0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından
Kızlar bir tane eltim var sürekli çocuğun cinsiyetini soruyor söylüyorum kız diye bu sefer diğer eltilerime soruyor falan hatta bana dedi kayinpederim kapının önüne koyar seni falan diye bende ağzımı bozmamak için kendimi zor tuttum rabbim verdi elhamdülillah okadar evlat hasreti çeken insan var dedim ondan sonra bak şu eltiminde iki kızı var burnundan getirdi felan dedi ben yine ağzımı açmadım çünkü çok kötü konusacaktim konuşsam herneyse 

Bu dediğim eltimde kocasını çocuklarını bırakmış kaynima kaçmış kayninda evliydi daha yeni karısı 1 sene önce boşadı binada resmi nikah kiymiyor cocukalri yok kaynimdan herneyse bana demeyin hani sen böylesin söylesin de diye çünkü söyleyemem büyük konusmak istemiyorum kimin ne yaşadığını bilmiyorum büyük konusmayi geçtim ben onun yaptığını yapsam onun gibi olurum herneyse kızlar sürekli arıyor esimide aradı diğer eltime söyledim o söyledi büyük ihtimal benim söylediklerimi ama bilmemezlige vuruyor halada cinsiyet soruyor bu kadar beyni sadece iki organa çalışan insanın arasına düştüm bilmiyorum ben diyorumki siz konuşmayı bilmiyorsunuz benimle bu şekilde konuscaksaniz birdaha muhatap olmayın dicem  siz ne diyorsunuz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

O postunu hatırlıyorum bunu okumadım ağzının payını verip s.iktir çeksene neden kendine tert ediyorsunki kayınpederine ne oluyor Muş 

(558 puan) tarafından
Canım kayinpederim eski kafalı ama bunlar ortalığı karıştırmaya çalışıyor  rabbim en iyi tuzağı onalra kurar kendisi tuzak kurmaya çalışıyor pislik
(558 puan) tarafından
Yaşlı 75 80 yaşında cevabını vericem ama onun yaptığı gibi degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç muhattap olmam onla kendi cocuguna annelik yapsın önce bı adam için çocuk birakandan hayır gelmez evlerden ırak Rabbim uzak tutsun böylesini 
(558 puan) tarafından
Bende öyle dicem siz bu şekilde düşünüyorsanız benimle muhatap olmayindiye amin canm Amin nelerle ugrasiyorum
0 oy
(787 puan) tarafından
Neden kız evlat sorunmuş gibi Rabbim verdi Elhamdülillah diyorsunuz.Bir prensesim vardı Rabbim ikinci prensesi verdi Elhamdülillah diyin kayinpederim ve sen üzülüyorsaniz kendinizi yakın de sustur. Ona ne ayrıca. Sustur bencede
(558 puan) tarafından
Yani elhamdulillah çok şükür demek rabbim verdi çok şükür nasip etti bu kötü birseymi canım benim tabiki benim evladım ben çocuğumu kucağıma alacağım günü bekliyorum sevinçle bunlar şeytanlık yapıyor evladın kızı erkeği olmaz Canim  kayinpederim 80 yaşında neresi susturabilirim kendi evlatları edemiyor istesem kırarım dökerim ama Allah böyle buyurmamis onlar gibi olmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Birincisi, kayınbabana ne oluyor da sana hayatı zindan edecekmiş? İşte eğitimsizlik böyle bir şey. Misal biraz biyoloji bilselerdi, çocuğun cinsiyetini erkekten spermle gelen kromozomların belirlediğini bilselerdi böyle saçmalamazlardı. Çocuğun cinsiyetini erkeğin spermi belirler. Kadınla alakalı bir durum değildir hâlbuki. Ve hâlâ kız erkek ayrımı yapan zihniyet dolaşıyor aramızda ne kadar kötü. Son olarak eltin belli ki çok meraklı, cahil ve fitne sever biri. Uzak durmak, muhatap olmamak, ağzına laf vermemek lazım
(558 puan) tarafından
Oglunada diyor canım sen erkek değilsin diye 80 yaşında değişmiyor neler neler söylediler ama yok  evet fitne sever biri pisliğin teki soylicem siz böyle yaparsanız birdaha benimle muhatap olmayin
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Neden ağzının payni vermiyorsun 

Benim kızım doğduktan sonra yani 40 im bitmişti kardeşim gelin oldu kızımı kaynanama bıraktım küçüktür hasta olur nazar değer diye kaynanamın kız kardeşi arayıp demiş daha neler sanki erkektir nazar değecek goturseydi ne olacak ki 8 yıl geçti hala aklıma gelince içime öfke giriyo
(558 puan) tarafından
Allah ıslah etsin öyle insanları hepsi aynı ateşte yanacakalr imtihan dünyası canım insAllah şeytanlık yapanlar kendileri gibilerle haşrolcaklar valla ben diyeceğimi dedim daha kotu şöyle derim ama adı üstünde kötü ALLAH'IN sevmediği şeyler oyuzden Rabbime havale ettim ararsada birdaha siz. Doğru değilsiniz konuşmayı bilmiyorsunuz benimle muhatap olmayın böyle ortalık kurcalayip çöpçatanlık yapacaksan dicem
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Kayınbaban bişey derse baba deme öyle Allah verdi böyle konuşarak günaha girme de . Eltine de evlat evlattır cinsiyet farketmez her zaman arkalarındayım evlattan kıymetli bişey yok de o imanı anlar . 
(558 puan) tarafından
Söyledim cnm anlamıyor arayıp duruyor sürekli açmıyorum inan hala diğer eltilerime arayıp cinsiyeti ne diye soruyor pislik kendini marifetli sanıyor kurban olduğum Allah yaratmış sanki kendisi bir el yapabilecek zihniyeti bozuk
(1,185 puan) tarafından
Ruh hastası ya valla hiç normal değil

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 499 göst.
0 oy
14 cevap 316 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 543 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...