0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından

Beşigini kurduk bebeğim yok besik boş kızlar bu üzüntüyle nereye kadar gider bilmiyorum doktor durumu iyi diyor ama çıkarmıyor umudum yarına çıkması ne okur dua edermisiniz yarın arasınlar desinler taburcu gelin alın diye bebeğimi çok özledim:'( bugün girmek yasak sadece süt aldılar normalde hergun gidip görüyorum pazar günlerini çok severdim ama artık nefret ediyorum 2 pazar bebeğimi göremedim:'( içime atıyorum annemle eşim bana kızıyor ağlasam korkudan gizli ağlıyorum içime ata ata yüz felci geçirdim bebeğim gelse inşallah hersey düzelir kimin duası kabul olur bilinmez sizden dua bekliyorum Allah razı olsun şimdiden :'(

22 Cevaplar

0 oy
(112 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın canım sıkma canını 
(160 puan) tarafından
Amin canım inşallah hayırlısı ile uavrumu yarın alır eve getiririm hemen kurbanını kesecek eşim bizi kapıdan içeri getirsin sonra kurbanını kesmeye gitsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Canim kalbini ferah tut bu bebisler de korkutuyor insani ama geçiyor Allah'ın izniyle benim iki çocuğum da sezeryan dogumda nefes sıkıntılı dogdu oğlum üç gün kizim 14 gün yenidoğan yoğun bakım ünitesinde kaldi ama çok şükür iyileştiler gelip geçti sıkma canını en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah
(160 puan) tarafından
Sanki bebeğimi benden almışlar vermeyecekler gibi hissediyorum korkuyorum sürekli o korkuyla yaşıyorum
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Canım birçok bebek kuvezde kalabilir. Bu kadar üzülme onun için en iyisi şu an orası hem bak durumu da iyiymiş . Beşiğinde uyuyacagi günleri de olacak hatta gün gelecek o besige de olmayacak . Sen dua et inşallah en yakın zamanda alacaksın bebişini
(160 puan) tarafından
İyi diyor ama çıkarmıyor korkuyorum benden almişlar vermeyecekler gibi korkuyorum inşallah yarın hayırlısı ve sagliklisiyla kızımı alır evime getiririm sağlıkla buyur yavrum
(2,666 puan) tarafından
Amin amin, inşallah
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Benim oğlum 25 gün kaldı ferah tut içini elbet çıkacak sapa sağlam sen kendini toparla salma kendini
(160 puan) tarafından
Nasıl sabrettin canm keşke bende senin gibi güçlü olsam ama değilim asla isyan etmedim rabbime şükür ettim hep ama kendimi çok üzüyorum
(7,317 puan) tarafından
Ben bi andan iyiki yanımda değildi dedim çünkü çok kötüydüm bende 15 gün hastanede yattım oğlum daha kötü olacaktı yanımdayken
0 oy
(3,429 puan) tarafından
Bilirim o duyguyu zaman geçmez hele hastaneden eli boş çıkmak dünyanın en zor şeyi ama emin ol geçiyor bende bekledim o kapıda Rabbim sağlıkla kavuştursun yavruna 
(160 puan) tarafından
Amin canm beni anlayan biri olunca mutlu oluyorum oturup sabaha kadar ağlamak istiyorum içim yanıyor yavruma evlat çok zor bi intihan
(3,429 puan) tarafından
Sütün etkilenir üzme kendini Allâh ın izniyle geçer bu günler
(160 puan) tarafından
Zaten sütüm etkilenmesin diye elimden geleni yapıyorum canm ama bazen olmuyor duygularımı kontrol edemiyorum
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin hayirlisiyla saglikla kolaylikla kavusun insallahhh
(160 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun inşallah
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda kavuştursun inşallah sizleri yavrunnuza
(160 puan) tarafından
Aminn ecmain Allah razı olsun senden inşallah
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Senin korkularını yaşayan bir arkadaşım bebeğini kucağına alıp gitti nolur sabır et bebeğinin iyiliği için sen güçlü oldukça senden güç alacaktır o da biz burada senin müjdeli haberini de duyacaz Allah'ın izniyle ❤️ nolur bir euzu besmele cek bol bol dua et ve inan , inan ki o gücünle bebeğine sütünü yani şifasını gönder sen uzakta da olsan senden güç alacak annesin sen nolur biraz daha sabır kardeşim ❤️
(160 puan) tarafından
Çok sağol canm inşallah dediklerin gibi olur bende arkadaşın gibi bebeğimi alırım evimize geliriz sağlıklisıyla yüzüm umurumda değil inan normalde çok takıntılıyım yüzümde sivilce bile çıksa kafaya takarım ama evlat söz konusu oldumu ***** yüzüm ağzım gözüme gelmiyor Rabbım beterinden korusun şükür diyip geçiyorum benmde imtihanim böyle
(1,499 puan) tarafından
Olacak tabi ki bekle sabır et ve güzel düşün sadeve
0 oy
tarafından
Canım Allah yar ve yardımcın olsun kaç haftalık doğdu bende hamilryim inslalah yarın gelecek prenses kuran okuyordum bebeğine dua edeceğim 
(160 puan) tarafından
33 haftalık doğdu canm Rabbım sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarına benide kat olurmu
tarafından
Olur canım.allah evladına kavuşmayi.nasip etsin ya kız korktum bak şimdi bende 33 haftalığım
(160 puan) tarafından
Korkma canm neyden korkarsan başına geliyor Allah muhafaza
0 oy
(347 puan) tarafından
Canm ya inşallah sağlıkla alırsın kucağına içinden geliyorsa ağla atma içine canm onun sana ihtiyacı var motive olmaya çalış sadece kötü günler yaşıyorsun oda  geçecektir inşallah 
(160 puan) tarafından
İnşallah canm hayallerim var kızımla Rabbım tek tek uasamayi nasip etsin
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Rabbim şifalar. Versin 

En kısa zamanda kucağında çıkarsın bebeğinle inşaallah 
(160 puan) tarafından
Amin canm inşallah Allah razı olsun
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Rabbim size bagislasin canım Allah'ın izni ile çıkar merak etme sen üzme kendini de her serde bı hayır vardir
(160 puan) tarafından
Sağol canm bende oyle diyorum benmde imtihanim böyleymiş demek diyip geçiyorum şükür ediyorum ama üzülmemek asla elde olmayan bisey
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Rabbim bağışlarsın  cnm ilk bebeğimi bide erken doğum  mu yaptin 
(160 puan) tarafından
2 oğlum var bu bebeğim kiz erken doğum yaptım 33 haftalık
(3,443 puan) tarafından
Uzme canini saglikli bir sekilde kucağına  alırsın insallah
0 oy
(593 puan) tarafından
Eşimin dayısının oglunun kızı 45 gün kaldı küveste 32 haftalık dogdu diye istenilen kiloya gelince taburcu oldu kızı dua et inşallah toparlanır cıkar benim kızımda 12 gün küveste kaldı haftada üc gün sadece görebiliyordum korona zamanında dogdu yasaktı görme sansım cıkıcak bebişin bak gör 
(160 puan) tarafından
İnşallah canm bitane kızım öldü hep kaybetme korkusu var bende karnımda ölmüştü ölü olarak doğurdum
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ah kuzum Rabbim hiç bir anaya evlat acısı yaşatmasın.Rabbim Eş Şafi isminin hürmetine yavruna sağlık versin yarın o kadar güzel bir haber alırsın ki bu sefer sevinç gözyaşlarını dökersin cnm umudunu asla yitirme dert varsa dermanda var Allah’ın izniyle iyileşecektir
(160 puan) tarafından
Aminn canm az önce banyoya gidip gizli gizli ağladım rabbime yalvardım bebeğimin acısını göstermesin çocuklarımı bana bağışlasın diye kimsenin yanında ağlayan bri değilim benm güçlü sanıyorlar ama asla güçlü değilim
0 oy
(386 puan) tarafından
allah sag salim.kavustursun anne bebegi sifalar versin 
(160 puan) tarafından
Aminn canm çok sağol
0 oy
(3,129 puan) tarafından
Lohusa olduğun için ekstra ekstra üzülüyorsun ** üzülme inanki :) bol bol sütünü sağ saate bakıp Sübhaneke oku zaman çabuk geçer 
(160 puan) tarafından
Evet eli boş gelmek çok üzücü ama bikere daha eli boş geldim bebeğim mezara ben eve geldim o acidansa bu acıya şükür hamdolsun Rabbım birdaha yaşatmasın
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Allah tez zamanda sağlıcakla kavuştursun yavrunuza.  
(160 puan) tarafından
Aminn ecmain sağol canm
0 oy
(250 puan) tarafından
Rabbim size bağlasın inşallah sağlıkla sıhhatla kavuşun korkulariniza ugratmasin Rabbim 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da 32 haftalık doğdu..  25 gün kaldı üstelik tam pandemi dönemi hiç yüzünü bile görmedik çıkana kadar.. her gün süt götürdük görmek ümidiyle ama kapıdan geri döndük... Kolay değil çok zor ama onun sağlığı için orda kalması gerekiyor rabbim inşallah tez zamanda kucağına almayı nasip etsin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 284 göst.
0 oy
25 cevap 601 göst.
0 oy
7 cevap 493 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde medvey (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
2 Haziran 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu

381,125 soru