0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,097 puan) tarafından
Kızlar günaydın. Bir haftadır diyet yapıyordum 2 kilo vermişim nasıl sizce iyi mi ? Hedefim baya yüksek daha hızlı vermek için ne yapabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
(567 puan) tarafından
Benimde yarın 1 hafta olacak ins bende hedefim haftada 1 kilo vermek çünkü spor yqpmiyorum sadece diyet 
(3,097 puan) tarafından
Bende 3 gündür filan Leslie yapıyorum sadece öyle çok spor yapamıyorum
(567 puan) tarafından
Bende Leslie seviyorum ama denemek istedim sporsuz 1 hafta ile Leslie yaparak 2.hafta kilosu ne olacak diye kaç kiloyla başladınız diyetiniz 3 ogunmu ben if diyeti yapıyorum
(3,097 puan) tarafından
Evet ben 3 öğün yapıyordum sabah yulaf öğle yoğurtlu meze tarzı akşam da salata 2 de ekmek yiyordum ama ekmeği de kesicem aynı şekilde devam aç karna da filtre kahve içiyorum sürekli kahve içiyorum bi de su. Leslie ye yeni başladım sayılır onu çoğaltıcam bu hafta 30 dklık olanı yapıcam hem sabah hem akşam. 94 le başladım 92 yim şuan daha çok vermem gerekiyor hedef kilo 65
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yürüyüş yapabilirsin kuzum ♥️ bol su iç o da çok etkili
(3,097 puan) tarafından
Canım böyle çok çıkıp yürüme şansım yok küçük bebeğim var hemen hasta oluyor ama suyu içiyorum teşekkür ederim
(1,533 puan) tarafından
Evde bile yurusen olur kuzum ben öyle yapıyordum dans ediyodum kendi kendime :D amaç hareket
(3,097 puan) tarafından
Ben de o yüzden Leslie ye başladım canım
(567 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç yaşında emiyormu  eğer küçük drgilse detoks suyu tarifi vermişti diyetisyen bana size o detoks suyu tarifini verebilirim haftada 3 gün yapılıyor ben daha ince başladım diyetisyene çok güzel verdim ama yazın gitmedim hemen bıraktım diyeti verdiğini geri aldım şimdi tekrar o liste ile başladım bu defa Leslie ve yürüyüş yok o kadra hızlı verirmiyim bilmiyorum başlangıcın 77 kg
(3,097 puan) tarafından
Emziriyorum ama bıraktırmak istiyorum zaten bebeğim 19 aylık

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gizem121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu