0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Biliyorum anca eşinden bahsediyorsun diyeceksiniz benim çevremde ne arkadaş ne başka birşey var tanıdığım kişiler sadece eşimin ailesi onlarada anlatamam bugün doğum günü eşimin işten erken geldi 15 dk önce aslında çocukları uyutup yakında pastaneden pasta fln alacaktım işte geldi eşim 15 dk durdu durmadı oglumuda alıp annesigile gitti eltimi benden çok görüyor kaynanamla oturduğu için onu bnden çok görüyor evde durmak istemiyor ya sanki birşey yapıyor musum gibi doğum gününde kutlamayacagim ben artık bir karar verdim çocuklarım için kalacağım bu evde ona karilik felan yapmayacağım gece 12den sonra canı isterse aklına geldikten sonra hiç yapmam 

11 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
Eltilerin ağzına sıçayım insalah baş belalari
(174 puan) tarafından
Kız ben yazmadım bunu ya
(24 puan) tarafından
Yok cnm yorumda biri eltin mi cagiroyor günahı ne demiş ben onun günahına girecek bir söz demedim benden çok onu görüyor dedim kotulemedom de senin yazmadığını biliyorum cnm
tarafından
Ağzına sağlık ağzın bal yesin valla bende bıktım bende de var bela Meymenetsiz
(1,250 puan) tarafından
Aahahaahhh kiz koptum haa :) al benden de o kadar bende elti gorumce degil yelloz gelinden cekiyom
(174 puan) tarafından
Gerçekten öyle düşman başına onlar
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Sakin bi üzüntün olsa eltime gösterme sen mutsuz olursan onlar hep mutlu olurlar 
(24 puan) tarafından
Göstermiyor in sadece burda paylaşıyorum canım zaten eltim beni hiç sevmez ama zoruma gidiyor
0 oy
tarafından
Dogum gunu oldugunu mu unuttu acaba ya
(24 puan) tarafından
Hayır unutmadı canım biliyor o hicbirzmn 15 dkdan fazla yanlız kalmaz benimle
0 oy
tarafından
Eltının kocası yok mu canm neden kıskanıyorsun. Daha oncede boyle bır sey hatrlıyorm sen soyleseydın ya dogum gununu kutlycakrm mereye gıdıyorsun dıye. Eger suphen varsa kocanı yalnız brakma op sarıl yanlarnda bır sey varsa kokusu cıkar zaten
tarafından
Cok tuhaf davranıyor ama kadınunda polıtık olması lazm. Ben olsam ya dagıtırdım ortalıgı kavga cıkarrdım yada en temuzı gıderdım oturmaya yayılırdım ıkızlerımı salardm ortalıga baksımlar boylelıkle kocam tek gıdemez bınsure sonra onuda ıstemezler. Laf arasındada kocacım tek gitmen dogru degıl dıye gelsım eltıcım rahat edemez cocugu alıp alıp gelıyosun kadının basına kalıyosun bende geleym ayıp olmasın der cocuklarımla bezdırırdm onları
tarafından
Valla aynen ben de öyle yapardım gidebiliyor mu bakalım beyfendi
tarafından
Hıc dıbınden ayrılma senı almadan gecerse gerekırse kendı ımkanlarınla gıt. Bıkac gun yap onu zaten bıda anasıgılde ıstemeyecek. Kocanın dıbınden ayrılma. Arada laf sok kocam benı 2 cocukla yalnız bıraktıgı ıcın kocamı gormeye gelıyorum burada ne varsa bende gormeye gelıyorum de gulerek. Cinnet gecırt onlara rahatlıgınla.. Iyı doguruncada gelırım hepbırlkte cocuk bakarız de. İşte yapma orda. Ye iç sıc don kocanla. 1haftadan fazla dayanırlarsa gel yuzume tukur
tarafından
Bence de valla sen evde sınır olcana meydanı millete birakcana onlar sınır olsun askıntı ol kız peşine kocanin öyle başını alıp gitmek iyimis sen de git el evi değil sevginin dediği gibi yay çocukları keyfine bak hamilesin iş de yapma
tarafından
Ooohdur haydı sana çözum kuzu dene bunu
0 oy
tarafından

Sana sormadı mı geliyor musun gelmiyor musun çocuğunuz kaç tane 

tarafından
Ya insan üzülür tabi kocan o senin ne aramış da bulamamış sen de de koşa koşa anasına gidiyor bak seni gazlamayım ama sen de git kız niye ekmeklerine yağ suruyosun git sen de onları huzursuz et laf sok iğnele
(24 puan) tarafından
Arada gidiyorum cnm bnde tabi ama onun kadar günlük orda değilim
tarafından
Ya arkadaşları ile buluşsa etse hadi erkek adamdır kafa dağıtır dicem de Allah aşkına napiyo orda o ya valla ben bile sınır oldum inan senin kadar sessiz kalamazdim sanırım bu eltin olacak kapalı mı nasıl bir tip
(24 puan) tarafından
Kapali canim ama bazen böyle çocuk gibi konuşuyor bnden konum olarak küçük ama yaş olarak büyük
tarafından
Kapalı açık farketmez vlla ne kapalılar gördüm müge anlı da bile neler neler yapıyolar valla ben çok kıllandım hoş bisey değil aralarında bisey olmasa bile ne demeye evinde durmuyor mecbur sana yardım edecek evlenmeseymis
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum esinle.bu durumu guzellille kousmayi denedin mi senle vakit gecirmek istiyorum falan de
(24 puan) tarafından
Gezdir beni diyorum aile olarak tek gezmedik hiç illa annesigil ablaları gelecek beni ailesi olarak görmüyor evde 15 dk fazla kalmıyor
0 oy
tarafından
Sen olmadan neden cocugunu gonderiosun?Oyle alip kafasina göre gitme hakki mi var???
(24 puan) tarafından
Bana hicbirsey danışmaz ki giderken nereye gittiğini bile demez bana
tarafından
Bu nasil ewlilik?Niye ilk basta boyle yaptiginda tepki vermedin alismis canm.Senin yerinde olsam surat yaparim. Gitsin kalsin anasinda.
(24 puan) tarafından
Zaten gece 12 de yatmaya geliyor alıştım artık yanlizliga canım ben durmaya bu evde duracağım ama çocuklarım için benim için hiç güzel birşey yaptı mı yok evlilik yıldönümünde ablalariyla annesigilde gecirdi bnde evde tektim çocuklarla doğum gününunde kutlamayacagim
tarafından
E yani kutlama zaten canm haketmiyor.
0 oy
(961 puan) tarafından

Ayrılma imkanın yok mu canım ailen falan 

(961 puan) tarafından
3 küçük çocukla uğraşmak zaten zor bir de hamilesin ben 2 çocukla hak edemiyorum ki sen bunca şeye rağmen yaranamıyorsun çocuklara bakabiliyor olmana bile şükretmeli ondan destek almadan
(24 puan) tarafından
Canım yatak ayırmakta önceden ne zmn canı isterse tamam dedim oda çocuklardan yoeuluyordum sonra kafama dank etti ya sadece gece 12den sonra karısı olarak görüyor beni bu adam bana ne hediye alır ne güzel söz soyler nede başka birşey gece 12 den sonra kocalık yapmasın artık bunaldim arkadaşımda yok hiç tekim insan gezdireyim der bu arada götürür oda annesigil olacak bir tek aile olarak gezmedim hic
(961 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım ayrılmayı düşünmüyorsan çok çok dua et evde bakara suresini aç dinle bol bol faydasını görürsün inşallah
(111 puan) tarafından
Sen alıştırmissin öyle karı kocalik yatakta mu oluyor sadece Allah yardımcın olsun boş bırakma sakın
(111 puan) tarafından
Evlilik böyle değil yani ayrılma şansın olsa keşke allah büyüktür hayırlı bi kapı açar sana inşallah bide tekrar dediğim
0 oy
tarafından
Ya canım benim eşim de annesine düşkün Ama mesela önce oraya gider 5-10 dakika oturur ve yarım saat otururuz sonra gelir Yani eltini var kocası askerde evde 5 dakika bile durmadan her gün oraya gidiyor derdine anasını yüzüne Evet doğduğunu Hiç zannetmiyorum zaman kötü zaman ben senin yerinde olsam Madem ayrılamıyor Sun bırakamıyorsun Vallahi işimi hemen halde de resmin gelmesine yakın hazırlanırım Ben de geliyorum bak bakalım bir hafta üst üste git eşin bir daha gidiyor mu bunu da başka bir bittiğini var kimsenin günahını alamam Ama her gün her gün 10 dakika evde durmadan git sen ananın evine 12 olunca Petek Otel gibi yapmaya gel oldu canım başka
0 oy
(111 puan) tarafından
Kız kafan çalışsın biraz niye sende peşinden gitmiyorsun o gittiğinde sende hemen git yanlız bırakma 4 çocuğun var ayrılamam diyorsun sahip çık kocana benim kocam bensiz gitse hemen giderim bende arkandan konuşurlar doldururlar günahları boynuna bu devirde de kimseye güven olmaz dikkat et 
(111 puan) tarafından
Sürekli yakın ol kocana sabret biraz baktın olmuyor artık içinden nasıl geliyorsa öyle yap
(24 puan) tarafından
Yakın oldum canım hatta destek oldum geldim geleli sadece bir kere kıyafet aldım kendime asgari ücret le çalışıyor aman dedim cocuklarimada ablalarin çocuklarının eskilerini giydiler baktım değişmiyor ya
(961 puan) tarafından
Öylesi yaranmaz ki çatır çatır parasını yiyeceksin dır dır başının etini de yiyeceksin susup oturacak pislik gül gibi çocuklar vermişsin daha ne istiyor
(111 puan) tarafından
Ne kadar onu düşünürsen o kadar değersiz olursun al gidin çocuklarına giydir kız bende ilk başta çok saftim yazık parası yok kiradayiz diye dikkat ediyordum şimdi istediğimi alıyorum makyajım parfümüm bitmeden alıyorum 3 günlük dünya bacım yarın öbür gün ölürsem başka kadın gelir çatır çatır yer akıllı ol harca üzülme ona güzel giyin süslen kendin için yap bunu kocanı da tek gönderme bi daha çok göruyoruz 2 nci karıyı alınca yediriyorlar bol bol
0 oy
tarafından
Canım eşini yanlız gönderme sende . Kocam neredeyse bende ordayım de sende çık git . Birlikte evde yapacak biseyler bul eve bağlamaya çalış.  

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 293 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde heygirls (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 692 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...