0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Epeydir içimi dokmuyorum buraya en büyük yaram anne galiba babamda çok kötülük yaptı bana ama anneme daha çok kızıyorum çok istedim çünkü anne sıcaklığıni hissetmeyi okadar sıkıntı oldu yinede onu üzmekten çok korkuyorum seni kırdım mi ben anne diyorum sarılıyorum evlendim ne zaman anneme gitsem yine psikolojim bozulmuş bir şekilde eve dönüyorum doğum yaptım hiç yanımda kalmadı hep tektim bebeğimi korka korka kendim yikamistim hep şiddetle sevgisiz büyüdüm ama annem sürekli anneligimi eleştiriyor anlam veremiyorum bebeğim biraz zor bir bebek bıktım demeyin elinizden alırlar falan bıktım demem asla şapkalı tulum giydirdim ayicikli oluyorya bu çocuğun şapkası nerde kır anne diyorum niye yikamadin egzaması var kızımın doktor ince giydir dedi bu ne böyle üşür ince bir kat daha kıyafet getir dedi getirdim yatarken giyeceği kıyafeti niye getirmedin diyor hiç susmuyor gidesiye kadar çok yoruldum gerçekten okadar dövdüki beni beni senin elinden almadiysalar benim bebeğimi hiç almazlar demek geliyor içimden bu durumu kız kardeşimle konuştuğumda annemin kaygı problemi yaşadığını söylüyor galiba kız kardeşim de anne olunca anlar beni çok yanlız hissediyorum kendimi 

6 Cevaplar

0 oy
(653 puan) tarafından
İyi atadan kötü evlat, kötü atadan iyi evlat olur derler canım belki size iyi davranmadigi için torununun her şeyi dört dörtlük olsun istiyordur içini öyle rahatlatmak istiyordur ama sen kötü hissediyosan mesafeli ol gitme 
tarafından
Belkide canım evet yanliz kalmam daha mantıklı galiba
-Reklam-
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Mutlu olmanın tek yolu öyle.kabup etmek onlar öyle değişmezler
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(197 puan) tarafından
Aynısını benim ablamda bana diyor sen anne oldun anlamalısın falan diyor kendisi de evlendi anne olunca anlayacak oda görecek ben babamla da annemle de konuşmuyorum doğumdan sonra aramı açtım benim yanımda olmadılar tek başıma kaldım Allah bildiği gibi yapsın onları 
tarafından
Onu yapamıyorum işte canım eşimde güvenimi sarstı çünkü
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Anne de olsa sana iyi gelmiyorsa az öz görüşeceksin
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(197 puan) tarafından
Ve canım şunu da söyleyeyim aramı açtım kafam çok rahat hiç dert etmiyorum yavrum da rahat bende en iyisini yaptım yanındayken bana iyi gelmiyorlardı hep psikolojim bozuluyordu şimdi iyiyim
tarafından
Haklısın canım onu bir yapamadım yaparım bende inşallah
0 oy
(297 puan) tarafından
İmtihan dünyası bitmiyo dert tasa anne olunca anneliği ne kdar güzel bir o kdarda zor olduğunu öğrendim annem iyi bi anne ama bana olmadi hic kardeşime ve abilerime oldu bgün annem olduğundan utandım kızı ağlarken gtti ona sarıldı sakinlestrdi oysa bende evladıyım ben ağlarken sarılmasını gectim bi kere normal bi zmanda bile bana sarılıp öptüğünü bilmiyorum kiskanclik mi diye düşünülürse düşünsün kim isterse ben bu hareketleri gördükçe kendime asla 2. Cocugu yapma zehra diyorum sevgini ilgini sadece kızında tut diyorum kendi kendime olurdu kzim benim hissettiklerimi hissetmesin diye ben hakkımı Allaha havale ettim rabbim sorsun
tarafından
Aynıyiz canım kız kardeşimin üstüne titrer küçüklükten itibaren ona bakmıyorum diyede beni çok dovmustur bende 3 4 e gidiyorum aynen Allah bilsin canım
(297 puan) tarafından
Biz evladımızı yasatmayalim insallah
tarafından
İnşallah canım en büyük korkum o

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 840 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy