0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba anneler 50 gün önce doğum yaptım göğüsümün biri yaraydı o yüzden ilk başta tek meme verdim genellikle şimdi ikisini de emiyor süt de geliyor ama göğüslerimin biri büyük biri küçük ne yapmam lazım eşitlenmesi için. İlk çocuğum tecrübesizim

8 Cevaplar

0 oy
(9,977 puan) tarafından
Bi kere o dengeyi kaybettinmi hep oyle gidiyor. Ilkinde bozuldu 2. 11aylik hala ayni
-Reklam-
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Küçük olanı daha çok emzirmen laZim 
(15 puan) tarafından
Diğerini daha çok emziriyim tamam ama büyük memedeki sütü napıyım dsağıyım mı hiç ellemeyim mi
(6,864 puan) tarafından
Yok canım hiç sağma sagdikca daha da çoğalır sen küçük tarafi 2 kere emzir büyük tarafı bi kere emzir öyle rutin oluştur bi kaç güne düzelir zaten
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benimde 2 çocuğum düzelmedi maalesef daha kötü oldu
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Tek meme emzirince oluyor dengelemek için diğeriyle daha çok emzir
(15 puan) tarafından
Diğerini daha çok emziriyim tamam ama büyük memedeki sütü napıyım dsağıyım mı hiç ellemeyim mi
(3,056 puan) tarafından
2 küçük memeden emzir bir büyükten
0 oy
tarafından
Bir şey yapamazsın öyle devam eder bende öyleyim kızımı sütten kesmisitm yine öyle sütyen alırken kadına demiştim biri büyük biri küçük yok mu diye çok gıcık bir durum kızım üç buçuk yaşında ve halen öyle şimdi ikinciye hamileyim o büyük olaj yine süt doluyor büyüdü iyice diğeri küçük kaldı belki emzirirsem küçüguyle aynı olur diye dua ediyorum 
0 oy
(385 puan) tarafından
Benim de öyle cnm birini çok emzirdim mi öyle oluyor değişmedi kaldı öyle 
0 oy
tarafından
Benimde 6 aydna sonra öyle olmuştu yengemde çok bariz farkı olmuştu bana sütun fekilimce normale döner dedi baya bir psikolojim bozuldu ama düzeldi sütten kesince bu defa oranlı emzirmeye çok dikkat edicem
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi biri tam dolar biri dolmazdi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
7 cevap 296 göst.
0 oy
10 cevap 186 göst.
0 oy
6 cevap 355 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur5555 (181 puan) tarafından soruldu

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...