0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (181 puan) tarafından
Kızlar burda bir arkadaşın süt artırıcı tarifi vardı bana dua edeceksiniz akacak vs demiş ben kaydetmiştim hamile iken kaybettim içinde incir vs falan vardı var mı bilen kaydeden ya şimdi bulamıyorum doğum yaptım

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek bakimindaydi galiba o bende kaydettim
(181 puan) tarafından
Var mı elinizde ben bulamadım
tarafından
YUZARSIF die bi arkadas koymus yaninda coklu emoji vs falan var
(181 puan) tarafından
Buldum canım altta paylastlar
-Reklam-
0 oy
(669 puan) tarafından

Kızlar muhakkak deneyin . Inşallah size de yarar . 

Eşim hamile kaldığım ilk günden beri gözü gibi bakar bana allah razı olsun . Her gün saatlerce makale okur . Bi içecek hazırladı göğüsler patlayacak sütten. 

Malzemeler:

5 lt su

2  kase kuru üzüm 

2  kase kuru kayısı (sarı)

1 Adet kırmızı elma

1 adet sarı elma 

2 adet keçi boynuzu

1 yemek kaşığı rezene

1 yemek kaşığı anason 

1 tatli kaşığı sumak 

1 adet limon

2 Su bardağı şeker.  Tadına göre isteğe bağlı ilave edebilirsiniz.

Hazırlanışı:

Hepsini tencereye atın doğrayın kabuk ve çekirdekle birlikte . Kaynayınca altını kısıp 30 dk daha kaynasin. Son 5 dk da sumak rezene ve anasonu ekleyin karıştırıp 5 dk sonra kapatın.  Yarim saat kapağı kapalı şekild e demlensin.  Süzün iyice daha sonra soğuktan sonra sabah öğle akşam için.  Inşallah gaz da kalmaz ve çok iyi sütünüz olur . Özellik le sütü olmayanlara yarar inşallah. 

(669 puan) tarafından
inşllah işine yarar canm bol bol sütün olur
(181 puan) tarafından
İnşallah ya
(1,101 puan) tarafından
Bendede işe yararmı acep cok cok azaldı sütüm sagdığım zaman 2 göğüsten 1 yemek kasıgı anca cıkıyo 2,5 aydır yoğun bakımda kızım ilk zamanlar sagdım buzluğa attım daha yeni brslenmeye basladı 1,5 ml veriyolar ama benim süt gidiyoemziremicem diye korkuyorum
(669 puan) tarafından
Canm benim çok geçmiş olsun dene belki işe yarar bol bol uyu uyuyunca süt geliyo benimde denemedigim sey kalmadı ama olmadı sen dene yavrunun ihtiyacı var süt artıran çaylar içecekler ilaçlar var onlardanda dene insallah gelir canm
(1,101 puan) tarafından
Canım çay damla kullanıyorum baya azaldı yinede su içemiyorum hamilelikte de tiksinti oldu suya karşı zor içiyodum hala öyle bi tarif daha buldum kardeşim attı onuda paylasırım şimdi seninle onu demicem önce şimdi markete gitmeye üşendim soğuk hava
0 oy
(2,826 puan) tarafından

image

image

bu mu canım 
(181 puan) tarafından
Evet canım ya çok teşekkür ederim
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah sütün çok olur bebise yarar
0 oy
(1,101 puan) tarafından

image

Canım bide bunu dene kardeşim atmıştı banada ben şimdi bunu demicem sonrada diğer tarıfı denicem

(181 puan) tarafından
Tmm canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Tam atacaktım arkadaşlar atmış 

0 oy
(44 puan) tarafından
Faydasini gordunuz mu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mahir efemmm (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,508 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,320 soru

11,291,683 cevap

34,708 kullanıcı