0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar kızım iki yaşında kapı açılan yerde otomatike basıyordu ve eşimde basmasın diye girişten yapım dedim yanlış yapmış sonra eism daha gelmedi ve ev sahibinin oğlu yapmaya çalışıyor du o kadın da dediko anneleri ben sesini duydum bu çocuğu egitememisler bacak kadar çocuk dedi gelini de ben de büyüttüm çocuk vs birşeyler dedi o aadami var diye çıkamadım üzerimde esafmon vardı sizce yukarıya çıkıp neden böyle bir şey dediğini ne hakla çocuğuma böyle şeyler dersin diyim siz olsanız naprdnz bana herşey denilbilrse bile çocuğuma bişey denmesini hazmedemiyorum  hakszmiyim kizlar

8 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Akşam vakti evine cikmasam da yarın denk düşürüp paylardim o kimmiş de benim çocuğumun terbiyesini sorguluyormus kendisinden öğrenecek değilim çocuk eğitip yetistirmeyi önce kendi terbiyesine baksın 
(1,752 puan) tarafından
Evet cnm çok sınırim bozuldu Daha çok küçük yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi bir şey derdim de.....
(1,752 puan) tarafından
Vlla cok sınırım bozuldu
0 oy
(445 puan) tarafından
Sıcağı sıcağına söyledin söyledin yoksa için içini yer durur 
(1,752 puan) tarafından
Aynen keske deseydim dedgim gbi üzerimde eşofman vardı çıkamadım adami var diye
(445 puan) tarafından
Denk gelirsen de yada arayıp söyle
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kapıya kavgaya çıkar gibi boşver bence halletmiş ama değmez yine denk gelince söylersin 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
2 yaşındaki çocuktan ne bekliyorlar ki ya. Yapmasa sorun olur cocuk bu biblo değil ki. Bizim binada yok ama annemle gidince ilk zile ya da otomatik basım şeysine koşuyorlardi küçükken. Farklı geliyor bebelere
(1,752 puan) tarafından
Cnm bizim evde de sürekli ışıklara basıyor ben şimdi çocuğumun kollarımı bagliyim
0 oy
tarafından
Tabiki de çık de terbiyesizler r
0 oy
(544 puan) tarafından
Ben çocuk yetiştiriyorum komutla çalışan köpek değil dersin 
(1,752 puan) tarafından
Aynn cnm gördüm anda ducem çok doğru dedin
0 oy
(3,038 puan) tarafından
O an söyleyecektin bu saatten sonra kavga sebebi.Egitilmislerin konuşmasına bak çocuk halinden anlamıyorlar diye.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 113 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 566 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nesibeturann (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 478 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Npp (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 259 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı