0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ne güzel diyette idim eşim tatlı getirdi aklıma düştü bı kere yemeden duramadim kendimi tutamadım kizlar 77.15 kg çok kiloluyim boyum 163 kötü duruyorum nasıl gider bu kilolar işthaim nasıl kapanir

12 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Bn eşim  sehir disina cikinca 15 kilo verdim sadece kizima yaptim yedi kendime yapmdim
-Reklam-
0 oy
(7,211 puan) tarafından
Keşke bir düğmesi olsa açsak bir düğmesi olsa kapatsak (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) zor valla kilo vermek   . Hamileyim son ayım 11 kilo aldım mutsuzum doğum sonrası 20 kilo vermek istiyorum rabbim daha fazlasını sağlıkla afiyetle nasip etsin (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
(4,305 puan) tarafından
E tamam yedin afiyet bal seker olsun. Ertesi sabah diyet rutinine don. Diyet bozulan bisey degilki.  Bu aksam rutinin disi yediysen  yatin sabah don diyet rutinine . Bir iki gune vucut tolere eder o yedigin seyi. Ama nasilsa bu aksam tatli yedim yarin da sunu yerim  obur gun zaten diyet bozdum deyip veryansin edersen veremessin zaten
tarafından
Pişman olddum yedigime
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Canım keşke bende sizin kiloda ola bilsem 50 kiloydum şımdi 48 kiloyu yolda halsiz düşüyorum zayiflıktan hic iyi bir şey diyil zayıf olmak
tarafından
Ya rabbim bana neden böyle dertler vermiyorsun Allahım ☺️
tarafından
Bende 50 olsam keske
tarafından
73 kiloyum 55 olmak için çabalıyorum kaç aydır
(2,002 puan) tarafından
Zayiflik cok zor gülüm yolda nefesin daralıyo halsizlikten ölüyorum yoruluyorum
(2,002 puan) tarafından
Sağ elini cek başıma
0 oy
(347 puan) tarafından
Ben de ayni kiloadayim  gel beraber verelim
tarafından
Verelim valla
(347 puan) tarafından
Nasıl yapalım
tarafından
Ben diyetsyene gitcem bu gidişle sağlık Bakanlığı'nın ucretsiz diyetsyenlerinvar
(347 puan) tarafından
Hmm ben diyet yapamam emziriyorm
0 oy
tarafından
Bende ayni durumu yaşadım bu akşam kendim ettim kendim buldum bir kase sütlaç yedim yarını hafif geçirmen gerekiyor
tarafından
Akşama kadar dikkat etmiştim oysa
tarafından
Bende
En azından gündüz yesek bi tik daha iyi ama moralini bozma maden suyu varsa iç  yarın telafi edersin balım
tarafından
Yok bişey icmiycem canm inşallah kilo olmamistir korkuyorum
tarafından
Olucak yani kendimizi kandırmayalım ama bidaha yapmamam gerekiyor demeliyiz
0 oy
(107 puan) tarafından
Benimde 3 4 gündür aşırı arttı iştahım 4 kişilik yiyorum abartısız ve obez olucam yakında engel olamıyorum 
tarafından
Bende bı yiynce tam yerim
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bnde aynı senn gbiyim kndimdn nefret edr hale geldm
0 oy
(731 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğim de 40 kiloydum boyum 1.50 hamile kaldım 60 kg ile doğurdum emzirme dönemi bol yürüyüş derken oğlum 1.5 yaşına gelene kadar 48 kiloya geri düştüm şuan 2 kez hamileyim umarım yine çok kilo ile doğum yapmam ama emin ol çok zayıf olmak iyi bir şey de değil çok drençsiz ve çok güçsüz kalıyor sun her anlamda
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ben ona bakılırsa hep diyetteyim ama şöyle bir şey var istemsiz kilo veriyorum hemde 1 aya kalmadan ama bi bakıyorum geri almışım karışık dörüşük benim işler ama gene diyete ihtiyacım var benim de şart gündüz hiç bir şey yemesem aramam ama gece deli gibi acıkıyorum gündüz yemediğim için vericem inşallah :D

0 oy
(734 puan) tarafından
Canım biraz daha dayan gider bol bol yürüyüş yap bide ekmek kes tamamen acıktııgn an su iç
0 oy
(644 puan) tarafından
100.8 le diyete başladım.2 doğum yaptım ard arda 76 da takıldım kaldım son 1 aydır ama diyet uygulamadim ehliyet sınavı sitres felan yediğimi dengeleyip kilomu korudum.2 gün önce gece bende  bı kusma ishal başladı sabaha kadar mahvoldum.sabah bir tartıya çıktım 74 kilo bir gece de 2 kilo gitmiş.evet kilo gittiğine sevindim ama 2 gün ayağa kalkamadım.en güzeli sağlıklı kilo vermek .

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 340 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.
0 oy
4 cevap 275 göst.

381,589 soru

11,423,556 cevap

34,981 kullanıcı

...