0 oy
1,088 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Bu sefer şiddetine boy eymedim çocuğum için evlilik beraberliğimizin sonladirmaya karar verdim bir değil üç değil evliliğini başından beri şiddet vardı saçma sapan nedenlerden dolayı hep dayak yedim belki düzelir ümidiyle fakat olmadı herseyin hayırlısı  güçlü bir anne olarak çocuğum için çalışacağım onun hayatını benim hayatım gibi bir erkeğe bağlı kalmaması için kendi ayakları üzerinde durması için hep yanında aslan gibi annesi olacak 

Motivasyon mesajlarınızı bekliyorum :'

23 Cevaplar

+1 oy
(178 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın. Keşke en başından yapsaydın canım. Ama olsun sonuçta kendini ve evladını kurtarmissin. Bir vuran ikiyi de vurur. Helal olsun sana :) İnşallah bundan sonra ki hayatın daha kolay ve huzurlu olur. Rabbim yardimcin olsun 
(8 puan) tarafından
Kesinlikle yoksa beni oldurecekti ve bundan emindim cocugumu annesiz bırakmak istemiyorum ve bu hayattan  bebeğimi ve kendimi aldım ciktim
(8 puan) tarafından
Cok teşekkür ediyorum bu değerli yorumun icin :)
(100 puan) tarafından
Öldürmek mi psikolojik sorunları mı var
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
(8 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(3,604 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun gönlüne göre versin ne diyelim canım 
(8 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(224 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım Bir evlilikte şiddet varsa zaten devam etmemeli
(8 puan) tarafından
Kesinlikle cocugumda  korkuyordu artık bu yüzden babayiğidin kalmamıştı çocuğuma sevgi gösteriyordu o zaman gerek yok artık dedim birde dövün dovunve
(224 puan) tarafından
Aslında Bu hikayede yanan çocuklar oluyor çocukların psikolojisi bozuldum zaten psikolojisi bozuk birini nesil yetişiyor Bazen ben de eşime tartışırım bir bakarım benim çocuğum da küçük korkar direkt orada tartışmayı keserim
(8 puan) tarafından
Benim eşim sudan sebepten kavga çıkarır daha sonra döver sonra evi terk et der hakkım helal değil  çocuğumu ve beni korusun Rabbım
(224 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun hiçbir kadin şiddet ve aldatma karşısında susmamali kendine olan saygısını ve onurunu kaybetmemeli inşallah çocuğuna ve kendine güzel bir hayat kurarsın herşey gönlünce olsun
(8 puan) tarafından
Insallah kuzum insallah bu sattem sonra kızımla mutluluk nerde kızımla biz orda
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Darısı boşanmak isteyipte cesaret edemeyenlere canım 

Hakkında hayırlısı olsun 
(8 puan) tarafından
Amin kuzum Rabbım biz annelere yardım etsin  güç kuvvet versim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı neyse o olsun 
(8 puan) tarafından
Amim kuzum severek evlendik oysa ama işte hayırlısı herseyin kuzum
(1,348 puan) tarafından
Kıyamam sana ya çok üzüldüm :(
(8 puan) tarafından
Dua et bacım inan elimden geleni yaptım onun iyileşmesi için ama nafile o bizi istemedi baktimki bebeğimle çok etkileniyordu  ve baba sevgisine görmüyor dh bende onu onun gibilerine layık insanlara bıraktım bebeğimi ve kendimi kurtardım
(1,348 puan) tarafından
Ederim tabi bitanemm Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah herşey gönlünce olur üzülme Allah'ın bir bildiği vardır elbet cefa çekmeden sefa sürülmez dua et bol bol
(8 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim kuzum  Amin bn zaten bu evlilik beraberliği için çok sabır ettim çile çektim düzeltmek için nafile bundan sonra güçlü anneolucam her daim ınsallah
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm
(8 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(430 puan) tarafından
Helal aolsun bacım zor olanı başarmışsın. Yolun açık olsun Allah iyi insanlarla karşılaştırsın... 
(8 puan) tarafından
Amin bacım Allah hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bu zor adımı atarak çok güçlü bir kadın olduğunu zaten gösterdin canım sana hayatta başarılar evladinla musmutlu ömürler diliyorum Allah yolunu bahtını şansını açık etsin ömür boyu yardımcın olsun ♥️♥️♥️
(8 puan) tarafından
Amn kuzum ınsallah  Rabbım tüm kadınlarımızın yanında olsun <3
(1,501 puan) tarafından
Aminn amin canım benim inşallah Allah haksızlık görüp mecbur kalan kadınlara güç versin yardım etsin inşallah
(8 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Sende bir anne baba evladısın. Şiddet affedilmez, sindirmeye çalıştıkça kusarsın. Affetmeye çalıştıkça kendine olan saygını yitirirsin. Hayatında bir erkeğe bağlı kalacaksan eğer bu, ya baban ya da erkek evladın olsun. Boşanmak haktır. Bir kadın, bir kız evlat annesi, bir anne babanın kız çocuğu olarak söylüyorum ki en doğru kararı vermişsin.  Senin adını sanını bilmiyorum ama aklıma düştükçe dıua edeceğim sana.  Allah yardımcın olsun. 
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun o kadar güzel geldi ki bu yorumunuz inanın kadın kadına güç verir hep bu konularda beni yalnız hissettirmeden allahim hepimizin yardımcı olsun insan olmak zor kadın olmak daha zor Rabbım hep iyi insanlarla karşılaştırsın insallah elimden gelen herseyim en fazlasını yaptım bu evlilik için olan yavruma oldu demiyorum onun dağ gibi annesi var biz kızımla basaricaz ben olmedigim sürece bu hayat bize kızımla mutluluğun peşinden gidicez çünkü eşim beni oldurecekti  gitmeseydim cocugumannesiz kalmasın diye kararverdim
0 oy
(556 puan) tarafından
Şiddet olayını affetmediğin için tebrikler

Hakkında hayırlısı olsun 
(8 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(122 puan) tarafından
Umarım bundan sonraki hayatınızda şans, mutluluk, huzur, hayırlı bol kazanç ve gülücükler eksik olmasın :) Kadın isterse herşeyin en güzelini yapar. Allah yar ve yardımcınız olsun. Mutlaka devletten koruma talep et güven olmaz bu tarz insanlara. Ve dilerim ailen yanındadır ve elinden tutarlar bu seçiminde..
(8 puan) tarafından
Evet sonuna kadar ailem yanımda cocugumda bende güvenmeyin huzurluyuz şuan çok şükür ve çok ama çok teşekkür ederim amin amin Rabbım biz kadınlara annelere hep yardım etsin Allah hepimizin yardımcısı olsun
(122 puan) tarafından
Amin canım bende anne babası ayrı olan bir bireyim anneannem ve dedemle büyüdüm hamd olsun hiç aile eksikliğini hissetmedim aksine bebek gül bebek büyütüldüm umarım kızında benim gibi mutlu büyütülür
(8 puan) tarafından
Amin kuzum benim tesekkur edrim
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun. O insan müsveddesininden de bunun hesabını sorsun inşallah sana evladınla mutluluklar. Biz çok güçlüyüz çünkü anneyiz :)
(8 puan) tarafından
Evet kesinlikle Amin çok Amin bacım allahim yavrularimizi korusun Allaha havale ediyorum esimi cocugumdann benden ayrı
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim yardımcın olsun 
(8 puan) tarafından
Amin bacim
(5,368 puan) tarafından
Bı destekcin felan var mı canım nasıl olacak
(8 puan) tarafından
Ailem yanımda kuzum destekler
(5,368 puan) tarafından
Çok şükür canım yoksa çok zor olurdu görümcem de boşanmadı ama eşi psikolojik olarak kafası karıştı onlara zarar veriyordu geldi çok zor günler geçirdi o yüzden dedim bı destekçi lazım iş bulana kadar düzen oluşana kadar
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun bu kararı almakla kendine olan saygın için en iyisini yapmışsın umarım herşey gönlünüzce olur
(8 puan) tarafından
Amin kuzum tesekur ederim
0 oy
(197 puan) tarafından
Helal sana annesin sen her şeyi başarırsın yeter ki sağlıklı ol böyle adamlara insanlık bile etmeyeceksin sana zarar falan verir mi sonradan ya boşanıyor diye 
(8 puan) tarafından
Onun gücü tek bana yeterdi evet korkuyrum ama ailem var allahim var yanımda
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun helal olsun en dogrusunu yapiyosun arkana bakma sakın 
(8 puan) tarafından
Kesinlikle önüme bakiyorum güzel bebeğimle geleceğimiz için en doğru kararı verdim kizim ve kendim için
(17,659 puan) tarafından
Oh mis valla
(8 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim kuzum
0 oy
(345 puan) tarafından
Annemle daha bugün konuştuk . Dedim ki anne kim kocasından dayak yiyiyorsa Allah bir kolaylık verip boşatsın. Dayakla huzr yok.ger dakikası her anı insanın korkuyka doludur .ne anlayacaksın ki o evlilikten .srn mutlu isen evlatların mutlu . O gün srn gülüyorsan evlatkarın gülüyor .o çocuklara hayatı zindan etmenin ne anlamı var. Dayak yiyen boşanacak  başka yapacagı birşey yok dedim ve seni şuan okudum. Rabbim bahtınızı güzel eylesin hayırlı eylesin inşallah . Girer işe çalışırsın nafakanı da al gurur falan yapma sakın .
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun evet inan çok çaba sarf ettim düzelmesi icinama huylu huyundan vazgeçmez o kendi dünyasında bizsiz mutlu onun için biz fazlalıkları ibarettik
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Allah yolunuzu bahtınız açık etsin cm... bende mi boşanmaların diye düşünüyorum ne kadar bü adamı çekebilirim daha 
(8 puan) tarafından
Kuzum benim Rabbım yardımcın olsun şiddet varmi sizdede Allah razı olsun kuzum
(1,384 puan) tarafından
Yok canım.siddet yok bizde aşırı düşüncesiz bencil.bir insan cenazemiz vardı kadar bile ailemde kalmamı istemiyor. Bende aşırı soğudum
(8 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun kuzum
(1,384 puan) tarafından
Amin canim.hepimizin

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,251 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,323 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy