0 oy
1,310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar anlatayım  size biraz uzun olabilir annem gile gittim sonra halam gil geldi halamın kocası zamanında bana asılmıştı eşimde bana attığı msjlari görmüştü o zamandan beri onlarla görüşmemi istemiyordu zaten görüşmüyoruz bile benim köyde olduğumu duyunca halam gil gelmişler ama kocası olacak *** yoktu eşime demedim geldiler diye oda duymuş olduklarını o *** te var diye kavga etti inanmadı bana babam falan msj atmış bana gitme evime dedi bende bugün eve geldim hala devam ediyo kendi şehir dışında çalışıyo  annne baban mı benmi dedi bende seni sevsem ne olacak her zaman ******edecek değilmişin dedim tartıştık boşanalım dedi geri adım atmadım tamm boşanalım  dedim sen zaten herşeyi kafa da bitirmişsin dedim 3 çocuğum var büyük  4 buçuk yaşında ortamcı 1bucuk en kucugum 44 günlük ne yapacam bilmiyom ailemin durumu maddi konuda iyi değil çocuklarımı kocama veremem kızlarımdan ayrılamam akıl verin lutfen

18 Cevaplar

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bi kez daha düşünseniz anı kararlar vermeyin yazık çok küçükler daha 
(3,701 puan) tarafından
Ne biliyim yok yere sorun çıkmış gibime geldi eğer eşine karşı bir gram sevgi varsa içinde  o çocuklarin hatırına Bir daha konuş
(3,701 puan) tarafından
Alttan al durumu izah et gerçekten haberinin olmadığını çocuklarının ne olacağını söyle beni hiç sevmiyorsun de bu kadar kolay mı de seviyorsan vazgeçme
tarafından
Tmm cnm
(3,701 puan) tarafından
İnş hayırlı haberlerle dönersin
tarafından
Inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Halanin kocasi niye sana asiliyor halan bilmiyormu 
tarafından
Biliyor bilmez mi kıyamet koptu o zamn onun da 4 tane çocuğu var çocukları için ayrilmadi
(1,008 puan) tarafından
E ne diye senin olduğun yere geliyor kocasi olmasa bile seni istememesi lazim
(6,360 puan) tarafından
Kızın ne sucu var kı burda istemesin kız karşılık mı vermıs ? Kadın biliyodur belki kocasının ne *** olduğunu
(749 puan) tarafından
Ee ozman o ortamda bulunmayacksinz .  madem oyle  kocan  bilse kan cikar ozmana
tarafından
Aynn cnm zaten eşim bi kere bıçaklamaya gitti allahtan eli kesilmiş o picin karnına falan gelmemiş
0 oy
(9 puan) tarafından
Canm Allah yardımcın olsun ama inada gitme derim tabiki sana söylememesi gerekir ama erkek sonuçta kıskanır 3 çocuğunuz varmış bi anlık öfkeyle uzaklasmayin güzel bi msj at eşine veya ara sakinlestirmeye çalış gercekten haberin olmadığını şöyle mutlaka yumuşar Ya vedud oku sürekli nas felak oku eşine kendine 
tarafından
Tmm cnm tesekurler
0 oy
tarafından
Bi kızgınlık anında konuşmuşsunuz ikinizde sıkıntı yapma yarına kadar mesaj atma arama yarın mesaj at özür dilerim sen bana öyle davranınca boşanalım deyince kızdım bende tamam dedim çocuklarımız var fln de güzelce duygularını dök düzelir inşallah merak etme öyle büyük bir olay yok. Birde yanlış anlama ama sen neden eşinden saklıyorsun ki keşke geldiklerinde haberim yok geldiler deseydin o zaman bu kadar rahatsız olmazdı.. 
tarafından
Kız ne ypym Allah yardımcın olsun :((( ölek mi
tarafından
Doğru valla haklısın cnm hayat öylede böylede devam ediyo
tarafından
Ee yani Allah gönlüne versin her istediğini inşallah bn yapabilecklerm bunlar yani
tarafından
Ecrin canım inşallah seninde mutluluk postlarını okuruz en kısa zamanda ☺️❤️
tarafından
Inşallah cnm
0 oy
tarafından
Bosanmak bu kadar kolay mi. Ani sinirle soylemis olabilir. Biraz sakinlestikten sonra tekrar konusun. Geri adim atmadim diyosun canim çocukların  var geri adimi at bence
tarafından
Cnm sabah herşey bitecek açılacak dava dedi nasıl diyeyim etme yapma diye
tarafından
Cocuklarin icin de canim. Gururunu ez yavrulariniz var
tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Keşke saklamasaydın baban deseydi o herif yoktu diye öfkeyle kalkan zararla oturur oda pişman olur bence 3 çocukla bu sebepten yuva yıkılır mı Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah canım 
tarafından
Sagol Canım demezmi herkez aradı yok diye anlamiyo inanmiyo
tarafından
Erkeklerin çoğunda mantık olmadığı için şuan gözü bişey görmüyordur sinirden boşver sen alttan al siniri geçince konuş. Birşeyi merak ettim halanın bu durumdan haberi var mı
tarafından
Var cnm olmazmi  4 çocuğum var diye ayrilmadi
0 oy
tarafından
Hemen boşanıyoruz demeyle olmazzz!!!!!

Ani kararlar söylenen birşey 

Bide hemen gemiyi yakmayın 

Karı koca arasında olur kavga vs

Biri yükselince birinin durulması lazım 

O öfkeyle dediyse sen sessizce bekle çok zor olmamalı 

Evlilik bu kadar basit değil

Hele ki!!!

İş adliye ye gelince insanın bi yüreği garip oluyor 

Her kavgada boşanma kelimesini azınıxa almayın çocuk oyıncağı değil ömür veriyorsunuz 

Zaman tanıyın endinize 
tarafından
Cnm ben o eve gitme dedikce evime geldim ama o beni aradı git dedi bende gidemem dedim burası bizim evimiz dedim sonra avukatı aradı onunla konferans kurdu boşanma davası açmak istiyorum dedi oda tm yarı  konuşalım dedi
tarafından
Bak iş adliyeye gitmesin istiyorsan
Bekle bugün
Eğer eşini seviyorsan kebdine güvenmiyorsan
Eşini bi seferlik alttan al ve
Ben seni ve yuvamı yıkmak istemiyorum
O ısrarcı olursa bu konuda hiç birşey deme
Lütfen kavga ettiğiniz kişinin haberi dahi yok pislik herifin uğruna yuvanı kaybetme
tarafından
Sağol cnm allah razı olsun için azda olsa rahatladi
0 oy
(396 puan) tarafından
Bnce anlık sinirle söylenmiş sözlere çok fazla kulak asmayın eşine de hak ver biraz ama tabi sna inanmamasi çok büyük ayıp birbirinize itimatinizin olması gerek güven yoksa huzur da yoktur 
tarafından
Doğru cnm haklisin
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Çok fevri hareket etmişsiniz. Eşiniz haklı keşke soyleseydiniz hala izin geldiğini. Sinirlendiği zaman alttan alsaydiniz. Yarışmasını bekleseydiniz. Onun sinirle söylediği boşanma lafına karşılık vermeseydiniz. Bence hiç boşanma lafi geçmemiş gjbi davranıp biraz sakinliği bekleyin ve eşinize karşı ilk adımı siz atım gerekirse özür dileyip asla ynalis bişey olmadığını ve bu konu da daha dikkatli olacağınızı söyleyin.
tarafından
Tmm cnm ama benim bi suçum yokki
tarafından
Isimlerini duyunca bile çıldırıyor cnm nasıl derim halam gil geldi diye
(1,165 puan) tarafından
Geldiklerini biliuo zannettim. Sen gönlünü almaya bak. Seni seviyo ki çok gurur yapmış. Sakinleştir bence çok ciddi bı mevzu sjnirlenmekte haklı.
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(436 puan) tarafından
Okuduklarım kadarıyla eşini seviyorsun kavga anında ağzımizdan istemediğimiz pişman olacağımız sözler çıkıyor. sen hemen tamam bosanalim demeseydin keske.Alttan almaya çalış, esin haklı gorusmeni  istememekle.O adamda Allahindan bulsun onun gibilerde inşallah 
tarafından
Amin cnm tmm
(436 puan) tarafından
Görüştün mü eşinle canm
0 oy
(283 puan) tarafından
Yarına barisirsiniz olur öyle şeyler üzerinde durmaya çalışın 
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(1,597 puan) tarafından
öfkeyle kalkan zararla oturur canım cocuklaRNA yazık öfkeyle karar vermeyin
tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Yani anlamıyorum madem küçük çocuğun var şuan sen haksız durumdasın belki onun yerinde olsan sen daha buyuk tepki vereceksin oturun konuşun o kadar çocukla kucuck bişey için ne boşanması Allahinizi seviyosaniz ya 
tarafından
Niye ben hatalıyım cnm
0 oy
(5,298 puan) tarafından
Sanki eşin sana güvenmiyor halanın eşi gelmediyse nye inanmıyor 
tarafından
Aynn güvenmeyiyo
0 oy
(48,491 puan) tarafından
en ufak konuda bosanma gelmesin kimsenin aklına dünden meraklı gibi o an can yakmak icin soyleniyor bosanalim diye.

üç çocukla ikinizinde öyle kolay kolay bosanma lüksünüz yok canim

eger sana güvenmiyorsa otursun adam gibi konussun kaldiki enisten s.erefsizlik yapmış halan ne zarar verebilir ki annenlerin yaninda esin kavga icin bahane aramis sakinlesin öyle konuşun hemen gitme baba evine al karşına konuş 

hakkinizda hayirlisi olsun canim
tarafından
Tmm cnm evime geldim ki
0 oy
(150 puan) tarafından
Senin kotu bir niyetin olsa halanin geldiğini söylemesin hicbursey olmamiş gibi davranirsin  o yuzden esin bunuda düsunmesi gerek yyva kurmasi kolay degil 3 tane fidanin varmis elinden geldigi kadar durumunu izah etmeyye çaliş kuzum ailesiyle flan konuş cnm
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Keske esinden habersiz gitmeseydin o yüzden inanmıyor sana ve o pislik adamin da orda olduğunu düşünüyor 
tarafından
Cnm annem gölde olduğundan haberi vardi
(1,073 puan) tarafından
Ani kararla pisman olursunuz canım bosanmayin konusun
tarafından
Canım sabah özür diledi
(1,073 puan) tarafından
Cok sevindim canım. Sende affet bak ani sinirle olmuş demekki
tarafından
Aynn cnm

İlgili sorular

0 oy