+4 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (1,026 puan) tarafından

Kızlar kendimi hep sorguladım bu konuda ne kadar fedakâr bi anneyim iyi bi annemiyim çocuğum için ne kadar ileri gidebilirim diye ve bu sorunun cevabını bugün aldım. Pazardan döndük asansör arızalıymış kapısını açınca 1,5 yaşındaki oğlum içine  girdi biz dış kapıyı tutuyoduk  ve dış kapısı kapatılıp kilitlenmediği halde bi anda ışıkları söndü iç kapı kapanmaya başladı kendimi o araya sıkıştırıp itmeye çalıştım sensör algılayana kadar o arada sıkışık kaldım oğlum asansörde kalacak bişey olacak ona diye resmen kendi canımı unuttum o sırada k.babam hemen düğmeye basıp durdurdu asansör durmasaydı hareket etseydi belkide o arada sıkışıp olabilirdim ama bunu bile göze aldım annelik ne büyük bi mucize çocuklarını çöpe atanları asla anlayamıyorum :(

23 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Yolda  yürürken kaldrma takılıp düştük kizim kucağımda  ama kötü düştük düz  yolda refleks olark kizimi kordum 1 yaşında sırtı kötü düştü nasıl ağlıyorum ama kırıldı diye hmn ambulansı aradım şükür ki birseyi yokmuş  eve geldim ayağım ağrıyor duramıyorum megerse kirikmis o an hiç aklima bile gelmedi  bu arada düşüp  kalktdan sonra hickira hickira ağladım 3 polis memuru sadexe bakti gelip bir yardım etmediler öğün çok uzulmustum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evladım için herseyimi feda ederim gözümü kırpmadan 

Rabbım korumuş aman dikkat edin asansör kadar tehlikeli birsey yok 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Geçmiş olsun, Allah korumuş ve hepte korusun inşAllah. 

Ben anneliğimi, kendimi hiç sorgulamadım. Annelik manevi bir mertebedir bence. Bunun çıtası, sınırı olamaz. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 514 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 308 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.

396,335 soru