0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Ya kizlar eşim kaza yapmışti biliyirsunuz işte eşimi aradı abisi öyle normal konuştular kaza hakkında sonra kızım durmuyirfu  odadan kalktı başka odaya geçti sadece bana dediki kendini annenle bile kıyaslama siz ne anlardiniz bu laftan 

2 Cevaplar

0 oy
(8,778 puan) tarafından
Hicbisey anlamadim desem?
(762 puan) tarafından
Eşim bana dedi kendini annenle bile kıyaslama sizce ne demek istemiştir birde sürekli eş ailesi benim dedikudu yapiyir
(8,778 puan) tarafından
Yani bunu ne için söylediğine bağlı hangi koni konuşulurken yada nolduda söyledi ona bağlı eş ailesi dedikodu zaten yapar yapmayanı yoktur takmayacaksin onları kimki onlar takilacak
(762 puan) tarafından
Yani diyor deme annemin  bu eşyası var benimki yok bu sekidle söyledi onlar hatalrini söylemiyorum ya kendisini kusurusuz saniyirlar
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Ya o bizdede var sanırım eşimin annesi mesela hastaneye yatmıştı benim annem onu aramadı annem sonra aradı kusura bakma arayamadım dedi spnra benim annem ameliyat oldu oda annemi aramadı ama sorsan o kusursuz hiç kusur yok dört dörtlükler
(762 puan) tarafından
Kesinlikle öyle o kadar çok defikuducular ki yok benim annem ailem hepsi aradı  Allah'ım hep dua ediyor onlardan uzak bir ev alt üst oturuyuruz cehennem sanki
(185 puan) tarafından
Bilirim canım ama malesef yaranmıyorsun elyim hiç bişey yapmaz yemek bilmez azerbeycanlı Türk yemeği bilmiyorum der elinde telefon surekli milletle dedikodu yapar ben hamilr iken 8 ay kayınbabama baktım sabah öğle akşam yemeği çamaşır temizlik bayram temizlik herşey ama yok yaranamadım arkamdan konuşurlar
(762 puan) tarafından
İşte vallahi biz öyle olsaydık bizde şanslı olurduk malesef ki şansımız yok ne yaparsan yap insan oğluna yaranamiyursun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 378 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 176 göst.
0 oy
14 cevap 338 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Haticeipek (200 puan) tarafından soruldu