0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
İçime kapanık biriyim.karsimdaki şöyle böyle yanlış anlamain felan düşünürüm. Kim bana nasılsa bende öyle davranırım 

6 Cevaplar

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Bu sonradan zor kazanılır, doğuştan olan bir şey bu. Yapı meselasi herkes cana yakın konuşkan doğmuyor maalesef 
(232 puan) tarafından
Kız ben eskiden hic girisken degildim konusmazdım şimdide yolda tanıstıgımla bile tüm hayatımızı konusuyoruz nasıl böyle birden acıldım anlamıyorum:d
(2,679 puan) tarafından
Ben de gün geçtikçe insanlardan uzak olmak istiyorum :D
tarafından
Bak kendi ailemle konuşurum herşey evlendim eşimin tarafına böyle cekingenim bana görümcem diyo girişken değil kendisi de iyi biri saolsun
(232 puan) tarafından
Aslında bende uzak olmak istiyorum ben evlendikten sonra böyle acıldım ama iyi birsey degil cunki cok patavatsızlık ediyorum baZen :((
-Reklam-
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Kitap oku konuşurken sesin çıksın farklı konularda bilgin olsun güncel haberler genel kültür falan yani muhabbet edecek bişey bulman için bide bu gerçekten etkili hiç tanımadığın insanlara merhaba diyebilirsin market çalışanı olabilir kolay gelsin falan 
tarafından
İki çocukla bildiklerimi unutum eskiden böyle değildim :(
(1,217 puan) tarafından
Benmde iki oğlum var 3. Yolda cocuklarin varsa onlarla konuşman bile etkili onlara masal kitap oku
0 oy
(2,183 puan) tarafından
Girişerek:) yani cesaret edip adım atman gerekiyor. Çekindiğini düşündüğün hangi durum varsa aksini davranarak 
tarafından
Mantıklı
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Öncelikle genel kültürunu arttırarak ise başlayabilirsin yurttan dünyadan geçmişten gelecekten konularla ilgili kendini geliştir daha sonra cocugunla parka okula vs giderken oynayan çocukların annelerine merhaba diyerek adım atabilirsin
tarafından
Uzaktayim ailem ne arar ne sorar ne gelir iki çocuğumla eşimle çok şükür aram iyi . insanın ailesi arkasında olmazsa bile düşünür kendi kendime:(
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Zor oluyor biraz kendini asman lazım farklı çevrelere farklı insanlarla diyalog seni girişken yapar 
0 oy
(347 puan) tarafından

Ben çok girişkenimdir:D:P

tarafından
Anlatacan:)
(347 puan) tarafından
Kız valla doğuştan öyle kendiliğinden nasıl oluyor bilmiyorum:))
tarafından
Yorumlari oku anlat
(347 puan) tarafından
İllede analatiracan yani:))))
tarafından
:)))) hwjwsb

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.