0 oy
238 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar ben Trendyoldan pudra sipariş verdim kaç gündür hevesle bekliyorum bana 2li ustura seti göndermişler nasıl şikayet ederim etsem bile ne çıkar 

9 Cevaplar

+1 oy
(15,719 puan) tarafından
İade hakkınız var üstelik Trendyol asistana yazın şikayet edin 
(393 puan) tarafından
Nereden yazacam Trendyol dan
(15,719 puan) tarafından
Profile git orda Trendyol asistana yazın
(393 puan) tarafından
En az 3 görsel yazıyor ya oraya bana gelen ürünümü yoksa sipariş ettiğim ürünü mü çekeceğim
(15,719 puan) tarafından
Değerlendirme yapma kız Trendyol asistana yaz
(4,191 puan) tarafından
En kotu yapamiyosan musteri hizmetlerini ara google dan telefonunu bulda
-Reklam-
0 oy
(3,657 puan) tarafından
Trendyoldan dolandirilmazsn canım temsilciye bağlanıp yaz sonra da iade et
0 oy
tarafından

Kargolar karışmış bı karışıklık olmuş satıcıya yazın iade edin size ürünü yollarlar 

0 oy
(283 puan) tarafından
Yanlış ürün gönderilmi olmuştur. Trendyol da daha dolandırılanı görmedim:)) ücretsiz iade edebilirsiniz 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
İade koduyla iade edebilirsin asistana şikayet et önce bazen yeni ürün gonderebiliyorlar iade falan etmeden 3 tane resim yolla sana gelenin onlar yapar gerekeni
0 oy
tarafından
Direk trendyol asistana yaz resim çek at 

Ben daha geçen tabak takımı aldım bi tanesi kırık geldi trendyola yazdım aldığım ürünün mağazası bana yazdı tedarik edeceğiz diye  direk tedarik ettiler 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Karışıklık olmuş iade talebi oluştur 
0 oy
(899 puan) tarafından
Trendyoldan hesabım yazan yere gir yukarıda trendyol asistan diyor oraya tıklayarak asistana bağlan ve sana gelen ürünün resmini ekle, daha sonrası için onlar seni yönlendirirler. Ya da siparişlerim kısmına girerek ürünü seç ve iade seçeneğini tıkla. Sana bir iade kodu verecek, o kod ile kargoya gidip iade edeceğini söyle senden bir ücret alınmayacak. Ürün ellerine ulaşınca trendyol direkt paranı hesabına yatırır. Yeniden sipariş edersin 
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Yanlış sipariş göndermişler işte oluyor bazen zaten kapına kadar gelip iade alıyorlar kapıda iade diye seçenek var ona tıklayacaksın bir şey olmaz merak etme paranı geri alırsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,924 cevap