0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Neler değişti nasılsıniz hanimlar kaç çocuğunuz var bekar anne olarak hayatınız nasıl geçiyor annene evindemisiniz yoksa kendiniz mi ev tuttunuz 

3 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından
Ben varım 2 aydır annemin evindeyim babam yok 7 kız 1 oğlan olarak 1 oğlanda bize düşman gibi karisida doldurup üstümüze gönderiyor düşmandan beter ev 2 katlı yukarı ben çıkacam sobalı tabi anneme bişey olunca kapı dışarı eder bizi adım gibi eminim 
(8 puan) tarafından
Canim benim ya bir oğlan dediğin kardeşin karısını sana sizemi yolluyor allahim yarabbim zaten yaralıyız Rabbım yardımcımız olsun bacım çocuk varmi bende annemdeyim
(98 puan) tarafından
2 tane canım biri 3 biri 1 yaşında karısı abimi dolduruyor abimde benim üstüme geliyor
(8 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun  kuzum anlıyorum benimde bir süre içerisindeyiz şiddet vardı  senin ne için bitti kuzum özel degilss
-Reklam-
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Çocuğum yok anne evindeyim birşey değişmedi hayatımda canım çocuğum yok diye galiba bekar gibi yaşıyorum 
(6,359 puan) tarafından
Esra senin çocuğun yokmu
(3,678 puan) tarafından
Yok canım
(8 puan) tarafından
Rabbım hele şükür yeni hayatında başarılar dilerim kuzum hersey gonlumveolsun kuzum
(3,678 puan) tarafından
Aman canım bende bu sans varken darbe üstüne darbe
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Benim çok Şükür öyle bı durum yok ama görümcem boşandı 1 kızı var 1 sene bizde durdu gerçekten bizim için de çok zor onlar için onların bı avantajı sabah gidip akşam geliyorlar yemek temizlik bulaşık bana kalıyordu şimdi bizim binanın kapıcı dairesindeler de biraz biz rahatladık en çok onlar rahatladı abimde boşandı Allah'tan çocuk yok onunda sıkıntı değil 
(8 puan) tarafından
Rabbım yardımcımız olsun inşallah
(5,536 puan) tarafından
Amiiin canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 465 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 410 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (466 puan) tarafından soruldu
0 oy