+1 oy
1,566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bıktım herşeyden eşimin 14 yasında essek kadar oglu var 3 4 güne bir bunu banyo yaptırıyor babası olmadıgında kendi yapıyor babası götünü kaldırmaktan başka birşey yapmıyor annemgil geldi oturuyorduk cocuk geldi baba beni banyo yaptır dedi tamam oglum kıyafetini hazırla dedi annemgil biz kalkalım sen cocugu banyo yaptır dedi bizi eşimle baş başa bırakmamak için 11 e kadar bekleyen cocugun 9 da banyo yapası geldi ben bu adama ne yapsam haklıyım bana akıl verin

25 Cevaplar

+29 oy
tarafından

Şuna adım gibi eminim kendi öz. Evledin olsaydı bu bu postu canım kocam oğlumu banyo ettiriyor diye hava atıyor olurdun demekki ilgisizlik ten o da bu şekilde kendine ilgi çekmeye çalışıyor 

(4,548 puan) tarafından
Aynen katılıyorum tek sorun yaşı artık kendi yapmaya uygun
tarafından
Size tek sözüm onu öz evladım gibi sevip sahipleniyorum annesi 1 kez bile kahvaltı hazırlayıp okula göndermezken ben ona hergün kahvaltı soruyorum kendi cocugum dan cok ilgileniyorum her dediğini yapıyorum eşimde cok memnun
(1,572 puan) tarafından
Asıl ilgilenen bi baba olsa oğluna artık büyüdüğünü doğru olmadigini soylerdi. Çocuk da kendine ilgi cekecek baska bi yer arardı. İlgi bekliyo olabilir ama babanın konuşması gerekir bence
(385 puan) tarafından
Ya evet hadi çocuk için öyle peki babası bu durumu nasıl normalmış gibi görüp hadi yıkayım diyebiliyor gerçekten aklıma çok farklı şeyler geliyor aile bakanlığı bu babayı bı incelese bilmiyorum bana mı çok çok olağan dışı geliyor ya.
(99 puan) tarafından
Buna +++++++++++
-Reklam-
+20 oy
(2,755 puan) tarafından
Herkes özlük üveylik bakımından görmüş olayı ve tabii ki linç etmeye çalışmışlar şaşırmıyorum artık ben bu sayfadaki bazı insanların her şeyi abartıp bu şekilde linç konusu haline getirmesini

Kesinlikle haklısın 14 yaşında kazık kadar ergenliğe girmiş erkek çocuktan bahsediyoruz koltuk altında ve cinsel bölgesinde kıllanma tüylenme bile başlamıştır çoktan babasının bu yaşa gelmiş bir çocuğu banyo yaptırması kadar saçma bir şey yok muhtemelen dikkat çekmek daha fazla ilgi görmek için yapıyor olabilir sen ilgileniyorsundur ilgilenmiyorsundur ya da babasından daha fazla ilgi bekliyordur bunlar tamamen sizin ailevi hayatınızı ilgilendirir ama 14 yaşındaki bir çocuğu babasının banyo yaptırması saçma bence
tarafından
++++++++
(1,131 puan) tarafından
Benim 9 yaşında erkek yeğenim ve 8 yaşındaki kız yeğenim kendileri yıkanıyor.
tarafından
İlgi istiyor ben her zaman derim eşime Berkay la bizden daha fazla ilgilen diye onu kendime çekme gibi Bi kaygım yok
(48,709 puan) tarafından
herkes kıskanıyorsun yazmışta kendileri ne yapardi cok merak ediyorum
(2,755 puan) tarafından
Yok ya kıskançlıkla alakası yok bu durumun
+5 oy
(1,945 puan) tarafından
Ayyy deli oldum. Herkes öz veya üveyliğe takılmış. Yemin ederim okurken bu adam sapık mı diye düşündüm. 14 yaşında kocaman çocuk yıkanır mı???? Ne anne ne babası yıkamamalı
tarafından
Öz üvey diye bişe yok evimizde hepsi bizim cocugumuz buradakiler linçlicek yer arıyor beni kalbimi de cocuga bakısımı da eşimde biliyor Allaha görüyor
(1,945 puan) tarafından
Aynen herkes linçleyecek yer arıyor. Kocaman çocuk banyo yaptırmak nedir yaa
tarafından
5 yasında Bi cocugu daha var o annesinde dün getirdi banyo yaptırdı tras ettirdi dedim onu getir ister ki ortamızda yatsın hiç seslenmem uyuruz birlikte dedim ama 14 yasındaki cocugu banyo yaptırmak nedir ya
+3 oy
(7,313 puan) tarafından
Sinirin yazıya bile geçmiş sen o çocuga da böyle davranıyorsan çok normal 
tarafından
Ağzın bal yesin bende yazacaktım tartışma olmasın diye uzatmadim
(7,313 puan) tarafından
。・:*:・(✿◕3◕)❤。・:*:・(✿◕3◕)❤(✿ ♥‿♥)
tarafından
Articik sana canım aradığım yorum
tarafından
Bi an eski hesap sandım artı veremiyorum;)
tarafından
Ben cok güzel davranırım ogluma kızarım ama ona asla kızmam yemegini tatlısını meyvesini odasına kadar götürürüm Bi misafir geldiğinde asla gelmez bu kim olursa olsun fark etmez
+2 oy
(6,305 puan) tarafından
Uveymi çocuk?

Ne bu tepki 

Babası yani yaptirsin
(2,310 puan) tarafından
Ayyy Esma 4 değil 14 yaş diyor hasta olsa tamam da kazık kadar çocuk
(6,305 puan) tarafından
Ama kesin üvey yajnj yoksa ne bu tepki abla demekki ilgi istiyor cocuk
(2,310 puan) tarafından
Üvey zaten bir iki olsa tamamda sürekli olmaz beee
(48,709 puan) tarafından
Özde olsa bu tepki verilmeli tepkisi abarti degil ki 14 yasinda koca cocuk
(2,310 puan) tarafından
Aynn Benim oğlum 13 yaşında 3 yıldı kendi yıkanıyor asla izin vermez
+2 oy
(11,082 puan) tarafından
Kazık kadar olmuş kendi yıkanmalı. Ama sen karışırsan kötü olursun. Güzel dille anlatmak gerek, mahremiyet eğitimi, özgüven, özbeceriler vs. üzerinden tatlı tatlı anlatmaktan başka napılır bilemedim
(2,127 puan) tarafından
Valla tek dertleri babayı paylaşmamak bunu yaşayan bilir ilgi isteyebilir ama bunu her zaman yapması inanın belli bir noktadan sonra zor Allah yardımcın olsun
+1 oy
tarafından
14 yaşında kendisi yıkanabilir benim 9 yaşındaki oğlum bile kendisi yıkanıyor tek sırtını keselemeye giriyorum oda özel bölgelerini kapatır bakmam bile keseler çıkarım. 
+1 oy
(675 puan) tarafından
Annesi babası ayrılan bir çok çocuk normal davranamıyor maalesef 14 yaşında kocaman demişler ama bir de çocuk tarafından bakmak lazım neyin eksikliğini hissediyor acaba 
tarafından
Bence herşeyi tam zaten annesini sevmez istemezde babasına aşırı düşkün babası olsun yeter ona
+1 oy
(48,709 puan) tarafından
ergen kiz o giyinirken bile yanina sokmamasi lazim
tarafından
Kız değil erkek
(48,709 puan) tarafından
poat sahibine kiz dedim ☺️
+1 oy
(97 puan) tarafından
14 yasindaki cocuga banyo yaptirmasi tuhaf ama sende kaldıramyorsan cocuklu bi adamla evlenmeseydin o zamn cocugudur tabiki ilgilenecek
tarafından
Ben ilgilenmesin demedim zaten ama banyo yaptırması sacma
+1 oy
tarafından
Anne babası ayrı cocuklarin pskolojisi normal degil ve normal davranis bekleyemessin benim annem babam 10 yasindayken ayrildi ben 10 yasinda aktidepresana baslamak zorunda kaldim hos gorulu ol evladin gibi bak kucuk daha o cocuk baba anne sefkatini suan fazlasiyla ihtiyaci var sevgi eksikligi varki bu davranisi gosteriyor bir pedegog bulun cocugu goturun babasinada aferin demekki evladina deger veriyor allah ayagina tas değdirmesin.
+1 oy
(3,399 puan) tarafından
Eşinizle birlikte çocuğu bi çocuk ergen psikiyatristine götürün. 
+1 oy
(2,503 puan) tarafından

Herkes kazik kadar, ay yikanir mi vs yazmis ancak o hala bir COCUK. Bunu herkes unutuyor. KAZIK KADAR YETISKINLER bile neler yapiyo dikkat cekmek icin. Bir cocugun babasinin ilgisini paylasamiyor veya ilgisini cekmek istiyor olusunu anlamayacak kadar sığ dusunceli ebeveyn doluymus. Sorarim size, sizin cocugunuza uvey anne boyle dese tepkiniz ne olurdu?

Soran arkadasim burda cocugu veya esini yermek yerine yapici olup esine cocugu icin destek almaya yonlendirmen daha dogru olur. Belki de esin cocugunun durumunun farkinda ve ona gore davraniyor, bilemezsin konusmadan. Hos bu kadar kirici bir uslupla bunu yapabilir misin bilemiyorum.

+1 oy
(1,036 puan) tarafından
Benim bi akrabamın oğluda vardı aynı böyleydi o da annesinin yanında kaldığı halde sadece hafta sonları gelirdi yanlarına çocuk şaftı gördüğüm kadarıyla ama akrabamn eşi senin anlattığın tarzda herşeyinden şikayetçiydi çocuk iyi bile dese tersi anlar dövmek isterdi onu zaten çok sürmedi boşandılar kısaca siz o çocuğu kendi evladınız gibi görmüyorsunız belli zaten o yola böyle birşeyle çıkılmaz 11e kadar sizi rahat bırakmıyorsa biz yatıcaz diyip odanıza gidip kilit vurabilirsiniz zor değil yani o evde nasık baskı altında olduğu belli ayrıca babasının ağzı var dili var sizmi yıkıyorsunuz babası der demekki rahatsız değil baba oğul arasına karışmayın lütfen ailenizde bir kere kalksınlar ailenizin nasıl tepki verdiğini anlayabiliyorum ama o daha çocuk akıl edemediği şeyler olabilir ömür boyuda sizde kalmayacak ya eşiniz için idare etmelisiniz eşşek kadar oğluda çok terbiyesizce bu arada ve baya baya kin dolusunuz çocuğa bi duş aldırmayla da kimse kimsenin götünü kaldırmaz ayrıca o onun canı sonuçta tabikide ilgi göstericek. 
+1 oy
(686 puan) tarafından
Kırıcı yorum yapmak istemiyorum ama eşine söyle durum normal değil neden bvyle yapıyor acaba ilgi mi istiyor sizden ilgi göremiyor ondan mı öyle yapıyor lütfen anasız bi çocuğu övey olarak görmeyin onun duasını almak belki işlerinizi kolaylaştıracaktır.
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Ohaaa o ne kiz essekk kadar çocuk tek banyo yapamıyor mu 
0 oy
(3,396 puan) tarafından
Evet kendisi yapabilir yaşı büyük ama babası sonuçta belliki ilgi istiyor 
0 oy
(2,021 puan) tarafından
14 yaşındaki çocuk kendi banyo yapabilir 
0 oy
tarafından
Canım mesele yaşı değil belliki çocuk ilgisiz kalıyor ilgiyi babasinda bu şekilde arıyor birde onun tarafından düşünmen gerekiyor üvey evladın olabilir ama bu simariklik değil oğlan kendini yalnız hissediyor sana karşı aynı yakınlığı sağlayamıyor 
0 oy
(13,231 puan) tarafından
Her şey bir yana o yaşta bir çocuğun başkası tarafından banyo yaptırılması normal değil 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 846 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 557 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (867 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,743 cevap

34,923 kullanıcı

...