+1 oy
1,585 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bıktım herşeyden eşimin 14 yasında essek kadar oglu var 3 4 güne bir bunu banyo yaptırıyor babası olmadıgında kendi yapıyor babası götünü kaldırmaktan başka birşey yapmıyor annemgil geldi oturuyorduk cocuk geldi baba beni banyo yaptır dedi tamam oglum kıyafetini hazırla dedi annemgil biz kalkalım sen cocugu banyo yaptır dedi bizi eşimle baş başa bırakmamak için 11 e kadar bekleyen cocugun 9 da banyo yapası geldi ben bu adama ne yapsam haklıyım bana akıl verin

25 Cevaplar

0 oy
(13,237 puan) tarafından
Görümcemin kızı da 13 yaşında şuan annesi yıkıyor bilemedim seneye ister mi acaba 
(13,237 puan) tarafından
Bursa’ya gidince sorarım bakayım tekrardan :)
Tek çocuk hala ufak görüyor anne ve babasıyla 9 yalına kadar bilirler uyudular :))
(48,923 puan) tarafından
bende hala birlikte uyuyorum elayla caktirma ☺️☺️☺️
(13,237 puan) tarafından
Görümceme derdim kızı 4 5 yaşlarındayken benim çocuk yokken ayrı yatmalı gibi atıp tutuyordum kızım 4 olacak oğlum 2 hala bileşikte uyuyoruz :))

Ela 5 yaş var galiba demi :)
(48,923 puan) tarafından
5 yasini 3 ay gecti ayri odasi yok olsada yatak odasina uzak birlikteyiz hep ayrılması imkansiz ☺️babasini kovduk sigmiyoruz o varken☺️
(13,237 puan) tarafından
Hahaha :)) sizin yolda uzun gibi :)) 8 9 yaşı bulur ayrılmanız :)
Görümcemin kızınında yoktu bir odayı bozdurdu kendine oda yaptırdı öyle ayrıldı :))
-Reklam-
0 oy
(717 puan) tarafından
Kendi çocuğun olmadığı için böyle mi diyorsun? Seninde yerinde biz olsak bizde belki öyle derdik! Allah doğru yolu göstersin diyelim. 
tarafından
Sizin gibiler keşke hiç yaşamasa
(717 puan) tarafından
Terbiyesiz, sen yaşama! Lafa bak ahlaksız
Allah kalbine hidayet versin fesat karı
0 oy
(353 puan) tarafından
Kesinlikle yanlış 
0 oy
(499 puan) tarafından
Belkide babasinin onunla ilgilenmesini istiyordur ama senin kendi cocugun olsaydi boyle post acmazdin.
tarafından
Ne sacmalık be ben onu kendi cocugum gibi görmesem zaten hiç bakmayı kabul etmezdim
(499 puan) tarafından
Dediğin gibi olsaydi bu postu acmazdin
0 oy
(833 puan) tarafından
Cok haklsın sanki engeli var kendi yıkanamıyormu 14 yaş ne dmk ya Allah yardımcın olsun linçleyenler sırf yorum kasmak için linçliyor 
tarafından
S. alak cok burda

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 860 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 561 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (876 puan) tarafından soruldu

384,053 soru

11,491,116 cevap

35,127 kullanıcı

...