0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar yeni dogum yaptım ilk 20 ncı günü kız kardeşim dedigim arkadaşım normalde gün içinde çok konuşuruz dogum yaptım bı turlu fırsat bulup konusamiyoduk mesajda da olsa normal olarak misafir geldi annemler geldi falan çok konuşama fırsatımız olmuyordu. Ben hep diyodum misafir var müsait olamadım o bu su ikinci çocuğum onlarla uğraş iki çocuğa adapte ol derken çok yogundum arkadasimda bu aralar bı degisiksin farklı gibisin yazdı bende normal olarak iki cocga adapte olmaya çalışıyorum ev işi yemek misaifr bide çocuklar alışmaya çalışıyorum dedim görüldü attı bıraktı 20 gündür ne ben yazdım ona ne o yazdi aslında iyi kızdır huyu suyu herşeyi iyi en yakın can dostum derim ona ama beni anlamaması çok üzdü beni. Konuştuğumuz sıralar yeni kızına annem hırka patik ordu onları sana kargoyla yollicam dedi ben kabul etmedim dedim ben geldiğimde alırım ayrı şehirlerdeyiz neyse bugün mesaj geldi ablasının adına kargo yollamış hiç ona yazmak istemiyorum ama kargo yollamış bı yandan da abiyemi yollamistim ona düğün de giydi acaba onu mu yolladı yoksa bebek kıyafetini emin değilim şimdi ben dönüp yazmam gerekirmi yoksa hiç yazmiyimmi annesi de beni çok sever şimdi orduklerini yollasa mecbur yazmam gerekicek biliyorum suç arkadaşımda beni anlaması lazımdı ama şuan ben onun yerine utanıyorum hediyenin üstüne ona yazsam ayıp olurmu sizce hicmi yazmasam kaldım arada

3 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hiç yazma boşver 
(257 puan) tarafından
Olurmu öyle de Yaa çocuk için hediye yolladiysa . Kargo geldiğinde mi soylesem
(2,804 puan) tarafından
Yani anlayışsız davranmış faln bn umursmazdim hediye gelene kadar
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Bence kargo geldiğinde yazın belki başka bişeydir eğer bebek kıyafetiyse de ona göre bişeyler yazarsınız
(257 puan) tarafından
Haklısın canım kargo gelsin öyle konsuurum
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Bence yaz cnm güzel geçmişin hatrına seni anlamamış  olabilir annelik zor hele iki tane olunca daha zor bunu güzelcene anlat eminim oda anlar önceden çok samimiydiniz her zaman konuşurdunuz çocuktan dolayı araya biraz mesafe girdi diye yanlış anlamış anlaşılan inan bu devir de  güvenilir dost çok zor ben olsam  arar konuşurdum

(257 puan) tarafından
Gerçekten öyle iyi dost bulmak çok zor ama şimdi yazmicam kargo gelsin ona göre yazarım

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 790 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 462 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 118 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 836 göst.