+1 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir göz problemim nedeniyle %65 görüyorum ama hayatımda bir sorun yaratmıyor hiç çekmedim işte bir arkadaşım görme engellileri anlamak için bir müze varmış karanlıkta bir şeyler yaptırıyorlarmış oraya gidicek bana yazmış ki işte yaşasın sonunda seni anlayabileceğim falan 3/4 saat oldu hala ağlıyorum 

39 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Keşke beyinsizleri anlamak için de bir merkez yapsalar da bende senin halinden anlayabilseydim yazıp gönder.  
tarafından
(☉。☉)!→Vuuuuuu kapak sesi buraya kadar geldi artı
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Böyle cahillere arkadasim demeyin ya

Ne kadar ayıp 
tarafından
Gene aynı fikirdeym +
(7,654 puan) tarafından
Kader arkadasim:)
+1 oy
tarafından
Bu yüzden herseyini herkese anlatmayacaksın 
(868 puan) tarafından
+11111
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Senin gibi Zihinsel engelli değilim ama işte o engelli kardeşlerime bile hakaret olur ondan ben seni hiç anlayamayacagim diyeydin  
tarafından
+ ←(*꒪ヮ꒪*)
0 oy
tarafından
Haddini bildir sen niye ağlıyorsun 

Bu arada sen hamileydin demi bunun için üzme kendini 
0 oy
tarafından
Çok ayıp etmiş üzülme sıkma o güzel canını patavatsız işte 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ya çok samimi arkadaşınsa böyle esprileri kaldirabilirsin bence ama öyle samimi değilseniz kimsenin haddi değil tabi kime ne olacağı belli mi olur 
(48,508 puan) tarafından
Samimi arkadasin da haddi değil
(2,252 puan) tarafından
Samimi arkadas zaten soylemez bence kırmamak icin. Benim yengem de renk körü beraber okey oynuyoruz yanlış yaptığında agzimizi açmıyoruz 10 senedir uzecek kiracak hicbir sey soylemedik hatta ona sormadik bile bu durumu
(48,508 puan) tarafından
Benimde bir arkadaşımın goz bebegi küçük doğuştan lisede cok dalga geçiyorlardı vicdan merhamet onemli Allah tan oda kalbi korelmis insanların
(2,252 puan) tarafından
Oylr malesef insanlar cok acimasiz
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Ben körmuyum deseydin sende arkadaşına canım 
0 oy
tarafından
anlasan kaç yazar empati yok duygusuz 
0 oy
tarafından
Ne kadar da patavatsız konuşmuş yaa üzülme canım bence ağzının payını ver 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kız saçmalamayı kes hamilesin zaten niye  üzülüyon  sende aynen bunu de yaşasın artık senin gibi gereksiz bir arkadaşım yok 

0 oy
tarafından
Ne kadar sala.kça ya şakaysa da hiç hoş değil. Arana mesafe koymak en iyisi canım üzülme densiz insanlar için 
0 oy
tarafından

O nasıl arkadaş yaa sen üzme kendini ama haddini bildir bence 

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Senin benı anlaman için müzeye gitmen gerekiyor benim senin anlamam için gönül gözüm yetiyor deseydin canım 

Üzme kendini 
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Sen de arkadaşına  de ki yarın  Beyin durduruldugunda nasil davranilir konseptli bilim şöleni  var yaşasın  seni ilk defa anlayabilecegim. Beynin büyük  nimet oldugunun farkina varılmalı . Terbiyesiz  yaaa...
0 oy
tarafından
1 Neden ağlıyorsun onun saygısızlığı 2 o senin arkadasin değil arkadaşın olsa öyle demez 3 keşke deseydin belli mi olur belki birgün bende hayvanat bahçesine giderim seni iyi anlamak için diye 
0 oy
(176 puan) tarafından
Ve senin ona hala arkadaşım demen.. 
0 oy
(48,508 puan) tarafından
Aaa manyak mi ne dengesiz
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bende seni hiç anlamıcam mal olamıyorum de canım. Böyle arkadas olmaz olsun.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bosver kuzum patavatsizlik etmis o seni cok iyi anliyorum benimde sag gozumde gorme bozuklugu var uzagi seçemem cok uzulurum bende bazen uzaktan birini gorunce yuzunu seçemedigim zamanlarda ama bosver bunada sukur uzme sen tatli canini o arkadas abartmis fazlasiyla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,572 göst.
0 oy
11 cevap 262 göst.
0 oy
51 cevap 492 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (807 puan) tarafından soruldu

378,371 soru