0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Ben vericem artik surekli laf soz biktim esime dedim kendimizi ayarlayalim oduyelim.kayinpederim bise demyo da gerilerii cenesi durmyo....surekli ayni konu utanir oldum cidden 1 tane oglan yeter ama.

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hiç altın vs takmadilar ki neyi vercem :ermm:

(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.dugun kendimiz yaptik borc bitsin.sonra o verdi parayi odicez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
yardim etmediler durumlari iyi olmasina ragmen 
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde  .
tarafından
durumun varsa geri ver . 8 bin için laf duymaya degmez hiç .
(178 puan) tarafından
Kiz dugunu esim yapti kredi le borc bitsin dedim ode yeter dedim yani
0 oy
tarafından
Yardım sayılmıyor ki o.yapmak zorunda zaten 
(178 puan) tarafından
Ben de sasirdim 1 dersin 2 dersin  8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde
tarafından
İyi de düğünü onlar yapacak zaten yani yardım yada borç değil ki bu .hiçte vermem valla
(178 puan) tarafından
Ya versin agizlari kapansin .istemyorun suan durumumuz iyi dugun boscumuz bitsin ode dedim esimede.
tarafından
Olsun o senin hakkın sonuçta .o paraya çok mu ihtiyacı var neden istiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bşy anlamadım 
(178 puan) tarafından
8 bin tl felan altin alalim die para verdi kiredi cekip vermis ama esimin ailesi surekli o parayi soyluyor
(25,224 puan) tarafından
Hm anladm yapacak tabi gelin alıyo ne bekliyordu ki
(178 puan) tarafından
Bilmyorum tuhaflar tek memnuniyetim esim cok iyi bir insan yoksa katlanilmaz .birde gurbetteyiz  .gelirimizde iyi dugun borcumuz bitsin ode dedim.
(25,224 puan) tarafından
Eşinle iyiysen boşver cnm onları duyma sen
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Yo neden geri verelim ki sagolsunlar esyalardan tut salona kadar takilarima kadar bir kere bile laf yapmadilar hala da kayınpederim yola gidip geldikçe eli kolu dolu gelir oglunada banada harçlık verir 
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.ben ilk defa boyle insanlar gordum.dugun borcumuz bitsin odicez.
(1,983 puan) tarafından
Aman ne odicen canım onlar onu yapmak zorunda zaten
0 oy
tarafından

Sanki sadaka vermiş gibi iki de bir laf ediyorsa alın verin bir daha konuşmasın , 

(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde esimin ailesi susmyo kafalari o parada.dugun borcumuz bitsin odicez artik gina geldi bana
tarafından
O zaman verin bir daha hiç konusmasinlsr vallah
0 oy
(704 puan) tarafından
Yardımdan kastn ne canım 
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.ailesi soylenip duryo.gelirimizde iyi dugun borcumuz bitsin ode dedim esime.
(704 puan) tarafından
Ne saçma hani bnm kaynpeder 200 gram altın tktı eşyalarımı yptı ev verdi birde araba verdi sagolsun halada ufak tefek yardım eder çocugum oldu odasını o aldı hiç duymadım agzndn
(178 puan) tarafından
Bizdede bizimkiler yapyo birde inanmyolar.esmin geliri iyi die benim aileme yardim edyo saniuolar acikca demyolar ama ifade tarzlarindan belli.tam tersi ama .
0 oy
(299 puan) tarafından
Kiz desinler oyle sey olurmu ya bosver masraf yapma 
(178 puan) tarafından
O parayi vermesem surekli birsey bulup esimi aryolar  biktim yani.versin bitti birda zirnik yik
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Ne yardimi yaptilar ki utanmadan istiyolar
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.dugun esim yapti borc odyoruz.bitsin.o verdi parayi verelim dedim esime
(2,172 puan) tarafından
Acik acik istiyolarmi verin mi diyolar
(178 puan) tarafından
Yok biz o parayi kiredi cektik bak zor gecinyoz felan filan ama gor aldiklari hersey marka.ekmek bayatlayinca yemezler
0 oy
(72 puan) tarafından
Valla canim altınlardan bahsediyorsan benim imam nikâhım düğüne 2 gun kala kıyıldı bende mehir olarak düğünde takılanları istedim o yüzden kimse istemedi zaten baskada bisey yapmadılar eşyaları düğünü herşeyi eşim yaptı.
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde .gelirimiz iyi dugunu esin yapti icin borc var bitsin ode dedim .napim canim
(72 puan) tarafından
Hayır bu borç olayını anlamıyorum madem geri alacaksın ne diye takıyorsun yada para veriyorsun sonuçta evladına yardim ediyorsun bu onların yapması gereken şey
(178 puan) tarafından
Kiz borc bizim dugun borcu.onlar 8 bin taki felan alalim eksimizi kapatalim die verdi.ondan baskada inan hic birsey yapmadilar
0 oy
(160 puan) tarafından
eşyasiz evlendim takı takmadılar dügundede taki töreni yapamadm icimde kaldi hersey nişanda kredi cekmişler 12 milyar hala onu ödüyolarmiş durmadan söylüyo kayınvalidem Allah bildigi gibi yapsin ne ödicem
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.bizde dugun borcumuz bitsin odicem boyle insanlarda varmis.
(160 puan) tarafından
ki kocam evlendikten sonra maaşini alir almaz onlara gönderdi siz bana gönderin ben size araba alicam yazin borclar kapaninca dedi yedi yedi yazında kac kuruş verdiniz bizde nişanda kredi cektik dedi bi nevi ödemiş olduk aslında ama kabul eder mi hic Allaha havale ettim
0 oy
(10,520 puan) tarafından

Çok şükür öyle bisey olmadi istemedi yani hiç lafını bile etmedi :)

(178 puan) tarafından
Normalde benim kendi ailemdede oyle.bunlar nasil cozemedim
(10,520 puan) tarafından
Yapmasalar mis madem.laf ediyorlar oğlu sonuçta yabancı mi
(178 puan) tarafından
Kiz esse laf anlatilirmi .:)
(10,520 puan) tarafından
Aynen canım benim rabbim yardımcınız olsun ınşaallah
0 oy
(220 puan) tarafından

bennn kayinpederim yapti dugunu ama üstüne bide taki takti hic laf ta etmedi şükür yani<3

(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.neyse cok sukur gelirimiz iyi dugun borcu bitsin onuda odicez
(220 puan) tarafından
verdiniz gittinizz sanki oğlunuz o para kadar size emek vermedi mi sanki yaa böyle yaptiklari zaman deliriyom yani eğer laf yapacatiniz vermeseydiniz yani
(178 puan) tarafından
Esim zaten zaten onlara emek vermeseydi suan borcumuz hic olmazdi.
(220 puan) tarafından
cokta takma kafana canimm Insallah oda biter
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hic dillendirmezler :))
(178 puan) tarafından
Benim ailemde oyle.ama bunlar bir degisik neyseki uzagiz:)
0 oy
tarafından
Kayınpederin seslenmiyorsa konuşun onunla böyle böyle diye oda bisey derse verin 
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.oda sapyo esim yok babam demyo diyo ama gelirimiz iyi dugun borcu bitince odicez insallah
0 oy
(1,462 puan) tarafından
madem söyleyecekmiş ne diye yapmış 
(178 puan) tarafından
Kiz bizede 8 bin felan verdi vermez olaydi .tak takmadilar o parada takida icinde.bizm ailede yok boyle aile ilk defa gordum
(1,462 puan) tarafından
Bende ilk defa duyuyorum vala bizdede yok
(178 puan) tarafından
En iyisi vericem ellerine paralarini bitti.zaten esimle ikimiz gurbetteyiz
(1,462 puan) tarafından
Aynen canm kafan rahat etsin
0 oy
(249 puan) tarafından
Ne yaptilarki neyi verim

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 545 göst.