0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (1,786 puan) tarafından
İstediğiniz seçtiğiniz evde mi oturuyorsunuz?Eksikleriniz neler? Ben taşınma durumu var diye bekliyorum perdeleri halıları değişmem gerek.Sonra kısmetse güzel tablolar filan hayal ediyorum .Kısmet tabi canlar.Sizlerde durum nasıl?

33 Cevaplar

+1 oy
(2,139 puan) tarafından

Ben şu yıpranmış koltuklarımı değiştirebilsem başka da bir şey istemiyorum:blush:

-Reklam-
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Evet ettik ama binadaki sıkıntılar yüzünden bende eşimde soğuduk ve sattık binbir emekle yaptığımız evi şimdi müstakil bi yer bakıyoruz
(1,786 puan) tarafından
Komşular yüzündenmi.Hayırlısı be gülüm.Bizde müstakil düşünüyoruz ama ordada çokmu sakin olur sıkılırmıyız bilemiyorum
(1,101 puan) tarafından
Komsularla fazla muhattab degilim kuzum 3 ayda 1 1 ay kalıyorum eşimin işi nedeniyle hemde binada surekli bişeyler bozuluyor kimse kurallara uymuyor aidat zar zor toplanıyor cok sıkıntılı bi bina komsularında bazıları sıkıntılı ama dediğim gibi ben muhattab degilim müstakil en iyisi kafan rahat bahcemde cocuklar istediği gibi oynar zıplar enerjlerini atarlar
(1,837 puan) tarafından
Müstakil çok iyi dediğiniz gibi ama İstanbul'da müstakil evler çok pahalı keşke alabilsek :(
(1,786 puan) tarafından
Aynen her yerde öylede prefabrikde olabilir canım daha uygun oluyo
(1,101 puan) tarafından
Biz evi sattık arsa aldık Kocaeli tarafından oraya yapıcaz inşallah bi kac seneye temeli atıldı prefabriklerinde en iyisi olmadı lazım bacım bazıları dayanıklı olmuyo
0 oy
tarafından
Benimde ilk isim perdeleri değiştirmek olacak. Taşınacak diye erteledim hep bende
(1,786 puan) tarafından
Evet kız insan almak istiyo hemen ama ha deyince taşınılmıyo işte.Nasıl perde düşünüyosun
tarafından
Öyle karar vermedim cnm tasinirsam gidip bakacağım modellere uzun süre kullanacağım için iyi birşey alırım diye düşünüyorum.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Evimi baştan aşağı istediğim gibi dosedim çok şükür 3 sene oldu evleneli hala eşyalarımı çok beğenirim 
(1,786 puan) tarafından
Güle güle otur cnm bende bi hicret etsem fena olmayacak :)
(3,552 puan) tarafından
Rabbım gönlüne göre versin gülüm:)
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Evimdeki hiçbiley istediğim gibi değil eksiklerim çok kocam da çok geri kafalı delircem haha
(1,786 puan) tarafından
Gizlice para biriktir anam bacım aldı de git al canım zamanla olur ufak tefek değişimler bile iyi gelir
(9,661 puan) tarafından
Ay kuzum elime para geçtiği mi var ya hep kart kullanıyoruz herşeyin hesabını tutuyor bide onsuz zaten dışarı çıkamıyorum bebekle
0 oy
tarafından
Ben de aynı durumdayim 
0 oy
(676 puan) tarafından
Allah'ın izniyle bir evim olsun dekore edicem insaalh 
(1,786 puan) tarafından
İnşallah csnım
0 oy
(119,519 puan) tarafından
burdaki evimi degil ama turkiyedeki evim tam istedigim gibi
(1,786 puan) tarafından
Huzurla otur inş canm
(119,519 puan) tarafından
amiin ins allah herkesin gonlune gore versin
0 oy
(281 puan) tarafından
Maalesef nerde o sans kaynanamgil istedigim hicbir esyayi almadilar oturma grubu tv unitesi beyaz esya hali perde hepsi yalan oldu şimdi yavaş yavaş esimle alıyoruz
(1,786 puan) tarafından
İnşallah tez vakitte tamamlarsınız en güzeli olsun canm
(281 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Ne kadar aldıklarım beni yatsitsada eksik var bitmiyooo
(1,786 puan) tarafından
Bitmez kız..Bitersede sıkıcı olur boşver heveslenecek bişeyi olmalı insanın
tarafından
Heee öylede işte 21 yılda herşey eskidi esime sayinca gülüyor sende eskidin diyoooo adammm
(1,786 puan) tarafından
Şarap gibi kadınım diyeydin :) Aman zaten erkeklere göre hava hoş
tarafından
Kız şaka yapiyo vallaa öyleyim çok şükür elhamdülillah
0 oy
tarafından
Istedigim ev istedigim esyalar cok şukür ama eksik bitmez ki mesela bu yıl bisey patliyor aliyosun seneye farkli modeller yani 4 yillik evliyim 2 kere komple esya tül a dan z ye degistirdim herseyi hevesim kalmadi daha insanin bi sure sonra heveside geciyo
(1,786 puan) tarafından
Modaya bakarsak sürekli olmaz zaten güç yetmez aynen
0 oy
(850 puan) tarafından
Çok şükür çalıştık kazandık biriktirdik bir kez alınıyor dedik gönlümüze göre aldık..mutfak masasında bir anlaşamadık hâlâ hoşlanmıyorum ama olsun :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Memur evi cok dolu olmamasi gerekiyor o yüzden istedigim gibi degil ama cok şükür 
0 oy
tarafından
Eğreti bir yasanti yaşıyorum 4 yıldır istemediğim bir evde oturuyorum deklarasyon filan hak getire artık umudum da yok maalesef
0 oy
(431 puan) tarafından
İstediğim gibi eşya alamadım koltuk takımı, yatak odası takımı,beyaz eşya aldım .ev küçük diye berjerleri bile alamdim . Allah nasip ederse kendi evimize geçersek daha güzel dekore edeceğim,perde,halı , çocuk odası takımı alacağım inşallah
0 oy
tarafından
Hersey istediğimiz  gibi çok şükür herseyi ben ve eşimin ortak zevkine göre döşedik kimsede karışmadı yok onu almayın yok pahali falan diye 
0 oy
tarafından
Hayır hicbirseyi gönlüme göre seçmedim başta birlik oturuyorduk yatak odamı kayın babam seçti uzak oldugum için ayrıldın evin içinden kiraya giçtim koltuğun 2el aldık halılar hepsi jel taban bilasiklarimı annem aldı.durumunuz yok diye hiçbiri gönlüme göre seçmedim tabi huzur sağlık olsun belki herşeyi gönlümce alırım 
0 oy
(62 puan) tarafından
Bnm eşim biraz kıl o beğenmiyor hiç biseyi onun beğendiğine göre hareket etmek zorunda kalıyorum herşeye bisey buluyor o yüzden kısmen kendime göre dekor edebiliyorum huysuz biri 
0 oy
tarafından
Ev bakıyoruz bizde. Halılar degiscek ve cocuj odası yapilacak. Bide mutfak masasi alinacak insallah. Dedigim gibi tablolar almak istiyorum. Koridora özellikle 
(1,786 puan) tarafından
Kenaeçrı Aynalılar güzel
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Çok şükür iyi kötü biz seçtik yatak odası hariç o hediye geldi bir de mutfak masam hediye geldi geri kalanı biz aldık. Sonradan da degistirdigim çok şey var 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 876 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,060 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 684 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde Minik aslanim (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,318 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...