0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından

valla canım  çektiği ne varsa araştırınca bebekte gaz sancısı neden olabilir diyor ya:(

12 Cevaplar

0 oy
(13,630 puan) tarafından
Niyet ettim gaz yapmamasına deyip ye valla ay.. 
(823 puan) tarafından
hshshfh benimkini zaten husuz durmuyor ya o yüzden korkuyorum valla
-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
karabiber fena gaz ve ossuruk yapiyo aklinda olsun
(823 puan) tarafından
aa bunu bilmiyordum teşekkür ederim
(2,011 puan) tarafından
Ossuruk diye görünce bi gülesim geldi sjchsjdhsj
(119,139 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,404 puan) tarafından
1aydan sonra saldım çok şükür sorun olmadı ya 
(823 puan) tarafından
benimki 3 buçuk aylık ama zaten surekli mızmız ya gaz sancisiyla hiç uğraşamam
(1,404 puan) tarafından
3 ayı geçmiş hâlâ devam ediyormu  , gaz damlasi kullanıyor musunuz
(823 puan) tarafından
evet canım metsil kullanıyoruz
(1,404 puan) tarafından
Sab simplex öneririm bire bir gelir gaza
(823 puan) tarafından
teşekkür ederim canım deneyecem
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Mercimek nohut yer fıstığı çok gaz yapıcı şeyleri çok tğketmefikten sonra her şeyden az az yiyin. Sütün kalitesi düşmesin. Onu yeme bunu yeme süt kilo aldırmıyor bebişe
(823 puan) tarafından
öyle valla ama yinede korkar oldum
(3,246 puan) tarafından
Korkmayın. Her beslenme öncesi faz masajı yapın bebişe. Doyduktan sonra da mide gazını çıkarın. Ondan sonra gülücük yapar annesi.
(823 puan) tarafından
çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için
0 oy
tarafından
Ben hiç takmadım yedim herseyi ama kolayı sadece 1 bardak içiyordum gerisi bol bol şükür bi sıkıntı olmuyordu 
(7,251 puan) tarafından
Sen yazma bana hııııı :((
tarafından
Yazdım yaa :(((
(823 puan) tarafından
ben kolasiz yapamazdım çok seviyorum simdi 4 5 aydir içmiyorum
0 oy
(290 puan) tarafından
8 aylık olmasına 20 gün kaldı ve bn bebeğim doğdu doğalı mercimek çorbası fasulye nohut kola vs benzer herşeyden uzak durdum daha da yiyemiyorum yediğim gün sağolsun bebeğim burnumdan getirir gaz dan dolayı ya:(:((((
(823 puan) tarafından
ay benimki daha 3 buçuk aylık
0 oy
tarafından

Canım ben herşeyi yiyordum ama içine. Kimyon basıyordum :D yemeklerin tabi hdjsj

(823 puan) tarafından
bende içine kimyon basayım ozaman yemeklerin
tarafından
Valla bir süre sonra öyle yemeye başladım çünkü süt getiren herşey gazlıydı  oğlumda çok gazlı bir bebek değildi sadece laktoz intoleransı vardı işte damla kullandık ben laktozsuz beslenmiştim öyle :)
0 oy
(244 puan) tarafından
Benim doktorum taburcu olmadan herseyi yiyebilirsin demisti bende yedim hic gaz sorunu yasamadik hatta cocuk doktorunun verdigi gaz damlasinj kullanmadik bile bence yediklerimizin bebeklere gaz yapmasindaki en buyuk sebep bebegin bunyesi birde annelerin pinpirikligi cok canin isterse bi seyleri yedikten sonra kimyon tuket 
(823 puan) tarafından
benim bebeğim genel olarak durmuyor ya gazdan olduğunu sanmıyorum ya cunku onu atakta gezdirdigim zaman susuyor yada oturup onunla konuştugumda susuyor gülüyor ama onu bırakıp hiç bir işi yapamam hayatta susmaz
(244 puan) tarafından
O bebisin surekli sizi.istemesinden kaynakli hem anne kucaginda hemde ev gezmesine cikmis o yuzden mutlu sorum.cikmaz ama birakinca kucuk kiyamet baslar.ben bu.sureci cocuklarim emeklediginde atlatmistim
(823 puan) tarafından
ayy kaçıncı ayda canım:((
(244 puan) tarafından
5. Ayda emeklediler ikiside
0 oy
(220 puan) tarafından
Canım yediklerini bol kimyonlu ye bişey olmaz inşallah 
(823 puan) tarafından
öyle yaparım canım teşekkürlerr
0 oy
(10 puan) tarafından
Elma ve havuç püresi yapın öneririm herşey gaz yapmıyor ben çok dikkat ediyorum bu konulara mesela 
0 oy
tarafından
Eger gaz yapan şeyleri yemesek aç kalırız kuzum valla ben yedim içtim hala da yiyorum rezene çayı içiyorum yemeklerde kimyon kullanıyorum onu yeme bunu içme biz ne yiyip ne içeceğiz o zaman
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Canım yemekten çok stres gaz yapıyor ilk kızımda hiç bişey yemedim facia gazlıydı çok stresli lohusalık yaşadım travma oldu resmen bende 2 . Kızımda buz gibi su içtim kurubaklagilleri yedim pırt pırt çıkarttı gazı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,773 kullanıcı

...