0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar daha 3 yıllık evliyim 1 tane bebeğim var doğumdan sonra cinsellikten soğudum kendimi beğenmiyorum sanki göğüslerim de göbeğimde benim değil biliyorum anne olmak herşeye değer ama bu farklı bişey eşimle ilişkiye girdiğimizde haz almıyorum normal doğum yaptım deformasyon oldu galiba ama çok monoton hissediyorum sürekli aynı şeyler 3 yıldır herşey aynı monoton ilişkşmizde renk olsun istiyorum ama eşim çok düz bir adam oldu  bana eskisi gibi bakmıyor var mı benim gibi olan yada ben niye böyle oldum kendimi bir garip hissediyorum :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen kendini gariplik hissettiğin için eşinde sana eskisi gibi bakmıyor kalk kendine gel bakım yap üstünü başını giyin eşin seni farklı görsün o zaman görürsün adamda ki farkı sen sallarsan adamda sallar 
(774 puan) tarafından
Haklısın galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hmm cnm sen farklı birşeyler yapsan hazirlansqn eminim seninde motiven yerine gelir 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım yapıyım şimdi
0 oy
tarafından
Kendinle barış kız benimde sarkık gogusum esime diyom beliki agritti dolucam boynuma 3 tur diyom gülüyoz napalim bu saatten sonra oturup kendime acıyıp üzülemem biz gobeklide guzeliz
(774 puan) tarafından
Ahaha güzeliz demi kız
tarafından
Aynen oyle bidenem
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Sen kendin için böyle düşünürsen eşin de düşünür.  Kendine güven vücuduna güven oram sarkms buram sarkma deme Bi çocuk verdin sen ona zamanla herşey düzelir.  Farklı seyler deneyin kıyafet, pozisyon ya da farklı şeyler. Ummadığı vi anda hazırlan sürpriz yap. İlla cinsel ilişki olmak zorunda degil mesela mutfaktayken TV seyrederken öp sevdiğini söyle onunla ne kadar mutlu oldugunu söyle canım 
(774 puan) tarafından
Öyle yapıyım canım sağol
0 oy
(516 puan) tarafından
Canim cok bol salas giyinme, ben farkettim, bol pijama felan giyince ben bile kendimden soğuyorum, o yuzdem esim eve gelmeden once bi tayt ,yakasi acik.bi tişört giyiyorjm,yada diz ustu gunluk bi wlbise giyiyorum,inan salas giyimden daha derli topli duruyor,kendini begeniyorsun,ozguvenli oluyorsun,erkeklwrde farkinda cocuk doğurduk hemen manken gibi olamayacagimizi biliyorlar,sen kendini geri çekme hiç, biraz kendine vakit ayir,psikolojik olarak mutlu olursan iliski yasamayı kendin istersin,farkli seyler denersiniz,sen istemediğin icin kocanda muhtemelen bitsin gitsin havasında, kadin ne kadar cok istekli olursa erkekte o kadar hevesli ve istekli oluyor, diger turlu dumduz yatip kalkiyor
(774 puan) tarafından
Ay hep o salaş moddayım kız nasıl çıkıyım şu modadan
(516 puan) tarafından
Öncelikle kendine korse tayt ve desenli vucudu sıkı saran güzel taytlardan al,gerçekten vucudu cok guzel gösteriyor oyle taytlar,onlarin üstüne ne giyersen giy cok guzel duruyor, aynaya bakınca kendin bile mutlu olcaksin,yani gun icjnde salas bile olsan esin gelmeden önce mutlaka giyin
0 oy
tarafından
Kız bidaha mı gelicez dünyaya ben kocamanım eşimden uzunum benim moralim bozulmuyor süslen püslen git kuaföre bi saçlarını boya bak mesela benim 98 cm saçım vardı kahverengi bende aynı senin gibi modum düştü kulak hizama kadar kesip sarıya boyadım şuan çok güzel hissediyorum eşine farklı görün onun beğenmedin yönlerini söyleyemiyorsan mesaj olarak yaz daha 3 yıl abla önünüzde uzun zamanlar olacak Allah ın izniyle sen mutlu olmaya çalış ❤️
(774 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun kız bende mi boyatsam napsam :-D
tarafından
Kız modun değişiyor sana yemin ediyorum mavi yapacaktım boya yokmuş eğlen gitsin kendini soyutlama şeytan sana yapıyor bunu yanlış anlama beni lütfen ama şeytanın en büyük işi eşlerin arasını açmaktır bilerek yapıyor soğumuş gibi hissettirmeye çalışıyor sen kocanı sev ona süslen tatlılar şeyler yap onu değerli hissettir oda sana yapıyor inan bana umarım çok mutlu olursun :)))
0 oy
(615 puan) tarafından
Öncelikle kendini iyi hissetmek için bi şeyler yapmalısın. Sen kendini iyi ve güzel hissetmediğin için eşinin sana olan davranışlarını da farklı algılayabilirsin. Ne kadar güzel bak anne olmuşsun. Kendini her zamankinden çok daha güçlü ve güzel görmelisin. İnan ufak dokunuşlarla bile insan kendini harika hissediyor. Küçük bakım ritülleri saç kıyafet değişiklikleri vs bunlar için çok çabaya da ihtiyaç yok. :) şimdi pandemi var malesef kimse çok sosyalleşemiyor. Çocuk da olunca insan daha çok korkuyor ama havalar ısınıyor. Balkonda güzel neşeli bi kahvaltı, akşam yemeğinde masanın kenarında yanan bi mum tüm havayı değiştiriyor. Zamanlamayı ayarlayıp birbirinden neşeli aile fotoğrafları çekebilirsiniz mesela. Bi daha bu ana dönemicez. Ölümsüzleşsin desin. Herşey sadece senin elinde, neyi nasıl gördüğünle alakalı :) 
(1,850 puan) tarafından
Ay emine şimdi birşey fark ettim dedim profiline bakayim senin baktim resmi büyütebiliyomuş birde resmin üzerine basili tuttugun zaman kopyala paylas falan cikiyo bacim bunu bütün kizlara söylesekmi ne yapsak malum kadin görünümlü erkekler burada ögrendiler mi hersey olabilir
(615 puan) tarafından
Hım post olarak yazalım kızları bilgilendirelim mi diyorsun?? Bilemedim olabilir ama. Rahatsızlık duyacak olan bi sürü anne vardır. İnstagramda profilim açık orda da paylaştım diye burda da rahatça koymuştum. Demeliyiz belki de.
(1,850 puan) tarafından
Aynen bence aćalim

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,892 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
0 oy
13 cevap 671 göst.
25 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy