0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (524 puan) tarafından
Kızlar doktor kırkın çıkınca gel demişti pazartesi gideceğim. Korunma için bir şeyler yapacak sanırım? Direk spiral mi takar yoksa tercih hakkı var mı? Varsa en iyi korunma yontemi neler ve devlet hastanesinde neler var bilginiz var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(6,232 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra hiç arayışa düşmedim ama 

Spiral condom hap var bakalım yok 

En iadeli bence spiral *geri cekilmecekilme
(119,228 puan) tarafından
hee kiz o spiral igremc korkunc seyinde oyle bi alet varken nasi toto ustune oturcan bazilarindan ip cikiyo elliyolar falan aay korkunc
(283 puan) tarafından
Spiral bnde de var ama hiç öyle dediğin gibi iğrenç korkunç yanı yok:) gayet güzel oturup kalkıyorum ip falan da yok:)
(119,228 puan) tarafından
bacim tikliyim ben küpe bile takamam kaldiki orama o aleti taktirip rahatxa oturmak mi ☺️ aslaa
(6,232 puan) tarafından
Sevdos beni biliypn hiç korunmadim ama 2.cideen sonra düşünürüm korunma yontemlerini
-Reklam-
0 oy
(4,146 puan) tarafından
E doktora ne . Belki direk  prezervatif kullan an bise yapmican kendine hormon almayi tercih etmicen va vs . Secme sansi doktorun yok senin var. Canin ne istiosa o
(524 puan) tarafından
Bence de dimi
0 oy
(8,043 puan) tarafından
40 çıkınca doktor rutin muayene yapıyor korunma hakkında birşey yapmıyor canım. 
(524 puan) tarafından
Bir seyler yapcam en az 1 yıl dinlenmen için falan deyince ben öyle anlamadım sormak aklıma da gelmedi
0 oy
(166 puan) tarafından
Canım tabi senin tercih hakkın vardır kimse zorla bişe yapamaz ama spiral pek kimse önermiyor benim kızım 8 yaşında oğlum şu an 3 bizde hep eşim korundu ben zaten koruyucu hap yada iğne kullanamam kilo felan yapar diyorlar şu an yine hamileyim korunmayı bırakınca 2 ay sonra hamile kaldım yani yinede bu tercih senin sen kendine en iyisini bulursun 
(524 puan) tarafından
Koldan korunma için iğne yapıolar nasıl bir şey acaba o devlette var mı ki
(166 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm benim böyle bir bilgim yok
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Ben doktoruma doğumdan sonra korunmak istyorum dedim oda gel bi sorun yoksa spiral takacam dedi devletde
(524 puan) tarafından
Zor diolar spiralide
(1,427 puan) tarafından
Niye zor ?
(524 puan) tarafından
Bilmiyorum, takarken galiba çok ağrı oluyormuş
(1,427 puan) tarafından
Bikaç saniyelik sadece
(524 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Doktor seni korunman için cagirmaz canm rutin bir kontrol kırk çıktıktan sonra rahim temizlenmismi sıkıntı var mı diye çağırır korunma işi sana kalmış sen istersen sprail takarlar onuda bnm bildigim adet görmüş olman lazm takılmak için normalde de takmiyorlar onu 
(524 puan) tarafından
Anladım canım en az 1 yıl dinlenmen için falan dedi bir şeyler yapcam dedi ***** gibi sormadım bende
0 oy
(783 puan) tarafından
Benim doktorum 6 ay eş korunmalı y aydan sonra gel konuşuruz demişti 
(524 puan) tarafından
Hmmm bilmiyorum yaaa
0 oy
(548 puan) tarafından
Doktor onun için çağırmaz canım o senin bileceğin birsey  sadece fikir verir ya d bilgi verir. Kırkın çıkınca gel demesinin sebebi dikiş kontrolü flan oluyor ben de kırkım çıkınca gitmiştim. Genel bir kontrol seni de bebeğini de çağırıyorlar genelde
(524 puan) tarafından
Ne bileyim yaaa senin en az 1 yıl dinlenmen için bir şeyler yapcam falan dedi
(548 puan) tarafından
Ona neymiş canım. Sadece fikir sunar bilgi verir gerisi sana kalmış. Daha ne zaman adet olacağın bile belli değilken bunu söylemesi doğru gelmedi bana. Belki birkaç ay adet olmayacaksın ki genelde öyle oluyor. Hormonları bozma şimdiden. Bırak vücudun kendi kendini toparlasın biraz
0 oy
(359 puan) tarafından
40im cikinca gelmemi soylemedi kontrol icin cagirmistir. korunma icin bir sey yapacagini sanmam ama istiyosan sen soyle cunku spiral rahat olur
(524 puan) tarafından
Onu da çok ağrılı falan diolar yaaa

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 420 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 480 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.

379,050 soru

11,346,137 cevap

34,812 kullanıcı

...