0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Hanımlar kesin sezeryan olcam doktorum öyle uygun gördü doğumdan sonra pijama mi yoksa diz kapaklarına kadar gecelik mi giydiniz ? 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bncr diz kapağında gecelik çok çok rahat oluyr Bn hastaneden de öyle çıktım sezeryan için bnce en ideali 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikisini de giydim kuzum valla ama pijama bol koy yanına kanama vs lazım oluyor
(430 puan) tarafından
Sezeryanda  da mı kanama oluyor
(460 puan) tarafından
Evet aynı şekilde vücuttaki kan dışarı atılıyor.
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Pijama giydim 
0 oy
tarafından
Ilk diz kapaklarına kadar gecelik giydim 2. Gün piyasaya dondum
0 oy
tarafından
Lohusa takımı altlı üstlü.pijama yani gayette rahat ettim
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ben ikisini de birlikte giydim ☺️☺️ başta gecelik giydirdiler kalkıp yürüyeceğim zaman koridorda erkekler falan oluyodu o yüzden altına pijama da giydim.
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Ben 7ay önce devlet hastanesinde sezeryan oldum spinal yapıyorlar genelde, panik atak olduğum için biraz sızladı öncesinde genel yapın panik atak depresyon falan var dedim spinal ikna ettiler memnun kaldım hiç bir şey hissetmedim 3. Gün ayağa kalktım çocuğuma baktım

İlk 2 gün kanaman var mı diye bakıyorlar diz üstü gecelik daha iyi olur
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Gecelige gerek yok cunku yarana bakmak icin surekli karnina bakacaklar habire yukari kadar sivayacaksin ;) onun yerine rahat guzel  2 3 adet pamuklu kumas al kaliteli onu düğmeli...
(430 puan) tarafından
Ama pijama giyincrde yaranı açıltmaz mi lastıkleri
(1,240 puan) tarafından
Hayir bol rahat pijamalar var pentiden almistim ben 3 4 tane zaten yaran pijamanin lastik hizasinda olmuyor biraz daha asagida oluyor benimki oyleydi...Vallaha alah yardimcin olsun umarim guzel bir sekilde atlatirsin ..
(430 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Lohusa takımı ve pijama takımı giymiştim canım biraz bol olsun daha doğrusu lastiği çok sıkmasın rahat olsun farketmez. Diz kapaklarına kadar gecelik giyersen havalar serin olduğu için üşütme ihtimalin olabilşr 
(430 puan) tarafından
Mayis sonu haziran başı olcak ama sezeryanda çok üşüyen  oluyormuş  ona göre bende daha önceden bilgisi olanlar söyler dedim
(3,136 puan) tarafından
Evet canım ben ameliyattan sonra çok üşüdüm titriyordum ama yine de çok ince giyinme canım ayağında çorabın falan olmalı
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Canım açıksan ve geceligi seviyorsan bir tane gecelik koyabilirsin kimisi onunla daha rahat ediyor ama mesela ben kapalıyım iki tane pijama almıştım koridorda filan yürürken daha rahat oldu benim için birde yataktan kalkmak toparlanmak filan ilk iki gün zor oluyor gecelik bacaklarına filan dolanabilir o yüzden pijama daha rahat oldu benim için 
0 oy
tarafından
Pijama daha kullanışlı oluyor
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Pijama tabiki gecelik de yruuken vs bacağın belli emzirmek vs sıkıntı alt üst giy üst de düğmeli olsun emzirmen kolay  olur 
(430 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Ikiside olsun yanında cunku 2 gece kalicaksın
(430 puan) tarafından
2 pijama 1 gecelik alıyım
(1,436 puan) tarafından
Mantkli canim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Pıjama uygun olur
0 oy
(3,617 puan) tarafından
10 gun once dogum yaptim en iyisi bol picama gecelikte usuyosun ben usudum yuruyus yaparken picama giydim bol
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Iki sezeryanimda da pijama tercih ettim üzerimede sabahlık almistim
0 oy
(57 puan) tarafından
Hastanede gecelik giydim cikarken hamile esortmanim vardi onu giydim rahat ettim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 199 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mursi (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 423 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...