0 oy
586 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Benim oğlum peygamber sünnetli tıp dilinde hipospadiyas diyolar. Doğduğundan beri birsürü tahlil yaptılar mahfoldu artık bebeğim bugünde bir tahlil verdik hepsi temiz çıktı. Takipte olduğumuz endokrin doktoru 1 yaşından sonra ameliyat edilebilir diye bizi çocuk cerrahiye yönlendirdi gittik ama 2 3 yaşında olunca ameliyat dedi aranızda böyle olan var mı yada akrabası falan bide pipisinin yanındaki derisi cildine yapışık sadece sağ taraf doktor en az 3 ameliyat geçirecek dedi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadaşımın öyle doğmuştu 
tarafından
Naptılar canım peki
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlk defa duydum bunu 
tarafından
İlk doğduğunda doktorlar daha değişik şeyler söylediler mahfolduk ama şükür herşeyi normalmiş temizmiş sadece ameliyat olması gerekiyor bide peygamber sünneti demek yani pipisinim başındaki deri doğuştan sünnet edilmiş gibi
(25,224 puan) tarafından
Anladım canım allah yardımcınız olsun
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(25 puan) tarafından
Duydum ama bu kadar zor olması enteresan geldi bana iyi olma süresi yani peki usg lerde  ayrıntılıda belli olmuşmuydu canım 
tarafından
Doğduktan sonra farkedildi ayrıntılıda falan normal bi şekilde erkek dediler yani başka bişey demediler
(25 puan) tarafından
Tez zamanda atlatır inşallah annesi
tarafından
Çok sağol canım benim
0 oy
(153 puan) tarafından
bnm kardeşim oyle doğmuştu canm hic bsey demediler yasi ilerleynce  yne sunnet ettrirsnz sz demslerdi Allaha şükür kotu bsey yasamadi yani sunnet olana kadar insallah seninkide oyle  olur 
tarafından
Vala canım bizimki ameliyat olması gerekiyor pipisinde hafif eğrilik var yana yapışık olan deri kalkacak falan ne biliyim öyle ama yinede ALLAH a şükür imtihanımız heralde
(153 puan) tarafından
oyle tabi canim benim Allah yardimciniz olsun o en dogurusnu blir smdiden cok cok gecmis olsun
tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
tarafından
Oğlan kardeşim öyle doğdu şimdi 12 yaşında 3 aylıkken hemn ameliyat edildi ama şimdi sıkıntı çekiyor 
tarafından
Ne gibi sıkıntılar canım çok geçmiş olsun tekrar ameliyat olamaz mı
tarafından
Yok canım gerek görmediler kilolu olduğu için pipisi içine göçük ve  kısır olma ihtimali yüksek dediler başka dra gittik yok öyle bişey dediler ywşı ilerledikçe sorunlar geçiyor sanırım annem geçen götürmüş genel kontrole hiç bi sorun yok demişker kilo verirse herşey yoluna grecek demiş
tarafından
Benim bebeğimin pipiside küçük görünüyor kilodan dolayı. Ama benim bi kuzenim var annem bahsetti dedi doktorlar demiş bunun çocuğu olmaz erkek bile olmayabilir bu demiş pipiside çok küçükmüş ama o da kiloluydu şuan 3 çocuğu var gayet adam gibi adam yani doktorlarda bazen abartabiliyolar :)inşallah sizinde bi an önce düzelir canım
tarafından
Yaşı lerledikçe düzeliyor canım sende üzülme :)
tarafından
İnşallah canım bu ALLAH ın bir lütfudur üzülmem hiç :)
0 oy
(471 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
ALLAH razı olsun canm
0 oy
tarafından
Oglum oyle idrari tam bosaltmadigi icinde bobreginde kumlar olusuyor 1 bucuk 2 yasinda ameliyat olacak ama idrarin geldigi yer hafif asagida ...... ve kaynimin cocugu da  oyle ama buyuk bi suru ameliyat geçirdi  15 tatilde yine olacak .. 
tarafından
Ayy canım ya sizede çok geçmiş olsun benim oğlumunda pipisinde eğrilik var çiş yapınca bazen sıçratabiliyor ama bazen aşağı doğru gidiyor bizede en az 3 ameliyat dediler
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yok artk başka doktora götür yok öyle 3 ameliyat  flan bnm kardeşim sünnetli doğdu sadece sünnet olarak yapılamıyor da ameliyat ediliyor üstelik 10 yaşında fln sünnet oldu paşam niye çocuğu rezil edesin ki bnce başka Dr göstermelsn
(6,825 puan) tarafından
Senin bu söylediğin eğriliği oluşturan peygamber sünnetli olması ztn. Bu ayrı bi sorun dgl bizzat yasamamis olSam tmm derim ama bunları ayrı ayrı demesi saçma Dr un. Aşağı da ve eğri olması sünnetli doğduğu için bnm amcam da sünnetli
(6,825 puan) tarafından
Hatta halamin oğlu da. Yani bizim sulale de çok var. BildiğiM için net konuşuyorum cnm
tarafından
Hepsini ayrı saydı bende korktum canım doğru diyosun ben başka çocuk cerrahlarınada gösteririm bakalım onlar ne diyecek
(6,825 puan) tarafından
Ya olur mu öyle şey bunların olmasının nedeni ztn sünnetli olması ..Çünkü şöyle kardeşim bebekken fln da sünnet olmadı o derece zararsız hatta dinen çok güzel bir şey. Peygamber soyundan geliyor derler otur da Sevin sukret çok çok gzl bişey ben olsa diye çok dua ettim biz de çok olduğu için ama olmadı. Eziyet ettirme kuzuya hatta bir de şimdiye kadar bile mahvettiler diyosun çok üzüldüm gerçekten Dr lar bile ma l .sana net söylüyorum ki içinde korku kalmasın ve böyle Dr lara çocuğunu bnce emanet bile etme iyi olsa bunlari ayrı ayrı sorun gibi anlatmazdi
tarafından
Hiç üzülmüyorım canım valla doktorlar ilkin bizi çok korkuttular kaynanam diyodu bak şu bu çocuk doğurdu onlarda öyle şeyler yok ama ben lafı ağzına çakıyodum git kocasından al oğluna getir diye susuyodu artık bahsetmedi hiç ama ben hç takmadım ALLAH ın hediyesidir herkese nasip olmaz yani eziyet derkende bi kaç ayda bir kan alıyolar ama  son bir tahlili kaldı sadece ALLAH hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Teyzemin oğlu öyle doğmustu hatırladığım kadarıyla 1 yaşında filan ameliyatla sünnet oldu bi problem de çıkmadı inşallah sizde de bisey olmaz
tarafından
Ay inşallah canım yaa
0 oy
tarafından
Bunu ilk kez duydum.bi arkadaşım var oğlunun pipisinde iki tane delik vardı.yedi yaşına gelince ameliyat oldu.en değişik bunu duymuştum senin dediğini hiç duymadım Allah yardımcınız olsun acil şifalar
tarafından
Çok sağol canım iki delik olunca biri kapatılıyor
tarafından
Öyleymiş ben ilk kez onda gördüm .Allah'ım kimseye dert verip derman aratmasin hele ki çocukla ilgili
tarafından
Amin canım doğru diyosun
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim oğlum da peygamber sünnetli ama ben bir yere götürmedim canim pipisinin ucuda derisi asiliyo 
tarafından
Ya bizimki doktorlar çok abarttılar bizde bilmiyoduk tecrübesizdik şuan takipte oğlum mecbur ameliuat olacak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 303 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rana10 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annesinin Umudu (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu

379,964 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...