0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Dün bebegimi memeden kestim bebeğim istemiyor memeyi ama ben mahvoldum belli yerde kitle gibi kaldı sagamiyorum aksine dokunamıyorum tecrübesi olan yazsın nolur

8 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
Yardım acillll!!!!!!!
-Reklam-
0 oy
(10,008 puan) tarafından
Doktor ilac yaziyor
(6,219 puan) tarafından
Kız 400 liram cebimde kaldı:D ağrı falan şişme hicbirsey olmadı bende
(10,008 puan) tarafından
Kiz iyi bari. Ben 10 gun cektim asla cekilmedi sutum asiei coktu
(6,219 puan) tarafından
Ama ben gece emzirmiyordjm zaten gündüzde sadece uyku geçişlerinde emziriyordum bazen gün boyu hiç etmez gece yatarken 2 dakika tek ederdi
(25 puan) tarafından
Sağlık ocağı yazar mi
(10,008 puan) tarafından
Ben emerken kestim ya birden. Yaziyo sanirim
0 oy
(1,911 puan) tarafından
İlaç kullanın keşke arada sağsaydınız. Ben ilaç kullandığım halde arada da sağdım 
(51 puan) tarafından
Sagmasi kurumasını engeller ve süt geç çekilir buda uzun süreli ağrıya neden olur sagmasin
0 oy
tarafından
Arada ufak ufak sağsaydınız iyi olurdu. Ya da bir anda keserseniz sütten ağrı yapmış olabilir ve mastit olmuş olabilirsiniz. Bir doktora gidin
(25 puan) tarafından
Sagiyorum ama Süt gelmiyor
(51 puan) tarafından
Sağma canım
tarafından
Sağmak lazım az az. Yoksa mastite neden olur.
0 oy
(641 puan) tarafından
Elinle masaj yaparak sagmaya çalış canim agriyan bölgeyi 
(25 puan) tarafından
Sıcak duş iyi gelir mi
0 oy
(544 puan) tarafından
Duşun altına gir yavaş yavaş sağım yap elinle. Biraz başta canın acır ama sonra rahatlarsın  günde 2 3 defa sağ ama arttıracak kadar değil rahatlayacak kadar yoksa kesilmez. 1 hafta 10 gün sürdü benim sonra kendiliğinden çekildi sütüm 
0 oy
(394 puan) tarafından
İlk 3,4 gün çok acılı oluyor cnm sonra hafifliyor merak etme. Lahana iyi geliyor koyabilirsin. Çok rahatsızdan birazda sag 
0 oy
(51 puan) tarafından
Dr ilaç falan boş canım bak sıcak bir duşa gir görüşlerini dayanabileceğin kadar sabun ile köpükle avucunun ortası ile afedersin meme ucunu kapatacak şekilde daire şeklinde ovala sütü sağmayacak şekilde de yukardan aşağı doğru hafif baskı ile masaj yap emin ol az da olsa rahatlicaksin bu günü atlattınmi ileriki günler daha ağrısız olacak zor bir süreç Allah yardımcın olsun mutlaka tavsiye ederim 
(25 puan) tarafından
Allah razı olsun iyi ki sizin gibi insalar var ben biraz araştırdım zaten sagmak Süt çekimini geciktiriyormus ama Süt birikmesinde de mastır olurum diye korkuyorum olmadı sıcak suyla biraz masaj yapayım iyi gelir umarım
(51 puan) tarafından
Allah sizden de razı olsun ben iki tane sütten kestim birşey olmuyor korkmayın eski annelerimizin önerileri bunlar bana çok iyi geldi her ağrım artınca duşa girdim çok iyi geldi annemin tavsiyeleri

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 130 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 196 göst.