0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından

Annem bugün kapı kenarlarında falan temizlerken kapının kenarında muska olduğunu fark etmiş onu çıkarmış içini açmış annemin ismi ile erkek kardeşimin ismi yazıyor bu ne demek oluyor anlayan var mı ne demek bu çok korktuk bunu yapan koyan ne yapmak istemiş 

image

15 Cevaplar

0 oy
(567 puan) tarafından
Ay Allah korusun,

Post yukarı çıksın 
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Ohaa her neyse cok kotu biseye benzyor kesinlikle evden cok uzak bir yerde yakip varsa o kulunu dereye akar suya atin
(37 puan) tarafından
Gerçekten mi yaa korktum bende annemin gelini yapmis olabilir mi kardeşim yeni bir aylık evli
(37 puan) tarafından
Annem yıkamış toprağa gömmüş banada çekip attı tüylerim diken diken oldu görünce ben de iyi şeyler hissetmedim ama insan merak ediyor bu neyin nesi
tarafından
Büyü yakilmaz dereye atılır canım
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya kim yaparki 
(37 puan) tarafından
Anlayan yok mu acaba kötü birşey mi
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Kardesnle annenin arası nasıl canım sirkeli suya koy
(37 puan) tarafından
Hiç iyi değiller kardeşim sürekli gergin evleri ayrı ama anneme surekli kız iftira atıp aralarını bozmaya çalışıyor gelinin anneside fena ayrı daireleri ama annemden nefret ettiriyor lar annemde çok üzülüyorum arada kalmış en ufak biseyden tartışma çıkarıyorlar
(37 puan) tarafından
En azından kötü biseyse annem daha dikkatli olur uzak durur boyle şeylere girisip bunu yapan herşey yapar banada geliyor en azından dikkatli oluruz ondan korkuyorum Rabbim kötü insanların şerrinden korusun
(1,466 puan) tarafından
Ay Allah affetsin ama şüphe ettim ne oldu bı gelişme var mi
(37 puan) tarafından
Çocukla alakaliymis hamile yada çok cocuk isteyen birine yapılmış annem yine bu hocaya okutcak ama işte yeni evlenen kardeşimle annemin ismi yazılı ne alaka olabilir bilemedim kardeşimin eşide 20 günlük hamile erkenden öğrendiler kim neden niçin yapar anlamayamdim Rabbim yine her türlü kötülükten hepimizi korusun
(1,466 puan) tarafından
Ay amin çok kötü Allah kimsenin başına vermesin
0 oy
(407 puan) tarafından
Rabbim korusun canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından

imageilensten arattım böyle yazılar çıkıyor 

(37 puan) tarafından
Ayy korktum Bismillahirrahmanirrahim bu arada gelinimiz 20 gün oldu evleneli hamile kafam allak bullak
(37 puan) tarafından
Kötü birşey mi hiç iyi değil gibi çok ürkütücü yazilanlar
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Kim yaptiysa bunu ayagina dolansin ne bicim insanlar var. Büyü bu. Büyü yapmanin affı yok. 
(37 puan) tarafından
Amin böyle şeyleri ugrasanlari yapanları Rabbim ayağına dolandirsin
0 oy
tarafından
Annen suda islasin sonra akan suya bıraksın canim
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ya şimdi bunun detaylarını bilemeyiz anlayan bir hocaya sorun canım Allah kötü niyetlilere fırsat vermesin bol bol Ayetel Kürsi ihlas nas felak süreleri okuyun evi sirkeli suyla yıkayın 
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Muhtemelen aklınızdan geçen kişiler yaptırmış oğlanı annenize karşı kulaniyorlar siz her ihtimale karşı iyi bir hoca bulun ve o yaptıysa kardeşine söyleyin ayrılsın 20 günde bunu yapan ilerde neler yapar ne kadar iğrenç lanetlenmiş böyle insanlar 
(37 puan) tarafından
Evet ama zaten kardeşim de bizi dinlemiyor yani en ufak bir şeyden annem haksız oluyor annemi suçluyor annem kardeşimin gözünde resmen yok gibi hükmünde Bir de 20 günlük hamile şu an ufak bir şeyi annesine babasına anlatır yani kardeşim çok bagli sanki olmazsa asla yapamaz hani onun da geçtik mutlu olsunlar biz olmasak da oluruz diyoruz ama yine sıkıntılar bitmiyor sürekli bir yalan bir şey söylediği zaman söylemedim diyor biz de işin içinden çıkamıyoruz
(37 puan) tarafından
Ama bir de işte büyü falan yaptıysa böyle şeylerle uğraşıyorlarsa hepimiz sıkıntıdayız yarın bir günde ne yapacağı da belli olmaz o yüzden en azından dikkatli oluruz
(2,094 puan) tarafından
Cnm bnce kardeşinin böyle bir insanla olması onu mutlu etmez belki çocuğa bağlama büyüsü bile yaptırmıştır ilerde adamın başını çok agritir
(37 puan) tarafından
Kardeşim çok bağlanmış hiç kimse hiçbir şey söylemiyor artık biz de bıraktık kendi yaşasın kendi görsün diye çünkü dinlemiyor bir şey söylediğimizde biz haksız oluyoruz sanki o doğru iftira atiyoruz gibi oluyor kız hep kendini haklı görüyor annem bir şey söylediği zaman hemen saygısızlık yapıp anneme demediğini bırakmıyor bide evleneli 20 gün oldu hamileymiş artik Allah'a havale ettik bazen anlamiyan insanlarla uğraşasın gelmiyor
0 oy
tarafından

Bak böyle bir şey çıkıyor 

image

(37 puan) tarafından
Sanki iyi şeyler yazıda yok gibi çok karışık iyimi kötümü ne anlatmak istiyor
0 oy
(494 puan) tarafından
Ay Allah korusun ama annem hep der büyü falan olsa kaç kez bahs edincemi ne büyü yok oluyor bide dua falan okunur bildgim kadarıyla nasıl elelri gitmiş üzerine yapmışlar yapanın başina dolansin
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Çok harcamak bunu yapan koymak ne yapmak
saplı
Rahman ve Rahim olan Allah'ın izniyle bu kitabın sahibi, dilediği her şeyi muhafaza edebilir ve muhafaza edebilir.
Allah Rahmandır, Rahimdir, Muhammed Allah'ın Resulü'dür ve onunla beraber olanlar kâfirlere karşı güçlü ve zalimdir.
İncil'de
Ve onların parası devrim ve benzeri şeylerde
.
içinde
gece
Ve gün
Ve uyu
Ve uyanıklık
Guzri çıkışı
Shatta kulesi, ben de ona destek oldum, o da sertleşti ve hırsızlık yaptı, şimdi onları yanıma almak istiyor
Allah'ın adıyla El-Rakin El-Raid
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.Raife
merhametli olan Allah adıyla
* * *
Nasıl?
Serkan
yanlış
26
Bismillahirrahmanirahim
Basr Karkara
Spiron veya
NAKLİYE
Kafirlerden sonra Arran Tanrı, Tanrı'ya hayatımız hakkında söz verdi
meiman
yağmur vadisi | Artıları
ben
rver eroc wa
cevap
YENİ ÜYELERE
50 saat. 
Söyle birşey buldum çeviride
(37 puan) tarafından
Yani iyi birşey mi
(2,094 puan) tarafından
Birşey anlaşılmaz böyle bı hocaya gidin anlattiklarin işin içinde ciddi büyü olduğu anlaşılıyor

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 671 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı