0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
7 haftalık gebeyim ve bugün bir lekelenme oldu ve sonrasında adet olmuş gibi kanamam oluyor yarın Dr gideceğim varmı aranızda böyle birşey yaşayan 

7 Cevaplar

0 oy
(951 puan) tarafından
Annem ablama hamileyken düzenli adet oluyormuş bir sorun olmamış siz yinede düzenli doktora gidin
(33 puan) tarafından
Annemde 3 ablam var ucunede 4 aylıkken anlamış hamile olduğunu adet goruyormus ama 30 sene önce Dr nedir bilmezler mis yani şimdi hemen bişe çıkıyor korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Canım gebelikte kırmızı kan kabul edilmez istisnalar var ama çok çok milyonda bir bence gecikmeden gözükün
0 oy
(488 puan) tarafından
O yerleşme kanamasıdir muhtemelen
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Bende olmadı ama eskiler üzerine görme diye tabir ederler çok da gören var çevremde 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Yerleşme lekesi olabilir canım 
(33 puan) tarafından
Öyle leke mi olur diye düşünüyorum
Adet oluyorum resmen
(6,516 puan) tarafından
Yaa o zmn bı hastane git bakalım inşallah bişey yoktur
Görümcem de üstüne adet görmüş ama 1 defa sadece inşallah bişey yoktur canım
(33 puan) tarafından
19 Kasım son adet tarihim adet görsem niye Aralık'ta olmadim
0 oy
(54 puan) tarafından
3 ay evvel düşük yaptım adet olmuştum 1 hafta sonrası gene iki gün bu şekil kanamam oldu test yaptım doktora gittim hamileydim kan vs verdim kese gözükmesi gereken degerde iken gözükmesi sonra kan verdim değer düştü düştü derken düşük yaptım  ama yerleşme kanaması olabilir seninki bnm king çok küçüktü  boş gebelikte 
0 oy
(51 puan) tarafından
Sizi korkutamak gibi olmasın ama yarın çok geç degilmi keşke acile gitseydiniz adet kadar yerleşme kanaması olmaz kırmızı kan düşüğün habercisi yada düşük tehlikesi bukadar sakın olmanız şaşırttı beni ben 2, gebeliğim olmasına rağmen ağır kaldırma sonucu hamile olduğumu tesadüfen öğrendim beklemeden acile gittim düşük tehlikesi idi 3 ay haplar ile iğneler ile tedavi oldum oğlumu doğurdum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 353 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birmelekannesiii (74 puan) tarafından soruldu

378,388 soru

11,326,024 cevap

34,778 kullanıcı

...