0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
iyi geceler arkadaslar 

acaba benim gibi tek cocuk dusunup sonradan fikri degisen kac tane anne var merak ettim benim oglumun zor bi bebeklik donemi oldu kolikti sonra butun herseyi cok zor gectigi icin bidaha cocuga tovbe etmistim ama buyuk konusmamak gerekiomus suan oglum 4 yasinda bende 7 aylik hamileyim isteyerek oldu 2. bebegimde ama nasil istedim nasil oldu inanin hic anlayamadim benim gibi olan varmi acaba sonradan fikri degisen cunku tek cocuk olmak bence cok zor olurdu

23 Cevaplar

0 oy
(646 puan) tarafından
Valla oğlum 11 aylık uzun bir süre düşünmüyorum ya 5 6 yaşına gelse neyse belki eşim de asla düşünmüyor ama reglim bir gün gecikti ona rağmen uykum kaçtı korkuyorum vallahi 
(646 puan) tarafından
İnşallah ben de o kararlilardan olmam
(832 puan) tarafından
Ben 3 yıldan sonra yumusadm gurbetteym oğlum cocuklar la oyun oynamayı cok seviyor vursalar bile sırf oyun için ses etmiyo en cok o yüzden istedm ne yalan söyleyeyim :) destek görecek biri olsaydı keşke daha önce derdim ama şuan dogumuma bile bir annem gelecek babam laf yapıyor şaka gibi ama zoruma gidiyor bacım yok kardeşim yok varda yok
(646 puan) tarafından
Ben de gurbette asker esiyim eşimi gördüğüm yok tek basimizayiz Allah'ımiz var
(832 puan) tarafından
Aynen bizde   öyle
(646 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Valla bu ay ve önümüzdeki ay inşallah hamile kalmam 4gözle adetimi bekliyorum .d.d. Kizim için nisanda genetik test vercez eğer olumlu sonuc çıkarsa 5yaşında çalışmaya basliycam masal için yoksa ikinci çocuğu istemiyorum 
(646 puan) tarafından
Bir gün gecikme ile testte çıkar mı
(4,673 puan) tarafından
Belli olmuyor ki
(646 puan) tarafından
Neyse napayım uykum kaçtı beklicem
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Kızım cok zor du kolikti hamilelik berbattı hep sanciyla gectı hastanede yattım günlerce. Oglumda da cok rahattım tam tersi çok kolaydı.. Her çocuk bir degil oglum cok sakin kızım daha çok yoruyor beni. Beraber oynuyorlar iyi ki de olmuş diyorum... Kızım cok sıkılıyordu yalnız hissediyordu cocukları cok seviyordu bende kardeşi olsun istedim
(193 puan) tarafından
evet bende oyle dusundum cnm
0 oy
(518 puan) tarafından
Ben hiç tek çocuk düşünmedim canım şu an ikinciye hamileyim Allah bağışlasın bize daha istemiyoruz 
(193 puan) tarafından
aralarindaki yas farki kac cnm
(518 puan) tarafından
Üç buçuk yaş olcak aralarinda
0 oy
(102 puan) tarafından
Bebeğim 2 buçuk aylık, çok aşırı zorlanıyorum hatta bunla ilgili post da açtım ama ikinciyi herşeye rağmen düşünüyorum :) evladım tek mi kalsın bi.kardesi olmalı bence 
0 oy
(4,310 puan) tarafından
Ben tek düşünüyorum ama sonradan ne olur bilemem tabi. 15 aylık şuan bebem :D aslında kalabalık bir aileden geliyorum 4 kardeşiz. Çok keyifliydi herşey. Ama bilmiyorum ben yapamam gibi :D bir de kuzenleri falan var işte :D
0 oy
(286 puan) tarafından
4 yaş çok ideal bir yaş bende oğlum 4 yaşında olunca ikinciyi istiyorum sağlıkla kucağınıza alın
0 oy
(337 puan) tarafından

3 aylık bebeğim var 2ci istiyorum 1 2 seneye kadar eşim bana bağlı isteyip istememesi sanki o bakıyorda çocuğa :D

0 oy
(1,152 puan) tarafından

1 tane dogursaydim ikinciyi istemezdim büyük ihtimalle ama Allah ikisini bir doğurtturdu bana :D

0 oy
(5,327 puan) tarafından
canım tek çocuk olmuyor anne baba çalışıyorsa onu bilemem ama kesinlikle tek çocuk taraftarı değilim

Anneysek cefa çekeceğiz yapacak bişey yok :D çocuklara yazık tek büyümeleri iyi değil bi kardeşleri olmalı
0 oy
(2,828 puan) tarafından
2. çocuğu düşünmüyorum. 2.5 yaşında oğlum. Her kardeş iyi anlaşacak diye bir kural yok bence. İleride bir kardeşi olsun derler ya hani, o yüzden söylüyorum. Bazen bir arkadaş, kardeşten çok daha yakın olabiliyor. 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Valla bnm kızda 2 bucuk yaşında zor bi bebekti ne uyurdu ne doyar dı 2 3 hafta önce düşük yaptım maalesef bana kalsa istmym ama eşim cok istyr 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Benim oğlum 6 yaşında. Planlı şekilde 2. Çocuğu yaptık 7 aylık şuan. Başta ilk çocuk kabullenemiyor ama tam da bu aylarda alışıyorlar. Şimdi öyle güzel oynuyorlar sarılıp gülüşüyorlar ki en güzel manzaram onlar. Küçük olan büyüdükçe daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabiki kavgalar da olacaktır ama aradaki yaş farkı dolayısıyla çok olmayacağını umuyorum
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben hiç düşünmüyorum ikinci bebeği cnm eşim istediği için onun hayrına oldu oda karnında vefat etti peşine tekrar hamile kaldım kızım şimdi bir yaşında ben hiç istemzken pesipesine iki tane doğurdum bide birinci bebeğim var uctane 
(193 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn cnm
0 oy
tarafından
Benim de 5 aylik hamileligiimde dogumum da çok zor geçti şuan bebegimde zor büyüyor ikinciyi uzun bi süre düşünmüyorum Allah olmayanlara versin 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bende ikinciyi uzunca bir süre istemem diyenlerdenim (hiç istemem diyemedim asla) ama şuan 3.yu düşünmüyorum rabbim iki meyvesind3n de tattirdi şükürler olsun. Allah isteyene versin inşallah.  2 çocuklu hayat zor ama kardeşsizde olmaz :)
0 oy
(980 puan) tarafından
Benim kizim 26 aylık bende düşünüyorum nasip olursa yazın sonuna doğru gebelik olsa baharda doğursam diye plan yapıyorum inşallah istediğim gibi ilerler kızım tek çok sıkılıyor 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Küçükken zor geliyor ama büyüdüğü zaman helede kız olursa çok faydası oluyor bı insanın gerçekten bı kızı bı oğlu olmalı ikisini de yatmalı çok şükür var benim.3.istemiyorum düşünmüyorum Rabbim bilir tabi ki.
0 oy
(166 puan) tarafından
Ben çocuk seviyorum :)) kızım 8 yaşında oğlum da 3 olacak 3 ay sonra şimdi tekrar hamileyim kızımla oğlumun arasında 2 bebek kaybettim çocuk iyidir ya araları biraz zamanlı olunca iyi oluyor bakacak hepsine yetecek gücün olduğu sürece 
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Sanki ben yazmışım gibi :) 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 268 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensesannesi38 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bist (11 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı