0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bir arkadaşım var ne zaman evine gitsem birşey verse yesem gözü içinde oluyor bakışları ve laflariyla belli ediyor yemek yapsa sende yaparsın bir yemek gelir yerim diyor benim küçük bebeğim var 5 aylık iki çocuğum var ben pek fırsat bulamadığım ve yorgun düştüğüm için pek onu cagirmiyorum oda işte beni cagirmiyorsun çocukları da aşırı yaramaz eşyalara zarar verirler her geldiklerinde annesi de bunu bilir umursamaz çocuklarının durmadiklarini söylemistim diye sürekli bunu kullanır çocuklarımı istemiyorsun falan ozaman beni de isteme ben hiç bir zaman evime gelme etme demedim onun gibi önüne verdiğim şeyleri gözüme batmadi herşeyde bir çıkar menfaat peşinde iyligimi istemez çok kıskanç biri defalarca şahit olmusumdur araya mesafa kurmak istedim  komsumda olur kendisi bugün kapıyı çaldı açmadım eve gitmiş vatsabtan ses atmış yok numarami sil hiç demiyorsun evime gel falan filan uzattı baya bende senle herkes arasına mesafa koyuyor arkadaşların kaynanan bile bana beddua etti kaynanamdan beni vurdun ahirette yakana yapışacam bende vicdanım rahat haksız beddua sahibini bulur sil numarami dedim haksız mıyım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende niye karıştırıyosun kaynana falan
tarafından
Ya o bana nankör falan diyince bende onu örnek verdim
tarafından
Olsun ikili ilsikide başkalarını karıştırmak hoş değil usulünce görüşmeyelim desen daha iyi olurmuş
tarafından
Olabilir canim sinir anıyla işte insan kendine hakim olamıyor bazen
tarafından
Boşver çok da lüzumlu birine benzemiyor zaten aklı başında olsa zorla davet ettirmez kendini
tarafından
Aynen ya ne hali varsa görsün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aslında haksız değilsin de ben olsam herkesle arama mesafe koymak istedim derdim hani herkes senden uzak vs demezdim herhalde beddua kısmına gelirsek canını acıtacak bişi yapmamissin sonuçta boşver seni sevmeyen kıskanan içten içe öyle yada böyle gerçekten bir gün ortaya çıkıyor en iyisi arkadaşlığı tamamen bitirmek 
tarafından
Vallahi canım defalarca şahit olmuşum hiç iyligimi istemediğine kıskançlıktan evlendim kınama bile gelmedi hiç bir neden Yokken oğlu kızımın bebek arabasını sürüyor sevdiği için bunun için bile oğluna kızıyor
tarafından
Hiç düşünme kafana takma desem ben de eskiden çok takardım ta ki çok yakınım dedigim birinin gerçek yüzünü görüp numarasını sildikten sonra hatta burda da post açmıştım hiç umursama....kafanı yormaya değmez
tarafından
Bazı insanları hayatından çıkarınca inan daha rahat ediyorsun birkaç gündür mesafe kurmuştum çok rahattım mesafe kurdugumu anladi böyle yaptı sildim engelledim canim
tarafından
Çok iyi yapmışsın :) değmiyor oylelerine
tarafından
Kesinlikle canım :)
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Bence sil aslada konuşma küsen arkadaş mi olur ya arkadaş dediğin küsmez sen kendini anlatmadan anlar boşver böyle insanlar kan emici gibi hayatından cikar fazla samimiyet iyi değil yuzgoz olmussunuz
tarafından
Valla öyle sinsi kıskanç ki oğlu bebeğimin bebek arabasını sürüyor bile oğluna kızıyor sürme diye ben niye arkadaşlığı devam ettirim böyle biriyle hep bir menfaat peşinde üstelik
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Arkadaşın tuhaf o kesin ama posttan ona misafir gittiğini ama evine çağırmaya pek gönlün olmadığını anlıyorum ağırlayacak halinde olmayabilir çocukları yaramaz olduğu için ağırlamak istemiyor da olabilirsin ama kendin gidip onu çağırmıyorsan onun böyle bir beklenti içinde olması normal ben misal misafir sevmiyorum diye kimseye misafir gitmem 
tarafından
Pek gitmem canım bazen çok ısrar eder giderim ondada gözü içinde olur çevresi olmadığı için ısrar eder kocası memlekette kocası yanında olsa çevresi olsa aklına gelmem
(12,957 puan) tarafından
Hım o şey o zaman insan sevmiyorum ama tek başıma da canım sıkılıyor diyenlerden uzak durmak en iyisi öylesi gerçek dost olmaz sana
tarafından
Kesinlikle bende bunu anladım ondan ne arkadaş ne dost olur
(1,293 puan) tarafından
Gözü içinde olur derken nasıl cnm? Cidden merak ettim. Yemek verir yemeni mi istemez?
tarafından
Lokmaları sayar gibi bakar canım
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Haksizsin ama şu konuda. Madem çocukları yaramazevine davet etmiyorsun cagirmiyorsun ne diye onun evine gidiyorsun. Sen gitmeyeceksin ki o da gelmeyecek. Sen gidiyorsan iki gün sonra da kendin davet etmelisin. Bu işler böyle. Madem her defasında yediklerinin lafını yapıyor , daha evinde bir bardak su bile icmeyecektin.
tarafından
Canım zorla çağırıyor illa gel diye cevrsindepek kimse yok diye
(2,667 puan) tarafından
Kolundan tutup zorla suruklemiyor ya. Kesin ve net ol. Gitmeyeceğini belirt
tarafından
Bunu belirttim bayadir gitmiyor mesafe kurmuştum böyle yaptı
0 oy
(814 puan) tarafından
Seninde senle herkez arasına mesafe koyuyor demen hiç hoş olmamış o çağırıyorsa sende bir gün cagirabilirsin yani ne bilim verdiği değeri bir tık görmek istemiş 
tarafından
Çağırmısim canım gün gelmiş bende çağırmısim ama herdakka cagiramam ki
(814 puan) tarafından
Bazen işte insan beklentiye giriyor girmemek gerekiyor aslında

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 543 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 507 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy