0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar taşınacağım için evdeki eşyaları topluyordum. Aşırı daraldım biraz sohbet edelim. Düğün günü yaşadığınız cringe olayınız varmı? Beni yerin dibine sokan bi olay var. Düğün bitti evin kapısına geldik binanın önündeyiz testimi kırdım merdivenlerden çıktım hem binanın kapısınaa hem evin kapısına kaynanam bal sürdürdü. Amaann sürmez olaydım. Binanın kapısına balı sürerken koltuk altımdan belime kadar gelinlik cart etti. Bayada kalabalıktı yerin dibine girdim. Sizinde var mı böyle olaylarınız? :D

21 Cevaplar

+1 oy
(1,952 puan) tarafından
Düğün günümde bayıldım, sabah erken saatti kuaföre falan gidecektim. Bir baktım nefesim ağzıma tıkanmış göğsüm daralıyor derken başım döndü mutfağın ortasına yoğurt gibi yayıldım . Apar topar acile yetiştirdiler . Doktor Psikolojik bu ,seni zorla evlendiriyorlarsa hemen polisi arayalım dedi. Tabi öyle bişey yoktu ama kafamda 10 tane insan olunca adamda şüphelendi ilk gece korkusu diye herkes tanı koymuş bu arada doktorda sakinleştirici yapıp gönderdi :)
(1,235 puan) tarafından
Yoğurt gibi demene güldüm affet :D geçmiş olsun valla düğün stresi çok fena oluyor benimde sürekli kusasım geliyordu :D
(2,844 puan) tarafından
Hahaash , doktora mi millete mi güleyim:D
(85 puan) tarafından
Ne sen sor ne ben söyliyim makyajım iğrenç olmultu eve gidince değiştirdim en yakın arkadaşım da beyaz giyinmişti beyaz şal beyaz elbise hangimiz gelin belli değildi
(1,235 puan) tarafından
Umarım arkadaşlığını bitirmişsindiir :( en nefret ettiğim sey
(85 puan) tarafından
O gün değil ama yakın zamanda bitirdim
-Reklam-
+1 oy
(137 puan) tarafından

Dügün günü değilde ben düğünden 1 hafta önce halam gülun adamdan bahçeye düşmüştüm geceydi bende damda karanlıktı bende yürüdüm yürüdüm dam daha var sandım meğerse damın duvarı yokmuş çak bahçeye düştüm allahtan yüksek değildi  ayak bileğini kırdın düğün 6 ay ertelendi :D 6 ay snr da düğünü 20 gün kala halamın eşi öldu düğün yine 6 ay ertelendi enson düğün yapmadık öyle evlendik :D

(1,235 puan) tarafından
Ay yoksa evlenemeyecektiniz en iyisini yapmıssınız :D geçmiş olsun bu arada Allah korumuş
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Amaann fenaymış. Böyle bir olay olmadı ama foto çekimi ile düğün farklı günddydi. Foto cekiminin olduğu gün eşim beni kuaföre bırakırken araba bozuldu. Ben kuafördeyken arabayı tamir ettirdi. Düğün günü de tam gidecez arabaya bindik, eşimin ceketinin düğmesi koptu. Evden iğne iplik aldı, arabada diktim :)) 
(1,235 puan) tarafından
Valla bende olay üstüne olay ama beni yerin dibine sokan tek durum buydu. Seninkinde bişey yok canım olur öyle şeyler :D
0 oy
(1,235 puan) tarafından
...................,. 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
İki şehirde düğün oldu benim ilk düğünden sonra hamam olmustu oraya usuttum klima var derken benim.mide pert oldu dış cekimde gelinligime kustum petrolde gelinligimi yikadılar.d.d. düğün bitti herkes dağıldı biz gelinlikle hastaneye gittik beni gorn herkes dalga geçti başhekim bile izin donusudalga geçti gece sert geçti diye oysa bişey olmamıştı midem bulantısı geçsinde geceye sağlam giriş yapalım diye ama kimse inanmafi.d.s.s
(1,577 puan) tarafından
Senin branş ne :D
(1,179 puan) tarafından
Matematik canım:)
(1,577 puan) tarafından
Hah bu iyi :) ben de eşim de tarihçiyiz. Bizim oğlan şimdi birinci sınıf ama ilerleyen dönemlerde problemleri sana atarız :D
Sizin çocukların tarih sorularını da ben çözer anlatırım :D
(1,179 puan) tarafından
Aa bncede bu çok iyi bende tarihle cebbelesirim çünkü:)) anlaştık o zaman:)
(1,577 puan) tarafından
Anlaştık :))
0 oy
(6,198 puan) tarafından

Düğün bitti herkes bir ağlıyor sanki cenaze var neyse o kadar agladilarki düğün salonunun kapısında yolcu ediyoruz o an biri sarıldı tam hatırlamıyorum bir baktım kirpigim gelinligimden yuvarlaniyor :D öbürünude ben çektim.cikardim sjs

(1,235 puan) tarafından
Ahahhaha iyiymiş :D
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Cringe ne demek :D 

Rezillik falan olmadı ama kına gecesi sonrası çıkılan yemekte çok canım sıkılmıştı... 
(1,235 puan) tarafından
Noldu kız
(11,089 puan) tarafından
Benim zaten sıkıntılı bi süreçti amannnn
0 oy
(138 puan) tarafından
Sabahtan çekim vardı bizim, eşim 10da beni almaya gelecek ama pantolonu yırtılmış ve ve ve ben gelin çiçeğim olmadığını düğün sabahı çekimden bir iki saat önce fark ettim. 
(1,235 puan) tarafından
Eee naptın peki :)
(138 puan) tarafından
Kocama söyledim  fotoğraf istedi, attığım çiçekten daha güzelini bulmuş gelmiş ☺️ bir çiçekle günün kahramanı oldu valla adam
(1,235 puan) tarafından
Çok sevindim canım güzel günleriniz olsun ☺
(138 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin :)
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Benimkinden bi halt olmayacağı o zamandan belliymiş beni kuaföre almaya pijama üstüyle gelmişti

Bende mükemmel kuaföre gitmişim herseyim 10 numara şok olmuştum 
(1,235 puan) tarafından
Ya şaka gibii
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Düğünümde değil de kına gecem de bi girişimiz oldu bir çıkışımız 7 de başladı kına giriş yaptık elektrikler kesildi köy yeri olduğu için jeneratör yoktu bulmaya gittiler saat 9a geliyordu baktılar gelen giden yok kına türküsünü öıplak sesle kameranın ışığı ile yaptık kına yakıldı oturduk. Saat 11 E geliyordu elektrik geldi takı töreni yapıldı ve bitti. Çoğu kişi de zaten elektrik yok diye gitmişti :///
(1,235 puan) tarafından
Ay üzüldüm ya :( benimde sözümde elektrikler kesilmişti annemlerde 6.katta oturuyor çıkmaya çalışan merdivende düşüyordu :D
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Bizim eve geldiğimizde ben gelinliği çıkarıp duş almak istedim eşim banyoya bakayım sıcak suyu açayım sana dedi sıcak su yok evde bir türlü gelmedi biz eve girerken kombi bozuktu zaten arıza veriyordu sürekli bizde arızalandı yine herhalde diye ev sahibine söyledik eşimin yengesi ablamlar falan yakınlardaydi geldiler onlarda ev sahibi kombiyi kendince yapmaya çalıştı ben gelinlikle duruyorum sjsjjsdhhdh uzun uğraşlar sonucunda kombinin arıza vermediğini sıcak suyun bittiğini gördüklerinde tam üç saat geçmişti sıcak suyu açtılar herkes gitti bu sefer de şampuan yoktu gece yarısı olmuştu zaten sabah uçağa gidecektik mecbur saç kremi ile yıkadım çıktım shshjxbx
(1,235 puan) tarafından
Ay çok güldüm affet :Dd
(1,149 puan) tarafından
Ettim gitti ☺️
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Hahahahaha Olmazmı kuaförden çıkacağız  adamla o zaman 2 bine anlaştık eşim almaya geldi gelin arabasıyla salona geç kaldık adam penceren baktı arabayı görünce fiyatı 2 katına çıkarttı hahahah eşimde vermedi tabiki polislik olmuştuk düğünden sonra ifade vermeye gittik birde 
(1,235 puan) tarafından
Oha nasıl ya kuaför bide şikayetçi mi oldu parayı alamadığı için :o
(4,403 puan) tarafından
2 bın verdik o 4 istedi sonra tırstı şikayetini geri çekti
0 oy
(156 puan) tarafından
düğünde değilde kına günümde beni unuttular:) sinirden ortamı terk ettim
(1,235 puan) tarafından
Şey benide çeyiz götürmeye giderken unuttular her güne özel bir anım var ahahahah :D ama gerçekten çok sinir bozucu haklısın
(156 puan) tarafından
gelinsiz napacaklarsa artık onlardaki heyecan daha çok
0 oy
(686 puan) tarafından
Yani öyle çok kötü ve rezil bı anım yok ama düğün bitti herkez gitti salonda masada oturuyordum eşimin arkadaş çevresi falan kız kardeşim bizimleydi yemeğe gidicektik eşimin arkadasi bana çikolata almış üzülme diye ,,ben agliordum sonra kız kardeşim bian neden ağladımi sordu ailemden ayrildigim için dedimmi hatirlamiorum sonrada baya bı güldük 
(1,235 puan) tarafından
Bu tatlı bir anıymış hep yüzünüz gülsün inşallah :))
(686 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(337 puan) tarafından
Var tabiki dolu :)) düğünümde pastamı getirmeyi unutmuş organizasyoncular :/ben maket pasta kesmeyi hayal ederken bi baktım düğünün sonuna gelmişiz ee pasta nerde dedim anaa biz onu unuttuk hakkını helal edin dediler şaka gibi ama gerçek :'(
(1,235 puan) tarafından
Etmeseydin kız hakkını helal falan :D pastasız düğün mü olurrr
(337 puan) tarafından
Canınız sağ olsun dedim napıyım düğün esnasında tatsızlık çıkmasın istedim ama çok üzüldüm ne zaman bi düğünde ortada pasta kesildiğini görsem içim acır.
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Pandemiydi kurallara uyulmadığı için polis düğünü Bastı veeee düğünü dağıttılar... herkes dağıldı düğün başlamadan bitti.. gelinliği boşu boşuna giymiş oldum :)
(1,235 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm :(
(2,724 puan) tarafından
Bende :(
0 oy
(127 puan) tarafından
Düğün oldu bitti fotoğraf cekindik birden bı ağrı hissettim WC gittim regl olmuşum :D
(1,235 puan) tarafından
Ay en çok başıma gelmesinden korkttuğum şeydi ben geciktirici kullandım yoksa benimde denk geliyordu :D
(127 puan) tarafından
Ben de öyleydi ama :D oldu bı kere
0 oy
(796 puan) tarafından
Düğünüm cok berbattı kabus gibi bşydi anlaşmazlıklar kavga gecenin Sonunda da kaza oldu ztn 
(1,235 puan) tarafından
Ay üzüldüm canım çok geçmiş olsun :(
(796 puan) tarafından
3 yıl gectı ama hiç unutamıyorum
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Olmaz mı, düğün kına çekimi için hep plato çekimi istemiştim. Eşime bunu 50 kere de söyledim. Kınada çekime gittik ama plato falan yok, fotoğrafçı dükkanın her köşesini çekim alanı yapmış öyle çekindik, hâlâ albüme bakmaktan nefret ederim. Bitti mi hayır, düğünde salonda ailem düğünün bitmesini beklemeden gittiler, Allah'ım böyle zart diye kalmıştım. Düğün sonu aile çekimi falan olur sonuçta, benim kendi ailemle tek pozum olmadı. Hatta düğünde ailem misafir gibiydi, pastada adamlar aileleri çağırıyor benden kimse kalkmak istemedi, takıda bile gelip kimse 1 lira takmadı. Hâlâ düğünümden nefret ederim
(1,408 puan) tarafından
Hiçbir problem yoktu, neymiş amcam kız tarafı çok durmaz demiş falan benim ***** babamda ona uyup kalkmıştı. Düğünün ortasında ailem misafir gibi kalktı. Daha neler neler ya, biz evimizi 6 ay önce ayırdık ailem tek bir koltuk bile almadı. 6 aydır evime bir kere kızım hasta diye yarım saatliğine, birde doğum günü kutlamasında geldiler
(1,235 puan) tarafından
Bu amcalar b.ok gibi herşeye niye atlıyorlar anlamam ki hiç zaten  amcalardan nefrett. Benim annem babam düğün sonuna kadar kaldılar ama amcam halam falan yani kısacası baba tarafım erkenden gittiler  hepsinden nefret ediyorım canları c.ehenneme gerçekten
(1,408 puan) tarafından
Sizden birileri kalmış, ben böyle kimsesiz gibi durmuştum. Şimde de evime gelmedikleri için eşimde götürmek istemiyor, onlar bize gelmiyor sana ne babalık yapıyorlar diye
(1,235 puan) tarafından
Evine neden gelmiyorlar ki
(1,408 puan) tarafından
Bence bir nedeni yok, babam ilçede çalışıyor ama her cumartesi gelir buraya, babannemin yanına. Ama bu haftada Nur'a gidelim demezler. Ev görmeye bile gelmediler.
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Benimki pandemideydi. Bir saat oldu bitti bişi anlamadım. Herkes maskeliydi zaten ssjjs
(2,445 puan) tarafından
Hahah kız maskeli balo geldi aklıma
(1,235 puan) tarafından
Ay olsun kazasız belasız olmuş bitmiş bunada şükür diyelim :D
(8,833 puan) tarafından
Zaten düğün hiç istemiyodum. Tayin için nikah yapmıştık. Pandemide düğün olsa ne olmasa ne dedim ama çevre baskısından dolayı yaptık maalesef
(1,235 puan) tarafından
1 saat için ne kadar masraf yapmışsınızdır ya
(8,833 puan) tarafından
Allah'tan yemek olayı filan yasaktı sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 668 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 801 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy