+1 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (4,170 puan) tarafından
Minik adamı uyuturken kızlara da sorayım dedim eşim bugün arkadaşıyla kaplıca tatiline gitti uzun zamandır istediği bir şeydi gidemezsin edemezsin tavrı yapmadım genel olarak kısıtlayıcı kıskanç bir eş değilim zaten ama arkadaşlarımla konuşurken eşlerinin kafeye okey oynamaya gitmesine vs aşırı tepkiler verdiklerini görünce acaba ben mi fazla rahatım diyorum sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ☺️

54 Cevaplar

+2 oy
(150 puan) tarafından
Benle gitmezse olmaz :) ben hiç evden cikmayayim cocuklara bakayım ne gecem belli ne gündüzüm belli kafamı kaldıramıyorum iki tane küçük bebegimle. Markete bile gidemezken o tatile mi gidecek ?? Ama ikimiz gidelim derse olur :)
(4,170 puan) tarafından
Yaa öyleyse haklısın tabi ama ben arkadaşlarımla ablalarımla buluşacak olunca eşim evde olursa o bakar yalnız gider deşarj olur gelirim o yüzden şartlar eşit sayılır :)
-Reklam-
+1 oy
(2,675 puan) tarafından
İkimizin de eğlence anlayışı birlikte olmak arkadaşlarımzla dahi yemeğe dahi çıkmayız gezmek eğlenmek birlikte olmalı bizim için. Ben istemedim eşim de bizsiz gitmezdi birlikte giderdik
(4,170 puan) tarafından
Ne güzel Rabbim bozmasın o halde ❤️
(2,675 puan) tarafından
Rabbim bozmaz, kullara fırsat vermesin ☺️
(4,170 puan) tarafından
Ahahah laf mı soktun kız bana ☺️☺️☺️
(2,675 puan) tarafından
Estağfurullah ☺️ Rabbim niye bozsun bozmak isteyenlere fırsat vermesin demek istedim. Hem siz eşimle aramıza nasıl bozabilirsiniz ki ☺️
(4,170 puan) tarafından
Canım ben nasıl bozayım aranı zaten tövbe ona yönelik demedim zaten söylemimi yanlış bulduğun için mi laf mı soktun kız sen bana dedim ay yazarken bile gülüyorum konu nereleee gidiyor ☺️☺️
+1 oy
(10,048 puan) tarafından

Tatil en cok bana lazim  bensiz ne isi var:D

(4,170 puan) tarafından
Ben şu an gidemezdim ama bende minik adam da hastaydık yeni yeni düzeliyoruz o yüzden o şimdi gidiyor bizde şubat gibi beraber gideriz diye düşündük ☺️
(10,048 puan) tarafından
Nerdesiniz canim nereye gideceksiniz. Esim gelince bende kaplica istiyorum ya subat mart gibi
(4,170 puan) tarafından
Antalyada yaşıyoruz afyonu düşünüyoruz güzel oteller var orada eşim şimdi deneyimliyo malum bakalım güzelse onların gittiği yere gideriz direk☺️
(10,048 puan) tarafından
Afyon guzel evet esimin teyzesi orda gittik oraya. Ben istanbuldayim ya 2 cocukla yakin bi yer bakiyorum. Yalova falan
(4,170 puan) tarafından
Yakın yer daha mantıklı canım şimdi bende Afyon dururken tutup yalavoya gelemem Bi bak bakalım araştır şimdiden orda nereler güzel yorumları falan oku
0 oy
(7,308 puan) tarafından

Ayyy keşke gitseee bende bi nefes alsam yok anam hiç gitmiyor :D

(4,170 puan) tarafından
Ahahah o da fazla mı evcimen ne ☺️☺️
(7,308 puan) tarafından
Hemde çokkkk :D
(8,937 puan) tarafından
Kiz fatma bizimkileri tanistiralim beraber gitsinler bizde rahat Bi nefes alırız:))))
0 oy
(1,214 puan) tarafından

Tatile kiminle gidecegi önemli benm için. Yoksa gidebilir sorun yok. :)

(4,170 puan) tarafından
Ailecek görüştüğümüz bi arkadaşı olduğu için bende sorun etmedim zaten canım ☺️
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Eşimin okey vs kahvesi yoktur arada iş için yurt dışına gider oda mecbursa yoksa bizsiz hiç tatile gitmemiştir ama arkada arkadaşları için dışarı çıkar kısıtlamak istemiyorum birşey yapacak olan adam her türlü yapar
(4,170 puan) tarafından
Bizimkinin de okey kahve falan yok ama arkadaşlarıyla dışarda buluşur arada o da yani yapacak olan zaten aynı evin içinde bile yapıyor o yüzden kısıtlamak saçma geliyor bana da
(4,548 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(12,681 puan) tarafından

Huhu yakaladım :D

Canım ne izni ben saçma buluyorum ya evlenmeden önce de bi hayatı olmuyor mu kadının da erkeğin de 

Napyosun minik adam nasıl? 

(4,170 puan) tarafından
Yaaa erkek çocuklar daha gazlı olıyor canım malesef minik adam da beni perişan etmişti ne gecemiz vardı ne gündüzümüz yemediğim içmediğim kalmadı içim dışım kimyon oldu o dönem gaz damlası ve probiyotik kullan biraz fayda sağlıyor canım ne kadarlık oldu minik paşa şimdi
(12,681 puan) tarafından
18 gün. Kullanılır mi ki ? Bi Dr çikaracam bklm
Gece uykusu iyi Allah'tan gündüz sıfır.
Valla aktar yaptım içimi dişimi

Yıkadım onu Defne sırada bekliyor soyunup )))))
(4,170 puan) tarafından
Biz iki haftalık oldu baktık çok ağlıyor doktor direk önerdi kullandık canım sende kontrole gidince durumu söyle yazar mutlaka yerim onları ya defne nasıl davranıyor kardeşine peki ☺️
(12,681 puan) tarafından
Canım bu gaz olayı hakkında hiçbir bilgim yok ama şöyle düşünüyorum bu çocuk doğduğundan beri hiçbir şey yoktu gazını çıkartıp emzirip yatırınca uyuyordu evi pire bastı ilaçlama yaptırdık ben de dip köşe eve girdim temizliğe ondan sonra ne olduysa çocuk sürekli ağlamaya başladı böyle eğer gazlı ya da kolik olsa ilk baştan ağlaması gerekmiyor muydu?
Götüreceğim bakalım doktora ne diyecek önerirse kullanırız Yeter ki rahatlasın çocuk
Defnoşum ne yapsın dönüp dolaşıp gelip öpüyor duş aldırırken yardım ediyor saçlarını yıkamaya çalışıyor tepkileri aşırı tatlı odasından sesi gelince ben gideyim mi diyor bakayım mı diyor evet desem beşiğini sallıyor gidip hayır desem gitmiyor bekliyor vallahi kızıma kurban olayım çok akıllı bir kız vallahi Defne imamımla arayacağız belli oldu
(4,170 puan) tarafından
Aaa doktora Bi sorsana belki de yavrum ondan ağlıyor ya kıyamam anlaşılır belki ama sen yine de gaz damlası kullan canım onun da faydası olur
Yerim ya defne kuş maşallah ona ne de güzel bir abla olmuş öyle ☺️❤️
Peki sen nasılsın tek çocukla iki çocuk farklı mı duygu durumların nasıl ikinci evladını kucağına almak nasıl bir duygu bazen burda postlar görüyorum hani ikinci doğunca onu ilk çocugum gibi sevemem diye korkuyorum falan diyolar cidden oluyor mu öyle duygular canım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ben sorun etmem gidebilir. Ama kiminle gittiği önemli tabi 
(4,170 puan) tarafından
Tabi canım en önemli kısmı o zaten güvenilmezse olmaz
0 oy
(6,268 puan) tarafından
Normalde evetti ama bu saatten sonra bakkala bile gitse haber verecek. 

Bırak tatili mümkünse kapıda bile konuşmasın arkadaşlarıyla 
(4,170 puan) tarafından
Sizin durum farklı kuzum hak veriyorum o yüzden
(6,268 puan) tarafından
O durumdan önce çok gitti gönderdim ama bitti artık o serüven o esma öldü rahmetli oldu mümkünse benden habersiz nefes dahi almadin
(4,170 puan) tarafından
Canım benim çok haklısın nasılsın bu aralar Hüseyin paşa nasıl
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Gitmez ki ya biz birlikteyken daha çok egleniyoruz:Do yüzden bensiz gideceğini sanmıyorum illa gidilecekse benimde gelmemi teklif eder 

(4,170 puan) tarafından
Allah bozmasın canım ☺️
0 oy
(16,015 puan) tarafından

Benle bir kere tatile çıksın sonra kimle nereye gitmek istiyorsa gitsin :D

(4,170 puan) tarafından
Yaaa niye bu kadar güldüm ben bu yoruma Allah da seni güldürsün bacım ☺️☺️
(16,015 puan) tarafından
Amin canım :)
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Şöyle günü birlikse bişey demem ama onun dışında kızarım ben benimle birlikte gitsin tatile ben tek gidemeyeceğime göre oda tek tatile gidemez bence benim fikrim 
(4,170 puan) tarafından
Bugün gitti cuma dönecek öyle çok uzun süreli değil zaten yazın sonunda arkadaşlarım kız kıza villaya tatile gitti çok ısrar ettiler ama ben oğlum küçük diye rahat edemem diye yok dedim yoksa biraz büyük olsa eşim de izin alıp evde bakacak olsa gidebilirdim yani eminim bana çok iyi gelirdi ☺️
(1,357 puan) tarafından
Ay ne güzel kız benimki izin vermezdi gitmeme o yüzden bende izin vermiyorum bi nevi kısasa kısas
(4,170 puan) tarafından
Tabi öyleyse hakkın ☺️
0 oy
(119,356 puan) tarafından
gitsin bee kafa dinlerim
(4,170 puan) tarafından
Dimi ya ☺️
0 oy
tarafından
Tamamen aradaki saygı sevgi güvene baglı bu durum abartmadıgı sürece gıttıgı geldıgı yere öyle karısmam asla 
(4,170 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Git desemde gitmes bizimle gitmeyi  ister oglum 3 aylikti gittik  hem kar amaç hem hamam masaj  bu senede  allah izin verirse 21 ocakdan snr gidicez hamam ve masaj kaplıca  tarzı  arkadaşlarıyla isterse kendi der hakanlarla oturcaz der iş yerinden arkadaşları zaten onun dışında  kahve okey alışkanlığı  yok sevmiyo oyle ortamlari
(4,170 puan) tarafından
Eşimde kahveye okeye gitmez arkadaşlarıyla arada çıkar yemek yer çay içer sohbet muhabbet ederler çıkar gelir
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bnce gidebilir güveniyorsam sorun yok 
(4,170 puan) tarafından
Ne güzel doğru olan bu zaten.
(2,307 puan) tarafından
Aynen güven yoksa gidemez tabiki
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Yani bende kendime rahat biriyim derim ama öyle kaplıca tatilinede bensiz gidemez ya canım ,ama tabiki herkesin kişiliği farklı ben kıskanç biri olmadığım halde eşimin bizden ayrı tatil yapma isteği beni uzer yapılacaksa tatil ailecek yapalım 
(4,170 puan) tarafından
İşte ben bu noktada öyle düşünmüyorum insan evlenince evet her şeyi eşi oluyor ama birbirimizden önce de bi hayatımız arkadaşlarımız çevremiz vardı benle yaptığı tatil onu ayrı mutlu eder arkadaşıyla gittiğinde iyi gelen deşarj olup da döndüğü farklı olur tatile gidecekse benimle gidecek onu yapacaksa benimle yapacak falan demiyorum o yüzden
(1,960 puan) tarafından
Canım o senin görüşün yani bizim evliligimiz farklı sizinki farklı şimdi ben kıskanç biri değilim eşimin iş yerinde bir sürü bayan arkadaşı var bir çoğunla bende görüşüyorum sonradan hepsinle bende arkadaş oldum ,öyle kiskanc bir yapım yoktur ,ama eşim bizden baskalariyla daha mutlu huzurlu keyifli bir vakit geçiriyorsa düşünürüm yani bizle beraber iken ,atamadığı deşarj olamadığı ne diye ,zaten benim eşim genelde her gittiği yere bizide götürür, hani çocuk doğmadan önce arkadaşlarıyla çiftler olarak , gidip canlı müzik pub da giderdik geceleri bile sabaha kadar gezerdik tozardik şimdi çocuk oldu arkadaşlarimızla çocuklar ile aktivite yapılacak yerlere gidiyoruz  genelde biz beraber aktiviteler yapıyoruz bizsiz eşim pek huzurlu hissetmez ,aynı şekilde bende öyle eşim ve oğlum olmadan yanlız tatile gitsem, oğlumla eşimi özlerim onlarda burda olsaydı diye ,o yüzden benim düşüncem bu yönde herkesin evlilik hayatı farklı tabikide
(4,170 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum herkesin hayata ve evliliğe bakış açısı farklı Rabbim huzurunuzu bozmasın
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Günübirlik gitmissw sorun yok bence
(4,170 puan) tarafından
Bugün gitti cuma gelecek inşallah ☺️
(2,667 puan) tarafından
Yani eğer yanında tanıdığın güvendiğin biri varsa neden olmasın ?
(4,170 puan) tarafından
Evet ailecek görüştüğümüz biri zaten benim için sorun yok canım
0 oy
tarafından
Benide tatillere götürüyorsa musade ederim ama yok beni hiç götürmüyor kendisi tek gidiyorsa musade etmem 
(4,170 puan) tarafından
Beraber de gidiyoruz canım
tarafından
Ee o zmn sıkıntı etme tabi eşinin yanındaki kişilere güveniyorsan gönder gitsin
(4,170 puan) tarafından
Güveniyorum ailecek de görüşüyoruz zaten canım zaten bu durum sürekli olan bir şey değil  5 sene olacak evliyiz iki defa kampa gitti bide şimdi kaplıcaya işte o kadar da olsun ya
0 oy
(121 puan) tarafından

Erkek arkadaşıysa tabiki gidebilir. Ben nasıl kız arkadaşlarımla çıkıyorsam dışarı o da kapilacaya gidebilir. Senin yaptığını yapardım.:D

(4,170 puan) tarafından
Ben de kız arkadaşlarımla ablalarımla dışarda görüşünce eşim bakar çocuğa ben tek başıma gider eğlenir gelirim şartlar eşit bi nevi ☺️
(121 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim sonuçta esir değiliz birbirimize tabiki ayrı ayrı da gezeceğiz
(4,170 puan) tarafından
Öyle valla kuzum

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 727 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 795 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yuska (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 976 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Lokumumm (40 puan) tarafından soruldu