0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar. 2 gündr diyetteym buraya çok yazdm ama bu sefer inşallah vercem  :) çünkü nisanda 2. Gebelgimj düşünüyorum. Şekerli şeyler yemiyorm ama karnım hala sis. Ödem atmak için biseyler yapmam lazm mj. Sizce diyetin olmazsa olmazı nedr? 

10 Cevaplar

+1 oy
(230 puan) tarafından

Azim sabır irade :Daz yemek spor yapmak 

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kalori açığı oluşturmak. İstediğin kadar sağlıklı besinler tüket kalori açığı oluştırmadan kilo verilmez. 
(1,088 puan) tarafından
O nasl olacsk ki yani ne yapmam lazm onun için
tarafından
Günlük aldığın kalori miktarına dikkat edeceksin. Aldığın kalori yaktığın kaloriden az olmalı. Haftada bir kilo kaybetmek için ortalama 7000 kalori açığı gerekir. Yani günlük 500 ila 1000 kalori arası. Misal sen sabahtan akşama kadar sağlıklı şeyler tükettin ama kalorisini kısmadın kilo veremezsin. Akşama kadar yediklerin kaç kalori oldu ne kadar yemen lazım bunları bilmek gerek. Sen meyve sağlıklı deyip yersin ama günlük aldığın kaloriyi geçmişsindir farkında olmadan o meyve kilona engel olur o zaman.
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Dukan birası 

Karbonatlı şu 

Sirkeli su 

Hindistan cevizi yağlı kahve 

Bol su 

Tuz tüketme 
0 oy
(3,694 puan) tarafından
Diyeyim Olmazsa olmazı açlıktır. Aç kalmadıkça diyet yaptım diyemezsin :D
(356 puan) tarafından
Hayır .tok kalınca diyet olıyır asıl. Ben de senin gibi düşünüyordum . Hiç kilı veremiyordum nasıl ki diyetisyenin verdiği listeyi uyguladım hem tok jaldım gem de 2 ayda 4 kg verdim. Zaten saglıklı kilo vermek önemli .
(3,694 puan) tarafından
2 ayda 4 kilo mu? Haftada rahat 2-3 kilo veriyorum ben.
(356 puan) tarafından
Saglıksız veriyorsun demek ki. Hayırlısı olsun
(3,694 puan) tarafından
Nerden biliyorsun? Hızlı kilo vermez sağlıksız vermek mıdır?  Kusura bakma iki gün diyet yapan kendini besin koçu ilan ediyor.
(356 puan) tarafından
Yok canım nşye kusura bakayım bütün diyetisyenler aynı cümleyi kurarken, üzerinde eğiştim almamıl olan kişilerin böyle cümle kurması komik geldi.
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Bence tuz, seker  ve ekmek yemeyi birakmak. Vucudu cok ac birakmamak . Ana ogunler  ve ara ogunler yemek. Kahvalti da mutlaka haslama yumurta , oglen ve aksam yogurt, sebze yemegi, proteini dengelu bir sekilde yemek

Sabah ac karna limonlu su icmek. 

Yemeklerden yarim saat once bir bardak suya elma sirkesi koymak. Gunde 1 veya 2 fincan yesil cay tuketmek.

2, 5 l su icmek, bir de yuruyus. Sahsi fikrim bu sekilde belki istenilen kiloya ulasilabilir
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Su ve hareket kuzum ♥️ metabolizma hızı ve odem için yeşil cay uykuda bile yağ yakmak için sodalı ayran 
0 oy
(207 puan) tarafından
Şu,limonlu su :D
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Ödem için maydonoz, ananas, limon, yoğurt bunları çok fazla tüketiyorum ve olmazsa olmazım su.
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben de diyetteyim benim için kahve çok önemli muhakkak içiyorum ve su bol bol iç ekmeği kes makarna pilav zaten verirsin ben biraz ağır diyet yapıyorum ama benim vermem gereken kilo çok 
(1,088 puan) tarafından
3 hafta da 6 kilo için ne yaptın can8m detaylı yazar misn
(3,097 puan) tarafından
Valla ben zaten kahvaltıyı kaldırdım kahvaltı da ayarı kaçırabiliyorum o yüzden öğlen 2 gibi ve akşam 6 7 gibi yiyorum az yiyorum bi daha yemiyorum genellikle yulaf ve salata yiyorum . Yulafı tost yapıyorum ya da pişirip içine muz koyuyorum ve en az 2 3 litre su içiyorum. Sabah kalkar kalkmaz su içiyorum sonra Leslie yapıyorum 30 dk ve sade kahve içiyorum sonra da işte dediğim gibi besleniyorum bir günüm böyle geçiyor. Akşam da 9 10 gibi Leslie yapıyorum yine 30 dk. Ama ben sporu arttırıcam
(1,088 puan) tarafından
Boyun kaç canim aynı kilodayz galiba benim boyum 1 .72 kg 95 75 olsam yeter aslında bana
(3,097 puan) tarafından
Benim de 1.70 canım ben şuan 88 im 65 kg bana yeter sana da 70 daha iyi gider sanki
(3,097 puan) tarafından
Bi de hergün tartılma hayal kırıklığı olabilir o yüzden ben haftada bir gün pazartesileri tartılıyorum sadece
0 oy
(1,072 puan) tarafından
2 gün diyet yapıp büyük sonuç beklememek. Cildin genişledi belli kiloya alıştı kendini toplamasi zaman alır. Tartıya göre görüntü 2 hafta geriden gelir. Sıkılaşmak için de spor desteği bol su lazım bir süre sonra da kolajen desteği alabilirsin cildin kendini toplamasi için 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 473 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 270 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,152 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 375 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...