0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bugün şok yaşadık resmen beynim ağrıyor hala eşimin adına bundan 3 sene önce 25 bin kiredi çekildi ve biz ozaman eşimle nisanliydik eşim arabasini sattı faiz gelmesin die mecbur ödeme yaptık  sikayette bulunduk avukat tuttuk ve eşimin  bu ayin 16 sında mahkemesi vardı para transferi yapılmış bı bayan adına neyse uzatmicam kaac senedir ugrastigimiz  şeyi görümcem yapmış zaten supe ediyorduk ama yakıştıramıyorduk nasıl öğrendik konusuda kendisi yeni nisanlandi nişanlısı eşimi bugün çağırdı o söylemiş görümcem korkudan diyememis eşim smdi gidecek ben gitmicem çünkü büyük olay olucak ben ağzımı tutamam kavga çıkacak ama eşime paramızı gorumcemden al nişanda takılan takisinu satsın versin dedim yoksa beni kaybedersin dedim bakalım gidecek ne pislik insan cikdi bunlar kaynanam da zamanında benim takilarimi alıp bankaya atmıştı benim gerdanligim çalındı onuda görümcem çaldı büyük ihtimalle siz be yaparsinuz bu olay karsisinda

19 Cevaplar

+3 oy
(1,577 puan) tarafından
Benimkiler meğer melekmiş
tarafından
Ben yazacaktım anca bu saatten sonra benimkiler seytan demiyeyim yeminle
(1,577 puan) tarafından
Aynen beterin beteri var dedikleri bu herhalde
-Reklam-
+2 oy
(9,504 puan) tarafından
Nasıl becermiş abisinin adına kredi çekmeyi ben bunu merak ettim nedense 
(1,215 puan) tarafından
Bendeee
(9,504 puan) tarafından
Kız biz 2 gündür kendi internet bankacığımıza giremiyoruz telefona virüs girmiş onun üzerine bizde para göndermeye çalışınca bloke oldu hesap koskoca 3 gündir ne bankadaki çalışanlar ne müşteri hizmetleri hala çözemediler olayı görüntülü görüşmeler vs yıldık, kaldı ki başkasının adına kredi çekmek gerçekten tebriks :D
+1 oy
(2,996 puan) tarafından
Şeytanın yer yüzü şubesi ne pislik aileye düşmüşsün ben olsam hepsiyle muhabbeti keserdim 
0 oy
(3,584 puan) tarafından
3 sene önceki 25 bin şuan net 100 bin. Söyle kocana bari zararını da alsın. Rezalete bakarmısınız ya. Nasıl da yapabilmiş acaba, kan bağından da mı utanmamış? 
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Napacakmis ki o kadar parayı bekar Bi kız manyak mı bu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Esin olmadan adına nasıl çekildi ki
0 oy
(663 puan) tarafından
Ayy sinir oldum haber ver canım 
0 oy
(856 puan) tarafından
Esınden gizli çekemez ki noterden vekalet vermedıyse asla ecekemez
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Bunu nasıl yapmış eşin olmadan imzası olmadan o krediyi veren bankadan da şikayetçi olsaydınız 
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Allah ıslah etsin. Napardım bilmiyorum tam kestiremiyorum. O kadınla asla görüşmem çocuklarımı göstermem orası kesin de, başka nolurdu düşünemedim
0 oy
(108 puan) tarafından
Gerçekten pes ne kadar değişik insanlar varmış rabbim yardımcınız olsun ya gerçekten çok can sıkıcı bi olay
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bunu bile bile evlilik yoluna gidiyo o adam da. Bazı şeyler bile bile ladesdir..
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Nişanlısı bu davranışı bilip nası hala nişanlı kalmış ki
0 oy
tarafından
Tamamda görümcen eşin olmadan nasıl çekebilir?
0 oy
(12,779 puan) tarafından
O nişanlının yerinde olsam o kızı bırakır arkama bakmadan kaçarım abisine bunu yapan bana neler yapmaz :)
0 oy
(472 puan) tarafından
Merak ettim doğrusu bizede neler oldu anlatırmısın eşin gelince
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Canım eşinin bundan haberi olabilir mi

Belki eşin zamanında sana söylemedi

Baktı işler ciddiye gidiyor

Bir şekilde söyledi

Tabiki de eşini sen daha iyi tanırsın gülüm

Çünkü başkasının adına zor değil mi bu iş 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Eşinden habersiz hiç bir şekilde kredi çekemez canım yani imkansız gibi birşey bu 
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Saçma geldi bana ben eşim adına bile kredi cekemiyorum tek başına olacak iş mi bence sen eşini sorgula .kimse kimsenin adına kredi cekemez kaç sayfa kağıt imzalatiyorlar bankada bunu yedinmi gerçekten sen?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 226 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 486 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 540 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 290 göst.