0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde (1,509 puan) tarafından
Kizlar neden safınızı belli ediyorsunuz biz burda birbimiziz isim vererek digerlerini dışlamiş olmuyormusunuz bana 1 defa cevap yazanada cani gonulden yaziyorum yazmayanada yaziyorum ayni sekilde 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet hepimiz birbirimizi elbette seviyoruz olmadı saygı duyuyoruz ama bazı kişilerle daha başka yazışıyorsun, sohbetin oluyor, yeri geliyor derdine dermanın oluyor e o kişilerde diğerlerinden elbette farklı oluyor.. Bu ayrımcılık asla değil bana göre. 

Mesela oğlum hasta post açmıştım, özelden yada post altlarında soranlarla yanlış anlama asla, örnek veriyorum hiç sormayan yazmayan sen aynı sevgi ölçüsünde olabilir mi? E bu bana olan sevgi saygısından benimde ona olan aynı şekilde duygularımdan kaynaklanıyor demek ki, e bunuda yazabiliriz ki. İnsana bu cidden çok çok iyi geliyor, birisinin kalbinde duasında yer almak... Çıkarsızca.

Yanlış değerlendirip kendini üzme tatlım.. 
(1,509 puan) tarafından
Canim.bende yalniz bi insanim kimsem yok ne bilim alindim biraz burasi var benim icin bacim yok tek kizim burayla dertleaiyorum bende
tarafından
Ama ben seni oğluşunu tanıyorum ki, poat açtığında da yazar ederim. Öyle düşünme bazı arkadaşlarla daha çok yazıştığımızdan öyle isimsel oluyor normal oda. Yoksa sende eskisin baya sıkıntı yapma kendine post aç bu aralar hemde hiiiiç sıkılmazsın, yardım sever arkadaşlar iş başında bol bol.. Hayırlı gecelerin olsun, küçük ağada huzurla uyusun inşaallah.
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Yüreğine sağlık :angel:

(1,509 puan) tarafından
Demi ama hepimiz birbirimizi seviyoruz ve yaziyoruz kim dah iyi anlasiyor kimdaha kafa dengi kim dahaa bilmem ne ben burda herkesi seviyorum valla
(3,769 puan) tarafından
Şu bir gerçek ki bir gruplaşma var.. ama tabiki herkez eşit herkez herkesi az yada çok seviyor
0 oy
(447 puan) tarafından
Kiz o ne demek
0 oy
tarafından
Noldu kız hayırdır inşallah . Actigim posta mi kızdın anlamadim
(2,172 puan) tarafından
Ellaam ona kizmis sibeeeeel
tarafından
Iyide neden kızıyor ki allah aşkına ya bizi de samimi bulmayanlar var kimse burda kimseyi sevmek samimi olmak zorunda değil ki. Ben tanıdığım bir çok kişiyi yazmadım mesela ama yazmadiklarimda sevdiğim çok insan var. Ben bunlarla samimi olduğum için verdim isim ne var yani bunda
(2,172 puan) tarafından
Bu aralar herkes herkesin actigi posta karisiyor bende ona kiziyorum. Isteyen istedigini sorar yazar kimseyle dalga gecilmesin kavga olmasinda birbirine seviyorum yazilsin daha guzel
(1,509 puan) tarafından
Canim herkes boyle yapiyor sizleri sevdigim icin biraz garibime gidiyor
(2,172 puan) tarafından
Alinma ya bosver alincak bisey yok gece gece niye tadini kaciriyon simdi yorum zamani hadeee :D
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn bişey mi kaçırdım ki anlayamadım çünki :/
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Ben öyle düşünmüyorum Demek ki o arkadaşlar birbirlerini yakın gördüler sevdiler..

Okulda 40 kişilik sınıfta da biri soru sorsa herkes cevap verir ama bazıları farklı olur arkadaş olarak 
(1,509 puan) tarafından
Ama burda kimse kimseyi gormuyoki kalp gozumuzle seviyoruz dimi
(12,943 puan) tarafından
Demek ki onlar daha yakın hissettiler
0 oy
tarafından
Ne gibi bi ayrimcilik var mesela. Bana gore biri post aciyorsa cvp veren herkese (hosuna gitsin gitmesin) cvp vermeli. Onun disinda baska postlara ilgisi varsa yazar yazmaz kendi bilir ama post aciyorsa cvp veren herkese donus yapmali. Yapmayacaksa da kimseye yapmamali. 
tarafından
- duygulandirdiniz beni gece gece:/
(1,509 puan) tarafından
Evet ay ısigı samimi konusmalar cikti ortaya
tarafından
Gordun mu bak. Simdi bundan sonra mesela sen bi post acsan ben bir adim daha farkli yaklasiirm sana, bunun sebebi su: artik seni bi tik daha fazla tanima firsati buldum. Sevdigin insanlara karsi cabuk kirilan hassas bi yapin oldugunu iyi niyetli oldugunu ve arkadas canlisi olduugnun izlemini verdin bana ve simdi yeni uye olmus hic muhabbetim gecmemis biriyle bir olabilir misin olamazsin :) iste boyle. ❤️ Bazen sitemler iyidir. Kendini daha iyi ifade etmeni saglar. İyiki tanimisim canim
tarafından
Valla duygulandım ya :) Allah muhabbetinizu arttirsin inşallah
(1,509 puan) tarafından
Aminnnnn hepimizin insallah
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Neler oluyor ne ayrimciligi 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Anladm sanki ne demek istediğini 

Cok eskiden tanisanlar gorusenler var ister istemez yorum yaparken flan belli oluyo yanii ne diyebilirizki arkadaşlar samimiler :) 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ayyy gel öpicem seni bi de araya kaynaşıp geyik yapmıyorlar mı 
(1,509 puan) tarafından
Ya inanki burasi benim sırdaşım olmus gercekten
(12,854 puan) tarafından
Bi süre sonra öyle oluyor aman sıkma canını canım boşver sende öyle davran
tarafından
Geyik yapıyor ne demek oluyor
(12,854 puan) tarafından
Konuyla hiç alakası olmayan konuşmalar
tarafından
Orasını biliyorum. Fakat burası sohbet muhabbet bölümü değil mi ben mi yanlış biliyorum yoksa. Amaç sohbet edip gülüp eğlenmek değil mi elbette konu dışına da çıkılacak bazen .
0 oy
(173 puan) tarafından
Başlıkta olay var dediler geldim ama anlamadım konuyu canım ya 
0 oy
(673 puan) tarafından
Zaten sırf oyle şeyler sezdiğim için girmiyorum programa okuyup geçiyorum cok cevap verdim zamanında her posta boşver taktığın bu mu 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben herkese her zaman yazdım.hep yardımcı olmaya çalıştım kuzum 
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Canim benim. Ne kadar ince dusunceli hassas kalbin var☺. Haklisin bi yonden. Oyle postlar olunca insan ismini gormek istiyor. Görmeyince haliyle bi üzüntü oluyor.  Ama emin ol bu bi ayrimcalik degil kuzum.

Mesela Ben daha once bu tur postlarda kac kere adini yazdim ama sen hic gormedin. Son zamanlardada cok aktif degilsin yada ben gormedim unutuyorum ozaman adını yazmayi. Ama emin ol kalben diyorum sende sevdigim insanlar arasindasin canim. Bak bu postu baskasi acsa daha farkli cevap verirdim sana okadar deyim ❤❤. Guzel kalbini hic bunlara takip incitme.
(1,509 puan) tarafından
Saol canim nazik duşüncelerin icin bende seviyorum seni ve herkesi
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Biz yine ne yaptık ya jsjjsjsj:D

0 oy
(4,540 puan) tarafından
Birbirlerini tanıyanlar sohbet ediyor ben kendimi dışlanmış hissediyorum
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ayrımcı post göremedim ben

İlgili sorular