0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

Kızlar 19+5 günlük hamileyim ve sağ böbreğımde aşırı ağrı var bugün acile gittim ama 2 doktor farklı konuştu diğer doktor başka konuştu sonuçlarım bana göre pek iç açıcı değil sonuçları gösterecektir ona göre adım atacağım.

2 Cevaplar

0 oy
(4,450 puan) tarafından
gönder gelsin bakalım 
(7 puan) tarafından
Yukarıya ekledim bi bakabilirseniz çok sevinirim.
(4,450 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonun varda ultrason ile bakılmasını
(7 puan) tarafından
Vallahi idrar yolu enfeksiyonu 1 ay olmadan cikmis hemen bu kadar tez çıkması normal mi bilmiyorum doktorun biri böbreğinde taş var dedi diğer doktor genişleme var dedi üroloji doktoru bir şey yok dedi hangisine inanicam şaşırdım. İlaçta vermedi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne konuştular ki ne diyorlar mesela böbreğin mi genişlemiş onu bir söyle belki bende yardımcı olurum böbrek sancısı çok çektim 
(7 puan) tarafından
Biri dedi taş var biri dedi böreğinden genişleme var üroloji doktoru ise bir şey yok dedi böbrek ağrısı çekiyorum iki gündür ilaç falanda vermediler nasıl geçer sizce
tarafından
Canım başka bir doktora git sen şimdi bak benim o haftada böbreğim genişledi ve büyük ihtimalle sen kum veya taş da vardır genişlemeye birlikte o ağrı yapıyordur gün geçtikçe daha çok siddetlenecek benimde aynı işte ilaca gerek yok genişleme stent takılacak kadar değil dediler ben neler çektim sabahlara kadar beş gün serum yedim fayda etmedi en son ürolojiye gittim adam ameliyata aldı stent takıldı öyle durduruldu korkulacak bir şey değil çoğu gebelikte çıkıyor bu sen iki buçuk üç litreye kadar su iç asla susuz kalma suyu ne kadar icsen okadar iyi  çünkü idrar yaparken ağrı vurur bobregine ben yine hamileyim  bak 17 haftalık ve resmen 19.haftayi bekliyorum korkudan şuan bir ağrım yok ama o ağrı bir anda giriyor ikinci gebelikte de olur dedi doktorum su çok iç sen sadece dedi 4 haftalıktan beri su içiyorum dua ediyorum o ağrıları çekmemek için bir kızım var çünkü çok kötü yanı kendinden geçiyorsun o ağrılar başlayınca ömrümde hiç bir ağrı böbrek ağrısı gibi değil yavaş yavas başlıyor ondan sonra çok şiddetli oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 460 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.