0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kizima sipraktin surup vermek ıstiyorum bi yan etkisi olur mu bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi

6 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kız burdaki doktor hemsireyi napcan yanlis bi bilgi verseler vebal alcaklar cocuk doktoruna daniş
(156 puan) tarafından
Saglik ocagina sordum istah icin surup oda sipraktini soyledi istah acar ama uyku yapar dedi bende emin olup guvenip alamadim baska bi yan etkisi olursa diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık ocağına sordum demişsin ben sağlık ocağının dediği hiç birşeyi almam ... Çocuk doktorunla görüş belki iştahsızlıgi kan değerleriyle alakalıdır 
(156 puan) tarafından
Ishatsiz dedim kadina oda direk bu ilaci soyledi kan filen almadi bende guvenip alamadim
tarafından
Ya zaten anlamıyorum nasıl kafalarına göre ilaç söylüyorlar belki içindeki maddeye çocuğun alerjisi var belki reçetesiz aldığın için ilerde sorun olacak dediğim gibi sen git bı çocuk doktoruna anlat durumu
(156 puan) tarafından
Uyku hali sersemlik yaptığını soyledi yan etki olarak isyersen yazıyım dedi bana bende pazartesi kan sonucum var duruma gore söylerim dedim
tarafından
Yok canım yok alma onun yerine ne bileyim keçiboynuzu özü ver doğal iştah açıcı şeyler ver yan etkisi olan biseyleri kullanmak bana çok doğru gelmiyor
0 oy
(383 puan) tarafından
Istah surubuydu sanrsam gorumcem kullaniydu ogluna bi yan etkisi olmadi onda ama her cocuk bir degil canm
(156 puan) tarafından
Evet  istah surubu vermek istiyorm aslonda kilo aslin diye yan etki yaparsa diye korktum sadece yan komsum var oda verdi onada bisey olmadi aksamlari veriyosu yatmadan ama cocuk cok guzel kilo aldı kizimdan kucuk kizimdan fazla kilosu var⅙
(383 puan) tarafından
Kiloyu yalnzca ilaca baglamayin bence ekstrdan cocugum kilo alsn diyosnz bol bol meyve verin istahi acilir hemde midesi buyur biraz sonra yemeye baslar zaten benmde cocugmn kilosu iyi cok sukur
0 oy
tarafından
Benim görümcemde kullaniyor canm normalde kilo alamazdı hic doktor bu ilaci yazmış ve 3 kilo almış şimdilik bende kızım için sordum doktora aslında alerji ilacı o dedi ve yan etki yaptigi icin iştah açıyormuş bazısında uyku bazısında uyuyamama gibi yan etki oluyormuş 
(156 puan) tarafından
Evet yan etkisi uyku bende vermek istiyrom baska bi yan etki yaparmi diye korkuyorum  versem mi vermesem bilemedim 2  yada 3 kilo.alsa yeticek
tarafından
Valla bilmiyorum canm kac yasinda bebişin
(156 puan) tarafından
2 yaşını 3 ay geçti
tarafından
Doktora danış canm doktor bize supraktin surup kullanacaksaniz 1 çay kaşıgı yeterli dedi ama sen doktora danış canm ilac sonucta
0 oy
tarafından
Ben kendim kullaniodm zayıfım diye doktora gittik bitmişti başka doktora gittim yazdrdm bana dedi ki ben yazmam beyin hücrelerini öldürüyor

Bende almadım ve bıraktım.. düşünün 27yasindaym

Çocuğa etkisini düşünemiyorum
(156 puan) tarafından
Çocuğum daha cok taze beyin hücrelerini olduremem  cok sagol bilgin icin kullanmayi ciddi anlamda düşünmüştüm ne olucak sadece uyku yapıyosa diye düşünmüştüm verecektim kizima alip ilaci
tarafından
Tabiki öyle. Düşünün bana bile öyle dedi. Hani zamanla tahribat yapıyor bana sadece fazla ye dedi .  Karadut özü var onu kullanın çok iştah açar
0 oy
(51 puan) tarafından
Çocuğunuzun iştahsızlığının çözümü ilaçla olmaz. İlaç hastalıklari iyileştirir. Çocugunuz eğer fast-food tarzı besinleri çok tüketiyorsa iştahsızlığının en önemli nedeni budur. 
(156 puan) tarafından
Hayir kesinlikle o tarz beslenmiyo ve kan degerleri iyi sadece kilosu az
(51 puan) tarafından
Olması gereken kilodan ne kadar az ? Kaç yaşında ?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif000000 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.