0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba kızlar daha önce hikayemi buraya yazmıştım az çok okuyanlar bilirler bir kaç gündür kalbim çok sıkışıyor hastane gitmek istiyorum gidemiyorum Allah'ın cezası izin vermiyor gitmeme dedim çocuklara bak büyük kızımla birlikte gidip geliriz diyor yok beyefendi inşallah gidip orda kalp krizi geçirip ölürsün bende evi hafif temizledim yeni aldığım koltuk kılıfları vardı simli onalr neden böyle diyip üstüne yırttı çok bulanmış ve rahatsızım ne yapayım ne ne deyim bilemiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Okuduğum şaka mıı
(0 puan) tarafından
Hayır keşke şaka olsaydı ama gerçek
(435 puan) tarafından
Diğer postlarina baktım da neden bosanmiyorsun hâlâ neyi bekliyorsun.
(0 puan) tarafından
O kadar istiyorum ki şuan bile olsa hiç düşünmeden boşanırım ama çocuklar bana vermez ki verse bile bana rahat bırakmaz
(435 puan) tarafından
Şiddet gösterdiğini kanitlarsan. Çocuklar sende kalır çocuklarının yaşı kaç. Şehir değiştirip belediyenin kadın kollarına basvurabilirsin. Ev iş ayarlarlar.
(0 puan) tarafından
Çocukları biri 3 biri 5 biri 7 manyak biri manyajlik yapamacagini bileseydim çoktan hayatımdan çıkardım
-Reklam-
0 oy
tarafından
O nasıl eş öyle ya tövbe tövbe 
(0 puan) tarafından
Eş tam düşman
0 oy
(421 puan) tarafından
İzin vermeme sebebi ne 
(0 puan) tarafından
Sebebi yok sadece izin vermiyor gitmeme kolumu kadırcak taktim yok yeminle
(2,222 puan) tarafından
Allahıin cezası Kocan
0 oy
(735 puan) tarafından
Derdi neki izin vermiyor sağlık bu sonuçta kaynanan felan anlayışliysa esin akıldan alırsa kaynana söyle ALLAH yardımcın olsun canım 
(0 puan) tarafından
Kayananm söylesem nafile cnm
(735 puan) tarafından
Izin alma sende canım ben iyi değilim hastaneye gidiyorum de sadece izin alınacak bir durum mu Allah için Allah eşine vicdan merhamet versin çok zor tutar bir dalın varsa çek git bir kere geliyoruz hayata
0 oy
(119,150 puan) tarafından
ambulans cagir bu nasi insan yaa
(0 puan) tarafından
****** tam insan kelimse yakışmaz ona
0 oy
(221 puan) tarafından

Vay ş.refsiz adam. İnsan hasta eşinin hastaneye gitmesine neden izin vermez ya. 

Annen falan yok mu ? Eşin yokken çocuklara baksa da sen gitsen hastaneye ? 
(0 puan) tarafından
Annem onlar burda dehil olasyadi da bile izin vermez annemlerle konusmuyir  ne yapayım ağlayarak yazıyorum çünkü anlatacak kimsen yok
(221 puan) tarafından
Hangi şehirdesin ? Çocukların çok mu küçük?
(0 puan) tarafından
Çocukları biri 3 biri 5 biri 7 cnm
0 oy
(583 puan) tarafından

Terbiyesiz ya ona niye bakıyorsun canım git ya o kim sağlık bu sana bişey olursa çocuklarına kim bakacak Allah aşkına izin vermek ne ya sen nasıl bu hakkı ona tanıyorsun sağlık bu sağlık bazı postlar beni hasta edecek :angry:

(0 puan) tarafından
Birazdan gidecem ne olacaksa olsun korkak yaşmak istemiyorum gerçekten onun altında ezilmek ten yoruldum
(583 puan) tarafından
Tabii ki ne münasebet kim ki o herşeyi geçtim bu senin canın sağlığın üstelik sana muhtaç evlatların var sen gidersen oda kıymetini bilecek onu boyle kabul edip susman onun egosunu tatmin ediyor bak beni dinliyor bak ben ne desem onu yapıyor. Sakın ama sakın söz konusu sağlık ise asla taviz verme Allah korusun gidersin adam bı damla gözyaşı dökmez böyle birinden ancak bunu beklerim kusura bakma
(0 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum ölsem sevinçten göbek atar pislik
(583 puan) tarafından
Tamam işte sevindirme kudurt
0 oy
(400 puan) tarafından
İzin almalık bir durum değil ki bu izin almadan git ne münasebet yani kendi canının kıymeti yok mu
(0 puan) tarafından
Gidecem ne yaparsan yapsın artık
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Hastaneye gitmek için aileyle görüşmek için  eşten izin alınmaz ki çıkıp gidersin gidiyorum deyip gidemezsin mı diyor evlilik yürümez ki zaten
(0 puan) tarafından
Zatten bu evliliğin sonunu göremiyorum pek hayırlısı
(1,574 puan) tarafından
Merhamet etmeyen insanla ayni yastığa baş konulmaz başına ne geleceğini belli olmazda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 519 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,114 göst.