0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (2,562 puan) tarafından
Kızlar 38 haftalığım ikinci gebeliğim ilki sezeryandı bu da sezeryan olacak bir hafta sonra 39 da alacaklar doğuma  ara ara alttan bıçak saplanır gibi ağrı yine ara ara sırtımda ağrı yine ara ara mide bulantısı oluyor bu aralar tabiki sık sık değil ama 2 gündür var ya haftaya kadar sancım olursa bebek doğum kanalına filan girerse napıcam normalmi bu bebek doğum kanalına girsede sezeryan olurmu şimdi doktara gtsem bile bu ağrılar için nst alsa biliyorum sancı cıkar ve belki hastanede boş yere yatış verirler eşimle biz tayinciyiz burda kimsemiz yok ailem doğum için haftaya gelicek eğer şimdi yatış verirlerse kızıma bakıcak birisi yok o yüzden idare ediyorum ağrılar cok sık değil dediğim gibi arada yokluyor ama beni endişendiren günüm gelmeden bebek doğum kanalına girerse nolur bana ne öneriyorsunuz şu durumda

3 Cevaplar

0 oy
(699 puan) tarafından
Bebek zaten 8. Aydan itibaren doğum kanalına girmis oluyor. Doğum yapcaginiz zaman anlarsiniz illaki sancilarinizdan yada doğum lekesinden falann 
(2,562 puan) tarafından
Yani normal yapmazlar değilmi ne olursa olsun
(699 puan) tarafından
Sezeryan doğum yapmadığım için blmiyorum bunu canim
-Reklam-
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Nişanim geldi 38+2de aşağıya baskı artikmisti ara ara sancı oluyordu 38+4de doğdu.sizin sezeryan olduğu için ameliyatla alinkr yine sancı çıkarsa açılma varsa
(2,562 puan) tarafından
Ne olursa olsun normal yapmazlar değilmi peki
(5,392 puan) tarafından
Olmaz canım ilki sezeryanmis çok riskli
(1,895 puan) tarafından
Minnosun annesi korkutmak istemem ilk Sezaryen olursa normal doğum olabiliyor tetikde olun ssnd adı sezaryense zaten neden 39.bekliyor doktor ben 38+5 de ilk doğum mu yaptım doktor geç bile kalıyoruz dedi hemen çatı muayenesi ertesi güne aldirdjm acilmam hiç olmadığı için yani
(5,392 puan) tarafından
Çok riskli onu herkes cesaret edemiyo maalesef
0 oy
(2,619 puan) tarafından
Doğum basladigi zaman sancilariniz sıklaşır 10 dakikada 1 sancı olur, yada suyunuz gelir
(2,562 puan) tarafından
Peki şuanki ağrılarım 1 haftaya artarmıki bir hfta snra doğuma gdicem ne kdar sürede bu yaşadıklarım artıp doğum oluyor gnelde
(2,619 puan) tarafından
Valla benim son haftalarda ara ara oluyordu 1 hafta sonra sabah uyandım sancım vardı geçti ama 10 dakika sonra tekrar oldu. Zaten sezeryan doğum yapmişsiniz sanciniz sıklaşirsa hemen sezeryana alırlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,332 cevap

35,994 kullanıcı

...