0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar yardım edin lütfen 4 günlük bebeğim 2 de uyandı altı temiz emdi de ama uyumuyor. Sürekli meme istiyo  veriyorum süt de var emiyo ama uyumuyo napıcam

20 Cevaplar

0 oy
(3,797 puan) tarafından
Sakinleştirici müzikler denedinmi cnm
tarafından
Kuran açtım uyumayan bebekler için sureleri okuyo dinliyor ama memeyi bırakmıyo bırakınca ağlıyo
(3,797 puan) tarafından
O şuan sana muhtaç kokunla kendini güvende hissediyor canım yani ggsnde kalması nrml
Kendine güveniyorsan onu yanında uyut cnm
(3,797 puan) tarafından
Ve o daha çok küçük şimdiden kafayı yemeye başlama kuzum :/ilerde daha çok zorlancn maalesef
tarafından
Yanımda yatıramam üstüne dönerim diye korkuyorum şimdi uyudu inşallah uyanmax
-Reklam-
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Anneliğe hoşgeldin ,uykusu gelmiyordr belki..

Derler ki 40 i çıkana kadar bebekler gündüzü gece gece yi gündüz sanarlarmis 
tarafından
Memeyi bırakmıyo artık sızluyo çok fena
(3,445 puan) tarafından
Emzik denesen ya 4 günlük bebek memeyi alabiliyor mu acaba belki içemiyordur , oluyormuş öyle annede süt var ama doğru emzirme tekniği uygulanmıyor Muş sütü sagip çay kaşığı ile vermeyi dene istersen bı , uyumasa da uyumasin sonra uyur sende dinleenirsin ilk zamaanlae bu dengesizlikler normal canım
(3,445 puan) tarafından
Memeyi çekince ağlıyorsa açlık veya gaz olabilir aklıma başka bişey gelmiyor benim kızlarda gaz oldifinda memede kalırlardı
tarafından
Çay kaşığıyla verdim şimdi  memeyi alamıyor zaten silikon uçla emiyo ucun içi süt dolu
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Seyyap beyaz gurultu ac salla dur oyle uyuycaktr
tarafından
Anne karnındaki ses varmış youtu.be da şimdi açtım uyucak
0 oy
(75 puan) tarafından
Belki doymuyodur canım aynı olay bizim başımıza da geldi ablam 1 sene önce doğum yaptı 4. Çocuğuna aynı senin dediğin sürekli memede kalmak istiyordu bırakınca ağlıyordu iki gün hoc uyumadı desek yeri sonra doktora götürdüler meğer çocuk doymuyormuş yaşı ilerledikçe sütteki yağ oranı azalıyormuş bide 4. Olunca malum sonra mama aldılar mecbur 
tarafından
Canım süt var fazlasıyla var hem de sağıp dolaba atıyorum emmeye de alıştı canı isterse çok emiyo canı istemezse bi damla almıyo
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Karnı tok ol eminsen sahte meme ver ve kucağa alışır sa zor olur kızım sarılık Di baya 2 ay gece gündüz anca emzirdjm sonra vicdan yaptım  emizrdim şuan 11 aylık gene hala 2 3 kez kalkar sen sen ol eğer sarılgo yok  ise ver emzik 
tarafından
Sarılık yok canım teni normal emziğe alışmasın diye almadık bile ama bu gidişle alcaz sanırım
(12,776 puan) tarafından
Valla emzik Cook kurtarıcı sen bilirsin bazen bağımlısı oluyolar ben emziriyorum çok bağlı değil kızım gece veririm mesela hastanede vs kan alırken heryerde coook iyi oluyo aşı esnasında sakinleştirici kendine yazık çok acır emzir emzir o da iyice kokuna alışır
0 oy
tarafından
Kızlar bi de kakasını yapmadı bugün normal kontrol için götürdün söyledim siyah kaka yaptı ama sonra yapmadı diye bişey demedi doktor normal mi kaka yapmamış olması. Çişini yapıyo baya doluyo bezi çişle gaz da çıkartıyoruz amakaka yok
(12,776 puan) tarafından
Aslında o ilk günler emdikce yapar kakasını 1 2 gün daha bekle olmazsa tekrar götur doktora kaka yapmaz sa da çok ağlar karnına hafif masaj yap hem kaka hem gaz icin
0 oy
(2,102 puan) tarafından
O şuan senin kokuna muhtaç ve diş dünyaya alışmaya çalışıyor sabret annesi. Emzik alıştır çünkü seni emzik niyetine kullanıyor.
tarafından
Ay çok doğru dedin beni emzik yerine kullanıyo
0 oy
(404 puan) tarafından
Fön makinasi ac canim
tarafından
Buzuki Orhan bebeğiniz uyusun diye bi ses var onu dinliyo şimdi ama ben de uyucam
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Uygulamada ki seslerden dinlet canım . Annelik işte. Boşuna cennet anaların ayakları altında denmemis. Emin ol yalnız değilsin. Bir çok anne şuan çocuğunu uyutma savaşı veriyor, bende dahil buna :)
tarafından
Ahh ah annelerimizin değeri daha iyi bilmemiz lazımm. Allah yardımcımız olsun
(7,120 puan) tarafından
Amin canım. Öyle tabiki.
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Gazi vardır canım  neler kullanıyor sun ?
0 oy
(6,908 puan) tarafından
Ooo henüz uyumaz hele bir dur ne uykusuz gecelern olacak 40xikinca düzen oturt düzelir sabret biraz cnm şu an çok normal sna muhtaç çünkü 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Daha 4 günlük bebeğin yavrum, uyumasını bekleme:) isterse her dakka emer, uyur uyumaz yenidoğan bebekler anneden koptuğu için dış dünyaya alışmaları biraz zaman istiyor.

Allah yardımcın olsun canım ❤
tarafından
Ayy ilk bebeğim artık ben de ağlıcam onunla bir
(10,046 puan) tarafından
Geçecek kuzum bu zamanlar sabret annesi onun için de zor. Bol bol kucağına al korkma kucağa alışmaz daha, emzir, dua oku üfle yavruna
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Emzik ver emmek istiyodur surekli 
tarafından
Emziğe alışmasın diye almadık bile
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oyy maşallah minnoş yaa. Göğsüne al yatır tenine değsin dua oku olur inşallah 
tarafından
Göğsümü tutamıyo silikon uçla alıyo şimdi birine alıştı sadece onda uyuyo
0 oy
(3,024 puan) tarafından
4 gunluk bebegin daha gazi vs olmaz sen emzir o uyur
tarafından
Uyudu sonra sağolun
0 oy
(4,617 puan) tarafından
Küçücük daha :) demekki doymuyor
tarafından
Doymazsa o kadar çiş yapmaz herhalde baya çiş yapıyo
0 oy
tarafından
Gazi vaddir masaj yap karnına canım ayaklarını hareket ettir 
tarafından
Teşekkür ederim canım denicem
0 oy
(9 puan) tarafından

Uykusuzluk her ayda var malesef Allah yardımcın olsun şimdiden onu kalbinin üstüne bırak yada öyle sıkı sar kokun ve kalp atış sesin onu sakinleştirir

tarafından
Teşekkür ederim canım denicem
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Gazdandir canim veya kolik olacak
tarafından
Yok canım meme seviyo alışamadı herhalde dış dünyaya
0 oy
tarafından
Valla tek kurtarıcı emzik şimdi tutmazsa zor tutar beni de oğlum hiç bırakmıyordu alışmasın diye almadım 3. Ayda verdim rn fazla 1 ay keyfi isterse oda aldı keşke başta verseydim büyük kurtarıcı 
tarafından
Biraz daha böyle denicem de en kötü emzik veririm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.
0 oy
3 cevap 135 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy