0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (2,947 puan) tarafından
Ben tek gelinim bir gorumcem var onunla da hiç ama hiç muhabbetimiz yok. Bir eltim olsaydı diyorum şöyle çok samimi olmadan aileye sonradan katılmış kişiler olarak birbirimize destek olur muyduk acaba. Var mi böyle düzeyli iyi ilişkisi olan eltisiyle

59 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Sürekli bir yarış halı kaynanam hep kiyasliyor birbirimizle
(627 puan) tarafından
Iste kaynanaya da bagli.dogal olarak kiyasa girerse hissettirmemeli o belli ki hissettiriyor
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez derler kurcalama bacım bak keyfine yaşa hayatını :D

Eş maddi durum kayınvalide kayınpeder hatta bütün aile tarafından sonradan gelmesine ve benim çeyreğim kadar emeği olmamasına rağmen el üstünde tutulur onun yeri hep başkadır ama yine de benim ondan bir adım önde olmamı çekemez atıyorum en basit örneği ben ondan zayıfım diye bana diyor sen büyük eltisin aslında büyük olduğunun belli olması lazım kilolu olsanda göze batmaz :)) aynı yaşta olmamız dışında bir sorun yok ben 9 yıllık evliydim o geldiğinde ne olursa olsun kıskançlık baki bacım uzak olsun mümkünse :)

0 oy
(13,106 puan) tarafından

Biz iyiyiz şükür (maşallah) Sohbete başlayınca uzuyor sohbet :) 

0 oy
(27,367 puan) tarafından

7 eltiyiz hepsini de çok severim canm eltikolarım

0 oy
(132 puan) tarafından
1.5 yıllık eltim var gayet iyi anlaşiyoruzz. Canm tabi ileriyi bilemem 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Farklı ülkelerdeyiz yılda 3 5 kere görüşürüz az önce onlardan geldik çay servisini ben yaptım kalkıp bi çay koymadı kimseye :)) kocasına soruyor çay içer misin evet dedi 20 dk geçti kalkmıyor en son ben kaynanamın çayını kalkıp doldurunca kaynımınkini de doldurdum
(627 puan) tarafından
Valla eltiler aynısınız bacın olsa laf yapmazsın.Ben misafirlerle ilgilenirken eltim çay koyarken misafirlere göz göze geldik bak ikrami ben yapiyorum dermişcesine.
(3,101 puan) tarafından
Bacım olsa da laf ederim  farklı ülkelerdeyiz senede bir evine gidiyorum bi çay doldurmak zor olmamalı. Akşam yemeğine gittik mangal yapmaya kaynanam kayinpeder eti pişirdi eltim termomixte bi  çorba yaptı sadece 4 5 çeşit yapıp yorulmuş olsa tamam diyecem de o da yok :)) malzemeleri alıp makineye attı kendi kendine pişti çorba
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Gayet mesafeliyiz bence en güzeli varlığı yokluğu bir..
0 oy
(814 puan) tarafından
2 eltimde yurt dışında ama iyiki ordalar yabancı olan iyide diğeri yok benlik değil evime gelir anca oturur benden büyük 9 yaş falan yenge diyorum büyük olduğu içinde birşey buyuramıyorum oda tembel zaten görünümler iatanbulun bir ucu biriyle aram bozuk diğeri kafa kadın ama uzağız mesafe olarak 2 erkek kardeşim var bende görümce olmayı merak ediyorum iyi bir görümce olurum bakalım Allah iyi insanlarla karşılaştırs8n
(2,947 puan) tarafından
Ben de görümce olmayacağım erkek kardeşim yok ettim yok bi goruncem var zaten bir araya gelirsek ancak nasılsın jyi misin o kadar. İki eniştem var birini abim gibi seçerim
(2,947 puan) tarafından
Severim
(814 puan) tarafından
Bende işte Dört gözle görümce olmayı bekliyorum kardeşim benden 2 yaş küçük inşallah bana arkadaş olur diye düşünüyorum valla bakalım
0 oy
(89 puan) tarafından
Elti +yılan 
0 oy
(2,690 puan) tarafından

Tek gelinim bende bir görümcem var sağolsun Ağzı var dili yok:D ama bir eltim olsaydı iyi olurdu 

0 oy
(13,314 puan) tarafından

Benim üvey abisi olduğu için eltim var o ailede eşimden sonra en sevdiğim insan diyebilirim zaman zaman kv onun üzerinden bana laf dokundurur ama hiç üstüme alınmam severim ben baya görgülü kendini bilen biri :)

0 oy
(7,050 puan) tarafından
Ben canım bir eltim var çok samimi olmasak da çok iyi anlaşırız altlı üstlü oturuyoruz 5,5 yıl oldu maşallah bi sıkıntı yaşamadık. 
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Benim eltim yeni evli 3 aylık ama öncesinden de 2 ay Nisan 4 5 ay sevgililik dönemi vardı baştan beri de taniyodum sık sık gelirdi gorusurduk ben elimden geleni de yaptım nişanı için eşim işsiz olduğu halde bohça yaptık ki adetimiz değil sarcak tül bulamadim kaç senelik Nisan basimi bozdum onu sardım üstünün boncugunu sardım süs yaptım evde ne varsa hazırladım gönderdim evlendiler el öpmeye geldi harçlığını ayrı verdim şişe şişe menemeler kışlık ne hazirlaidysam poşet poset dodurdum bi dünya et koydum dedim calisiyosun pratik olur bi daha geldi yine pratik yemeklik buzluğa ne koyduysam verdim 3 günlük yemek paketlerin gönderdim ben ona gittim yumurta makinası aldım goturdum eltimin bana nesi nasip oldu bi tanışmaya gelirken oğluma takım almış bi Nisan'da bohça yapmış o da adettir diye annesi yaptı el öpmeye geldi hiç bişey yok o bana geldi hep eli boş yaptığımı söylemek icin değil valla verdiğim değeri göremediğini anlatıyorum bunları geç dedim ne zaman isterseniz 9 da cikiyo işten çıkın gelin yemeğinizi yiyin gidin istediğiniz zaman yorgun faan olursanız yaarim dedim sevgililik zamanında da sürekli gezerlerdi ben plan yapmadan kimseden ses çıkmazdı ne kaynım ne eltim bi kere hadi gelin şuraya gidelim gadigelin bunu yapalım demiyolar bi kere evlendiler ben kaç kez çağırdım hiç oralı olmuyolaf tamam çalışıyolae ama bi kahveye de mi cagiramaz insan benim onlarla samimi olmaya çalıştığım kadar onlar yaklasmiyolar ha küs falan değiliz görüşünü konusuruz ama bana bi adım gelmeyen bende eskisi gibi kosmayacam yani 
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Bir büyük sözü duymuştum:

Kuma gemisi yürür, 

Elti gemisi yürümez. 

Şanlısınız. 
0 oy
(134 puan) tarafından
Nur topu gibi iki eltisi olan ben gruptan ayriliyorum :) 
0 oy
(109 puan) tarafından
Eltimin kız kardeşim olmasiii☺️ :)
(2,947 puan) tarafından
Yaaa harika bişeydir bence ben de isterdim:)
(109 puan) tarafından
Evett hem ablasiyim hem eltisi :)))
0 oy
(577 puan) tarafından

2 hafta önce evlendi daha şuan nasıl bişey pek bilmiyorum ama yüzsüz bişey onu anladım:DMilletten hediye istemeler falan ne bileyim:)

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Fazlası zarar ama 1 tane yaşına, kafa dengi olursa güzel bence. Eltimle aramızda 1 yaş var ve 2 senedir çok iyiyiz. Ama kardeşim toplam 4 eltiler ve onların yaşı büyük olunca kardeşimle anlaşamıyorlar. Birde fazla olunca dedikodu falan yapamazsın, lafın kimden gittiği belli olmadığı için. 1 tane olunca kimse laf taşıyamıyor :))) 
0 oy
(653 puan) tarafından
Görümcem yok ilk gelinim ikinci yolda bakalim nasil olacak aramiz bende merakla bekliyorum 
0 oy
(11,085 puan) tarafından

Ay bi eltim var.. Tamam var olsun da aramasa keşke yaa.. Aramam ben, kendi de söyler millete benim için aramaz diye. Ama zaman zaman dolar dolar arar beni. Ondan duyuyorum kaynanagillerin bütün olaylarını. Ya aramıyom işte anla sen de arama dimi ama.. Bayramdan bayrama araşmak neyine yetmiyor :getlost:

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 826 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 509 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 731 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Citipiti (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 496 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...