0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar biz sitede oturuyoruz 3 daire aile bir ben bide yanda tek yabancı var bu 3 aile hep gözü evimin üzerinde kamera gibi sabah akşam evimi takip ediyorlar buzdolabım bozuldu geçenlerde eşim aldı geldi üst kattım hemen indi bana kız karşı komşu dedi bu kocayı batırdı kocası her gün poşetlerle eve gelir bugünde buzdolabi almış neyse bayanı gördüm sordum hayır bn böyle birşey demedim iki gün önce eşim arabasını tamire vermiş gidip yan komşuya sormuşlar bunun eşi niye yok artk gerçekten sıkıldım ya banane onun bunun eşinden evinden ya 

10 Cevaplar

0 oy
(119,153 puan) tarafından
oooo senin isinde zor
(290 puan) tarafından
Yemin ederim artk bıkınlık verdi hani bı insanın evine gelen giren şeyden banane bize anne kız kız üst kattimda anne yan tarafta ya şaşırıyorum gerçekten böyle şeyler gördükçe hani eşimin eve gelip gelmemesine emin olmak için kadın bana akşam esin yoksa sana oturmaya gelelim dedi ben hani eşim hep evde bizde gurbetteyiz kimse yok gitsin dedim bugün diyer komşu gelip anlatınca bunlar meğer eşim eve gelip gelmediğini öğrenmek için akşam eve gelelim demişler
-Reklam-
0 oy
(872 puan) tarafından
Komşuya s.ktiri çekmen lazım dış kapının mandalı ona neymiş koy mesafeni herşey sana bağlı ben olsam keserim muhabbeti evime sokmam
(290 puan) tarafından
Cnm ben çok gidip gelen biri değilim ama onlar öyle değil Cat kapı çıkar gelirler gelmeleri sıkıntı değil insanınx gidip gele biliriz ama evime giren cikandan sizene ona çok kuruldum ya
(872 puan) tarafından
İşte yüz senden yüz bulmuşlar bir defa tersle birdaha yapamazlar
(290 puan) tarafından
Valla artk öyle yapcam çünkü sıkıcı bir durum oldu
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Ayy bizimkilerde faturaları merak ediyorlardı ben bir kere ters cevap verdim sormadılar daha. 
(290 puan) tarafından
Bunlar onlarida geçti kuzum hani anne kızlar kızı üst katında anne yan tarafta afedersn usursan hemen sabah yiyip icmezler aşağıya dalarlar bı sıkıntı mı oldu sizene çokta uyardım bu konuda kıtlık var galiba
(1,895 puan) tarafından
Sert olman gerekiyor başka anlamiyorlar. Kız ben en masum olanı yazdım, yüz versem pat diye habersiz gelirler öyle normal saatde değil akşam 11 de giderler rahatlar düşün, yüzüne gülüp arkadan konuşurlar en güzel mesafeli olmak
(290 puan) tarafından
Aynı komşularımi anlatınız sanki onlarda öyle yya:))
(1,895 puan) tarafından
Emin ol öylelerdir :))))
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Var var olmaz mı. Biri neden geç saate kadar ışığınız yanıyor geç mi uyuyorsunuz der. Biri hayırdır nereye gidiyorsunuz der. Biri geçen ay evine birileri gelmişti onlar kimdi neyin olur der. Ulan geçen ay gelen misafirin 1 ay sonra mi merakı giderilir 
(290 puan) tarafından
Ayyy yemin ederim komşum anlatı işte onun kocasının arabası 3 gündür yok acaba niye diye sorduklarini duyunca şok oldum zaten kadın dün geldi akşam eşin yoksa akşam çaya gelelim eşim var dedim sonra kızı inip arabanız nerde ayy sizene bacım ya
0 oy
(556 puan) tarafından
Benim kapı komşuda öyle zil çalar benim benden önce açar kapıyı. Diğer komşuları falan görünce nereye diye sorar. Yani biraz aklı var fikri yok gibi ters konuşsak bile anlamıyor. Yazık, Allah yardımcısı olsun 
(290 puan) tarafından
Amin gerçekten çok zor ya
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben merakliyim direk karşı komşu var musatik ev evde yok faln diyrim kendimce gidipde ona buna deniyorm konusmuyormda kadınla kapımı aciyrom karşımda özellikle kimsenn bisine bakmam
(290 puan) tarafından
Yok cnm yemin ederim bunlar evime giren herşeyi oturup konusuyorlarms ben duyunca şok oldum ya ne gerek var ya
(2,804 puan) tarafından
O artık merakliktan çıkmış başka bişi olmuş ,
0 oy
(435 puan) tarafından
Benim eski ev sahibim böyleydi bir üst katımda oturuyordu evime misafir gelince sonra misafir gidince hemen aşağıya gelir o kim niye geldi niye kaldı, eşim sürpriz olsun diye elektronik aletler alırdı ordayken ihtiyacımda vardı hemen ne geldi ne aldınız yine, bebeğim doğdu eve geldi şöyle yap böyle yap bir dünya şey lohusaydım bide çekilecek gibi değildi ama yine saygıdan bir şey diyemiyordum kuzenim geldi yanımda kalıyordu bebek doğunca yardım etmek için, en sonunda kadına demediğini bırakmadı tamam abla ev sahibisinde bu kızın her şeyine niye karışıyorsun zaten bir tanede büyük kızım var kuzenimde kadına zaten büyüğünü tek başına o büyüttü habire akıl veriyorsun falsn diye konuştu artık buramiza gelmişti ama yinede kuzenimin o kadına öyle şeyler demesi utandırdı beni büyük olduğu için ama öyle böyle değil en sonunda zaten sorunlu çıktık oradan, kurtulduk çok şükür şimdi yeni taşındim alt komşum var sadece ben yokken kargom falan gelirse onun ziline basiyorlar açıyor kapıyı kargoyu merdivene bırakıyorlar mesela sonra sırf ne aldım diye eve sormaya geliyor usenmeden ne aldın yine diye :D :D 
(290 puan) tarafından
Ayyy yemin ederim bunlar da böyle birşey alsam daha açmadan eve dalarlar ya bn 6 yıldır burdayım bur gün onlara gelene gidene sormam gerek dahi duymam ama onlar öyle değil
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim karşı komşum evlendiğimin ertesi günü eşim evdeyken kapıyı çaldı bana kaynananlar sana kaç gram altın taktı ne istedin süt parası başlık parası mehir ne istedin sordu bende ben satılık değilim bana takılanlarda borca gitti zaten dedim kaynanamı durdurmuş mobilya yerleştirmeye gelşndiğinde oda fazla fazla takmış demiş benim çeyizim gittiğinde hepsi süslüydü pandemi gelini olduğumdan çeyiz serilmedi annemin arkadaşlsrıda böyle olmaz kolileri süslicez demişti bu süslü kolileri görmüş kocanada herşeyi hem aldırmışsın hemde süsletmişsin ne taktılar felan dedim takılan takılsrın hepsi dğn borçlara gitti nikahtan sonra borçları ödemeye gittik dedim kaynanayada kızdım söyleme herkese 15 gram bilezik için öldürtcenmi beni diye  kadınıda payladım şimdi her kapıyı yalnız açışımda kapıyı açıp nereye kiminle nasıl ahiret sorusu soruyor  kadın
(290 puan) tarafından
Valla ben şaşırıyorum ya hiç mi insan çekinmez o kadar soru sorarken
(790 puan) tarafından
Sana daha ilgincini söyleyeyim karşı komşumun kafası biraz kontak geçen kızı eşimi görmüş normalde kızı yetimhanede kalıyor benim eşim birinin kapısı açıksa sırtını döner orda kim var bakmaz ksfası hep öndedir kızıda demiş abiyi çok sevdim nereli acaba kardeşi felan varmı acaba bende bu abi gibi biriyle evlenirmiyim hamile olduğumuda biliyor kadın işte eşime hamileliğimle alakalı durdurup soru sorcakmış ama çekiniyormuş dedim sorma benim eşim tersler ben karışmam dedim yetimhanedeki kızı 18 ine girmek üzere  kadın gelmiş bunları bana anlatıyor benim kız kocanı gördü böyle böyle içi gittide terbiyesinden edebinden senin kocan gibi biriyle evlenmek istiyorda ben niyeti ne anlayamadım anneme sordum karşı komşu böyle böyle soruyor anne bu ne diyor dedim manyakmı o kadın ne demeye durduk yere kızıyla kocanın lafını açıyor dedi napacakmış dedi kızı kocanamı göz koymuş onumu demeye çalışıyor dedi bu sireçte birde benim eşyalarım kayboldu evden o kadınla  balkonum dib dibe çaydanlıklarım tencerelerim cezvem kilimim ben eşyalarımı balkona seremiyorum salonda kurutuyorum çünkü çok rğzgar vae evden sürekli eşyalar eksiliyor eşimlede kavga ediyoruz 2 tane çaydanlığım gitti biri annemin hediyesi annemde kadından şüpheleniyor annem yem attı balkonda kamera taktırtıcaz balkona damadım yarın taktırtıcakmış dedi 10 dk sonra kapım çalındı karşı komşum napıyon nasılsın demeye kapıyı çaldı annemde bu kadında bir işler var dedi şimdi evde korkumdan kapı balkon açamaz hale geldim eşim eşyalsrı birine hediye ettipimi sanıyor annesinde o huy varmış bizde birine eski hediye edilmez  varsa aynısından hediye edilir yada daha güzeli sıfır alınır  dedim annemin aldığı çaydanlığı dışında yağ lekeleri olmuş çaydanlığı kime hediye edicem birşey diyemedi bende dedim evden bu  bu bu eşyalarım kayboldu eğer bir hırsız girip alıyorsa o çaydanlık onun kalbine saplansın bana diyorki karşı komşum belki ihtiyacı vardır kimseye beddua etme hamilesin tutar dedim iyiya tutsun diye yspıyorum gelsin benden istesin çalmak neymiş dedim sen yinede haram etme diyor
(290 puan) tarafından
Kuzum yemin ederim ki aynı bu benim komşulari anlatmışsın gözümle gördüm dışarda küçük termosifonu aldığını eşime yaptircam diye neyse bnde tmm yaptırır verir kadın götürdü bnde unutum 3 ay falan geçti biz yeni termosifon aldık dedi benimki aklıma geldi sordum evet taktik yenidini alalım veririz dedi bı arkadaşın yanında neyse eve geçtim kadın kapımı çaldı yeminler içti o taktığım senin değil gidip gözümle gördüm bnm olduğunu ben ettim o etti bnm dedi bnde helal etmiyorum dedim ve bunlardan daha daha uzaklaştım ama yine bı merak içindeler
(790 puan) tarafından
Kadına bir ara çok üzüldüm ilk evliliğinden 5 çocuk var 5 ide yetimhanede kocası bunu bıçaklamış polise şikayett edip anasına sığınmış anası gil çocuklara bakmak istememiş kızlar bir şehirde bu bir şehirde anası gil aonra bununla evlendirmiş adamında eski karısı adamı aldatmış o yüzden bu kadını dışarı salmazmış felan kapıdayken anlatmıştı yazık demiştim bir iki defa mutfakta kahve içmeye davet ettim o zamanlar neyi beğendiyse ara ara evden o eşyalar kayıp olmaya başladı hiç kullanmadığım 2 çelik tencerem gitti hiç kullanmadığım kahve cezvem gitti paspaslarım evin içinsen salondan kayboldu balkonum çok rüzgar alıyor ya mandal tutmuyor yada askılık tepe taklak dönüyordiye salona sererim yazın kıyafetleri serilcekleri herşey çeyizimden gitti kayıplar daha öncede bir iki defa benim balkondan kendi balkonuna  geçmiş kendisi anlattı anahtar içerde kaldığı için benden önceki kiracı izin vermiş geçmesine geçebildiğini biliyorum yani bende kapı balkon heryeri açardım ceyran etsin diye  çok güzel eser evim klimaya gerek duymam gğndüzleri gecede bir o kadar sessizdir birde garibime giden insan durduk yere kızının kocamı beğenmesini bana neden anlatır sence bir açıklaması varmı? Benmi kuruntu yapıyorum
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Ne kadar densiz inslaar var 
(290 puan) tarafından
Gerçekten çok sıkıntılı insanlar var
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Cok şükür komşu. Var ama komşum yok Allah sabır versin sanada 
(290 puan) tarafından
Amin en güzeli öyle bence:))
(2,303 puan) tarafından
Aynen kimse ile samimiyetim yok
(290 puan) tarafından
6 yıldır aynı evdeym çocukta olunca iki tarafta ister istemez arkadaşlık oluyor ama bunların merakı sorun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 428 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 377 göst.
0 oy
36 cevap 756 göst.
0 oy
7 cevap 336 göst.

378,374 soru

11,325,732 cevap