0 oy
91 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar oğluşum cok şükür 2 yaşına giriyor ufak bı kutlama yapicaz yaklasik 15 kişi olucaz.

Şimdi ikramlık olarak ne yapmalıyım fikir verin hadi :))

Pastamız olucak tuzlu kurabiye yapayım dedim pasta zaten tatlı ekstra tatlı bişey yapsam mı yine de 

Salata meze ne olabilir 

9 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Sarma dolma da olabilir 
(223 puan) tarafından
Sarma var evet o da aklımda
-Reklam-
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Bana kalırsa kurabiyeyi de tatlı seçeneklerden yap gerisi tuzlu olsun. Makarna salatası, poğaça, börek tarzı.
(223 puan) tarafından
Hmm olabilir ekliyorum listeme hepsi de güzel teşekkürler
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Patatesli börek, peynirli poğaça,sarma, muffin kek,pasta benim kızımın doğum günü masasını bu şekilde hazırladım gayet doydu herkes.
(223 puan) tarafından
Teşekkürler listeme ekledim
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Kısır ya da mercimek köftesi, yapabilirseniz sarma. Sigara böreği, poğaca, kurabiye. Çocuklar için mısır patlatabilirsiniz. Küçük yuvarlak top şeklinde kekler yapıp çikolata ile kaplayabilirsiniz :)

(223 puan) tarafından
Yuvarlak kekler güzel bak bunu düşünmemiştim mantıklı teşekkürler.
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Ben kısır sarma tuzlu ve tatlı kurabiye pogaça bi de kalem böreği yapmıştım hatta tatlı kurabiyemi çok beğendiler. 
(223 puan) tarafından
Pasta var diye tatlı bişey düşünmemiştim hiç yapayım olmadı bı çeşit teşekkürler
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Ben olsam geçen bi patates salatası bulmuştum soslu onu yaarim efsane biseydi ben bi tuzlu bi tatlı kurabiye yaparim sarma dolma içli köfte olur börek poğaça 
(223 puan) tarafından
Teşekkürler not alayım
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Ben kuran okuttum kızımım doğum gününde o yüzden tavuk pilav vardı ekstra olarak mercimek köftesi cup kek çikolata topu ve pasta vardı
(223 puan) tarafından
Allah kabul etsin çikolata topu olabilir öyle bişey aklıma gelmemisti
0 oy
(272 puan) tarafından
Geçen ay benim kızımın doğum günüydü ben şunları yaptım canım belki fikir olur; sarma,mısır unlu poğaça, tepsi böreği, portakallı kurabiye,havuç topları ☺️ bizde hemen hemen 15 kişiydik 
(223 puan) tarafından
Güzel menü olmuş teşekkürler not aldım
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Rus salatasi, karisik dolma ve sarma, kisir, makarna salatasi, tepsi boregi veya gül boregi
(223 puan) tarafından
Teşekkürler not aldm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
0 oy
10 cevap 230 göst.