+1 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Eşimle geçen gün problem yaşadık en sonunda ben de onu muhatap almadım ve o gelip konuştu. Bugün de abisi iftara çağırdı pek arası yok diye bahane bulup gitmek istemedi. Annesi ısrar etti yine gitmedi. Bende ben karışmıyorum sen bilirsin senin abin dedim. Yarın için de benim abim çağırdı. Ben gitmek istiyorum çünkü abimle bir problemim yok. Abim eşimi de arayacak. Eşimde bana abine hasta olduğumu söyleyip katılamayacağımı söyleyeceğim dedi. Bende sen bilirsin ben gideceğim. Senin yemeğini yaparım kendin açarsın iftarını dedim. Siz olsanız ne yapardınız 

9 Cevaplar

0 oy
(1,355 puan) tarafından
Aynısını yapardım ister gelsin ister gelmesin alır çocuğumu giderim ben olsam 
(278 puan) tarafından
Çocuğum yok ama bende öyle yapacağım. Ben eşime abine gitmek istersen sana eşlik ederim dedim ama o direkt bahane bulup gitmek istemeyeceğini söyleyecekmiş. Benim abimle bir problemi yoktur. Kendi abisine gitmedi diye abime gitmeyecek ama kendisi bilir ben gideceğim. Çünkü abimle bir problemim yok. Kendisi otursun açsın iftarını
-Reklam-
0 oy
(2,665 puan) tarafından
İyi yapmışsın 
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Esin neden gitmek istemiyor abine yada abisine iyi yapmışsın tabiki onunla hareket etmek zorunda değilsin 
(278 puan) tarafından
Abimle bir problemi yoktur sever abimi. Kendi abisi hakaret etmiş eşimde bir süredir konuşmuyor görüşmüyor abisiyle. Bugün seslemişlerdi onlarda. Eşim gitseydi ben de giderdim yani ama yarın için benim abim çağırdı eşim muhtemelen kendi abisine gitmedi için gelmek istemedi. Kendisi bilir. Yemeğini yapıp ben gideceğim valla.
(3,344 puan) tarafından
Tabiki git
0 oy
(15,220 puan) tarafından
O gelmek istemiyor diye gitmekten vazgeçmem. Planlarımı ailemle göre yaparım ilişkim iyiyse giderim değilse gitmem. Onun ailesi onu ilgilendirir benim ailem beni bende olsam yalnız giderdim 
(278 puan) tarafından
Bende öyle yapacağım canım. Üstelik abim de ailemde ona değer verip severler. Kendi abisine gitmediği için gelmek istemiyor ama kendisi bilir. Benim abimle aramda problem yok ben gideceğim
0 oy
(606 puan) tarafından
İyi yapmışsın
(278 puan) tarafından
Doğrusu bu çünkü canım
0 oy
(1,209 puan) tarafından
En güzelini yapmissin 
(278 puan) tarafından
O da kalsın tek başına iftarda yapsın kendi başına
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Hayatım ben anlamıyorum sizi ya daha yeni can güvenliğim yok diye post açmadın mı sen? Şimdi derdiniz iftar mı oldu cidden?
(278 puan) tarafından
Evet van güvenliğim yok diye post açtım ve mücadelesini vererek yapmam gerekeni yaptım. Şimdi de yine temkinliyim.
(5,476 puan) tarafından
Aman kızım dikkat et yaaa. Valla benim aklım çıkıyor
(278 puan) tarafından
Gerekeni yapıyorum canım. Ben eşime alt kalmıyorum. Kalsam şimdiye delirmiştim muhtemelen
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Aynı senin gibi ben giderdim o gelmesin 
(278 puan) tarafından
Kendisi bilir valla. Kalsın tek başına

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
14 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Cocukannesi (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu