0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhabalar

11 aylık bir bebeğim var yaklaşık bir ay önce gündüz uykuları teke düşürmek durumunda kaldım iki uykunun son günlerinde gece 3-4 gibi uyanmaları başlamıştı sabaha kadar tekrar uyumuyordu 10 gün kadar uğraştım tek uykuya düşürmemek için kısa kısa iki uyku bi uzun bi şekerleme tüm varyasyonları denedim erken olduğunu düşündüğüm için ama olmadı tek uykuyla birlikte gece uyanmasını bitmişti öğlen uyuyordu akşam sekiz sekiz buçuk gibi gece uykusuna geçiyor sabah yedi buçuk sekiz gibi uyanıyordu gece uyanmaları oluyor emip uyuyordu son günlerde gece uykusu dokuz dokuz buçuğa kaydı ve gece sürekli uyanıyor uykuya dalmakta zorluk çekiyor yarım saat bir saat uğraşıyorum sabah 5-6 gibi de tamamen kalkıyor dönemsel birşey mi diş çıkarıcak sanırım onun etkisi mi uykusu mu yetersiz geliyor yorgunluktan mı tay durmaya başladı onun etkisi mi ben artık bir senedir uyku düzenlemeye çalışmaktan çok yoruldum tam düzen aldık diyorum başka birşey bu durumun sebebi nedir fikri olan yaşayan varsa yardımcı olur mu??

2 Cevaplar

0 oy
(2,926 puan) tarafından
Ah keşke bilsem kızım 7 aylık 3 saatlik uykuyla duruyorum ya emzir ya salla ama uyuma diyo her geçen gün daha kötüye gidiyo dayanacak gücüm kalmadı bide oğlum var sabahta o uyanacak hiç uyumayacam of 
(8 puan) tarafından
Bebeklerdeki bu kronik uyku sorununu anlayamıyorum bi türlü çevremdeki hangi anneyle konuşsam hep aynı durum uyku sorunu
-Reklam-
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Benim kizimda 11 aylik canim tam dedigin gibi bir gecesi digerini tutmuyor gece sabahi sabah ettim 4 5 kere uyandi gunduz 1 kere uyuyor aksam 7 bucuk gibi aksam yemeğini yediriyorum acikiyormu acaba diye geldi benim aklimada 
(1,318 puan) tarafından
Yani aslinda normal yeme saati erken yatiyolar gece kalktikca emziriyorum aslinda ama bilmiyorum belki normaldir emmiyorsa mama ver bakalim bu gece belki fazla uyanmaz
(8 puan) tarafından
Gece maması denemedim ama gün içi aktiviteleri arttırdım yürüme denemeleri vs yapıyoruz daha aktif şekilde katılabiliceği hareket halinde olacağı şeyler yapmaya gayret gösteriyorum iki gecedir daha iyiyiz siz ne yaptınız mamayı denediniz mi?
(1,318 puan) tarafından
Oylemi devam eder umarimbir geceleri otekini tutmuyor benim kizim hic mama yemiyor yatmadan hemen once yogurt yediriyorum bende ama benim kizim hala ayni disi cikiyor birde onun da huysuzlugu var
(8 puan) tarafından
Yani umarım belki de sadece denk geldi bilemiyorum birkaç gün daha beklemem gerekiyor dediğiniz gibi her gün farklı bir durum yetişmek çok zor bizimde beklediğimiz dişler var ara ara onun huzursuzluğu mu oluyor bilemiyorum çok sık diş çıkardı dört buçuk aydan beri diş çıkarıyor bunlarla birlikte 10 olucak aylardır diş sıkıntısı çekmediğimiz zaman yok gibi bizim
(1,318 puan) tarafından
Maşallah cok dişi çıkmis bizimde baya cikti gerci 7.disi cikiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Anneyimben1 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,099 puan) tarafından soruldu

384,804 soru

11,510,528 cevap

35,170 kullanıcı

...