0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Daha dün öğrendim hamile olduğumu , yarın kontrole gidecem , Son adet tarihim 11 aralık ama o süre içinde eşim evde değildi , 28 aralıkta geldi ona rağmen adet tarihinimi baz alıcaz , anlamadım ki , adet tarihine göreyse 5 haftalık hamileyim, ama diğer şekil 2 hafta 4 günlük

6 Cevaplar

0 oy
(275 puan) tarafından
Sende 28 Aralık de bacım yanılma olmasın sezeryan gerekir falan erken almasınlar 
(299 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm aslında
(275 puan) tarafından
Yani yine kendi fikrin ama bence mantıklı olan o
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Ultrason cihazı zaten tam haftasını belirliyor olcumlere göre 

Ama istiyorsan bunu anlat yinede 
(299 puan) tarafından
Öyle yaparım teşekkür ederim :)
0 oy
(1,319 puan) tarafından
2 haftalık bebek kanda yada idrarda beli olur mu ki belki daha büyüktür üstüne görmüşsündür 
(299 puan) tarafından
Kanda çıktı 231 değerim eve gelip testte yaptım çıkarmı diye ve net bir şekilde iki çizgi çıktı ,
(1,319 puan) tarafından
O zaman daha büyük tür ya neyse yarın beli olur zaten hayırlı olsun
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Son adet tarihi söylenir , zaten ultrason ölçümünü baz alıyor ilk haftalarda .benim 1 hafta ileriydi erken döllenme diyerek doğum tarihini 1 hafta şleri aldı
(299 puan) tarafından
Ultrason ölçümlerine göre bakacaz belki üstüne falanda görmüşümdür bilemiyorum
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Olduğu gibi anlat doktora bence. Sonra ilerde aman 7 haftalık olman lazım 4 haftalık görünüyo falan diyip almaya kalkışmasınlar. 
(299 puan) tarafından
Çok haklısınız teşekkür ederim
(11,089 puan) tarafından
Reca ederim hayırlı olsun bebiş
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(157 puan) tarafından
Aynı şekil oldu benim temmuz 15 20 arası  hamile kaldım. yumurtlamaya göre olmuştu. Ağustos 4 adet günü test yaptım çıktı. gidince son adet tarihine göre hesaplıyo . Soruyolar. bende öyle diyodum 5 hafta diyodu ama bana göre 3 haftaya yakındı sen yine de bildiğin tarihi söyle zaten ultrasonla bakcak doktor kendisi de hesaplama ayrı yapar. bir sonraki aylarda da gittikçe son adet tarihine uyumlu mu diye kontrol yapılıyo ölçümleri  . Gelişimi 2 hafta geriden gelmesi normal karşılanıyo  bu yüzden . Ay başı ortası sonu kesin gün bilinmediği için son adet baz alınıyo . Doğumu da son adet tarihine göre hesapladı doktor günü o gün geldi 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,221 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Leyla Aydo (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 384 göst.
+1 oy
28 cevap 622 göst.
0 oy
10 cevap 420 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,352 soru