0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (718 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Öncelikle selamın aleyküm yargılayacak insan lütfen cevap vermesin yeteri kadar kendim düşünebiliyorum fakat yardıma ihtiyacım var. İlk önce tesettüre girmek istiyorum fakat vesveselerimden kurtulamıyorum bana ilim bilgisi tam olan bir arkadaş abla vs özelden yazarsa bende onunla konuşup içimdekileri anlatıp doğru yolu nasıl bulurum fikir isteyeceğim. Yaşım 27 yardım edecek olandan Allah razı olsun

Not: ilk yazan hanımefendiye özelden yazdım yarrım etmek isteyen herkesden Allah razı olsun ufak bebeğim var herkese tek tek teşekkür ederim diyemedim umarım okursunuz...

12 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Kendim peçeliyim canım. İstersen yardımcı olabilirim. 
tarafından
Bilmiyor muydun sen :D ilk başta tanıtmadım kimseylede muhattap olmadım
(5,795 puan) tarafından
Hayır bilmiyor dum hatta Bi ara tartıştık sanırım senle bir postta bende kim bu diyor dum açshsjsjs geçen yorumda gördüm sen olduğunu. Sende hoş geldin bu arada
tarafından
düzenlendi
Shrina sen misiiiinn
(1,305 puan) tarafından
Shrina_ bu arkadaşı bende merak ediyordum, senmisin :)
tarafından
Benim :D
-Reklam-
+2 oy
(6,540 puan) tarafından
Ben sana hocamızın numarasını atayım sen kendisine yaz zaten binlerce kişilik grupları falan var o seni endogru şekilde yonlendirir
(3,222 puan) tarafından
Songül hanım mı?
(6,540 puan) tarafından
Yok Hacer hoca
(3,222 puan) tarafından
onu bilmiyorum :)
+2 oy
(5,184 puan) tarafından

Yardımcı oluruz cnm Allah'ın izniyle:)

+1 oy
tarafından
Yardımcı olurum buyur 
+1 oy
(6,236 puan) tarafından
Nur-ay diye bir abla var onun bilgilerine çok da güveniyorum onunla konuşursan Belki sana yardımcı olur

Ben kendim de tesettürlüyüm ama o ablanın bilgilerine çok güveniyorum sürekli dua hadis falan da paylaşır
(3,222 puan) tarafından
Estağfirullâh bilgi benim değil alimlerin ûlemaların bizler her taleb eden gibi taleb edenlerdenjz demekki hitâb olarak ayet ile hadis ile gönüllere Allâh ın kelâmını ve Râsûl'unun şerefli sözlerini hatırlatıyoruz ki akıllara gelen isimlerden olduk. Rabbim râzi ve merzi olsun.
(6,236 puan) tarafından
Elbette öyle ama burada bu bilgileri hatırlatan çok az kişi var onların en başında da sen geliyorsun zaten ve Paylaştığın her şey asla saptırılmadan harfi harfine doğru olan şeyler o yüzden dolayı daha çok güveniyorum sana çünkü burada çok denk geldik paylaştığı anlattığı şeylerle gerçeğin aynı olmadığını

Allah senden de razı olsun
(3,222 puan) tarafından
Haklısın Begonvil teşekkür ederim ❤️
+1 oy
(5,795 puan) tarafından
Yardımcı olabildiğim kadar olurum istersen onun dışında tanıdığım iki kişi var ilim konusunda çok güvendiğim onlara da yönlendirebilirim
(1,074 puan) tarafından
Eda mi ☺️
(5,795 puan) tarafından
Evet ☺️ bide Nuray hoca
(1,074 puan) tarafından
Benim de aklıma ilk eda gelir
(5,795 puan) tarafından
Eda candır ya ☺️
+1 oy
(2,740 puan) tarafından
Yani canım hiç bişey için geç değil sen yaz özelden bende sana yardimci olurum 
+1 oy
(3,312 puan) tarafından
Ve aleyküm selam ben de yardımcı olurum seve seve 
+1 oy
(2,505 puan) tarafından
Kullanıcı adı nur ay_ ona sor canım 

Çok güzel anlatır sana çok hoştur sohbeti
(3,222 puan) tarafından
Estağfirullâh yâ  biz anlatsak da anlatmasakta zaten kendisi o yola girdi artık arayan bulur misâli oda bulacak :)
+1 oy
(1,554 puan) tarafından
Ehli sunnet bir Allah yolunda guvenilir birinden tavsiye almani oneririm.

Her yardimci olurum diyene guvenme. Bu cok hassas bir konu.
0 oy
(3,222 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ve aleyküm selâm özelin açık ise şimdi numaramı yazıyorum. Burdan da bir çok hanım kardeslerimiz yardımcı olurum demiş onlar ile de sohbet et hepsinin kelâmları kalbine işleyeceğinden eminim. 

Rabbim bu isteği kalbine nakş etmesi rabbimin hidayetine muvaffak olacağın anlamına geliyor. Buna o kadar çok sevindim ki sana anlatamam ahir zamanda mübini islâmâ oluk oluk gelenlerdensin gelişin mübarek olâ. Şuan ruhundaki manevî açlık hasebiyle evvelâ ihlâs okumanı tavsiye ediyorum ki ihlâsın kuvvetlensin. 

image

0 oy
(3,222 puan) tarafından

Hûhû :) acaba kimseyle iletişime geçtin mi merak ediyorum. Bana da yazmadın nerelerdesin:):)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 390 göst.
21 Ekim 2021 Moda kategorisinde Semraa_0747 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.