0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Bayanlar bana onerebilceginiz çanta var mı hem sırt bebek için hem de el çantası hastane için kararsız kaldım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benım bagmorının baby bag modelı kola asılan model, sırt ıcın olanlardan aldım ılkokul cocugu gıbı oldum kullanamadım, valız gibi kocaman baby bag, 2-3 gunluk bıyere gıderken kızımın buyun esyaları sıgıyor
(1,096 puan) tarafından
Sırt çantasını bebek arabasına aşarak kullanabilirsiniz. İnanın daha rahat ve kullanışlı oluyor. Kolda da kocaman bir valuz taşımasınız
tarafından
Ama ben heryere bebek arabasıyla cıkmıyorum ki ayrıca kızım 3.5 yasında, 2.5 yasınsan beri bebek arabası kullanmıyoruz cok nadir baston arabasını alıyoruz o da uzak bır mesafeye gıdıceksek, ıcıne az esya koyarsan valiz olmuyor ama :) eger 2-3 gun kalmaya gıdıyorsan koydugun kıyafetlerle valız oluyor, bır de ben sırt cantası kullandım dedıgım gıbı guzel gorundugunu dusunmuyorum
(1,096 puan) tarafından
Sırt çantasını  sırtıma asla takmadım ben genel olarak her yere bebek arabası kullandigim için herkesi kendim gibi sandım sanırım. Benim oğlum da 3 yaşın da beni yürütme diye ağlıyor yürümüyor k yuzden bebek arabasından devam ben
tarafından
Yok benım kızım her zaman yurumek zıplamak yuvarlanmak taraftarı oldugu ıcın :D scotera biner en kotu, zaten yurunmeyecek uzak yere de arabayla gıdılıyor o yuzden kol cantasından hıc rahatsızlık hıssetmedım cok da sevıyorum :)
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından

image

bn bunu kullanıyorum  6 aydır memnunum 
(80 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,787 puan) tarafından

image

venikide bundan 2yildir kulaniyorum trendyoldan almıştım
0 oy
(7,878 puan) tarafından
Valla sırt çantasını kaliteli bişey al canım ben ucuzundan aldım kaç sene kulancam sanki dedim 1 sene olmadan fermuarlari kırıldı her yeri sokuldu termosunu faan hiç kullanmadım hastane içinde orta boy tekerlekli valiz hazırladım herşeyi yedekli koydum ki hepsini de kullandım ona göre büyükçe bişey al ilerde de kullanırsın 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yeni çıkan deri modeller hoşuma gidiyor ben doğum yapalı üç  yıl oldu o zamanlar deriler yoktu kadife çanta almıştım ondanda çok memnunum ama şimdi olsa deri modeller görsel olarak daha güzel geliyor 

Altaki siyah kadifeler benim kullandığım çanta 

Üsteki açık renkler deri olanlar yeni çıkanlar canim 

image

image

image

image

alırdım canım 

image

image

(1,096 puan) tarafından
Bebek cantasi için o kadar para vermek saçma değil mi? Tam fiyatını bilmiyorum ama deri olanlar 2 sene önce 1.500 liraydı
(2,006 puan) tarafından
Şimdide derilerde muadilleride var,  ama ortalama 1500le 2500 arası canım yani ben üç yıldır kullanıyorum bebek çantasını şimdi alsam kesin deri alırdım şık seyleri sevdiğim için bence değer ama herkesin bütçesine göre değişir bu konular ben yanımda sürekli hala bebek çantası tasidigim için 3 yıldır hani bence değer yani oğlum üç yaşına yaklaştı artık arada ogllumun kiyafetlerini onun sırt çantasına koyup küçük çantalarda kullanabildigim için almayı düşünmüyorum ama en baştan alsaydın böyle şık birşey almayı düşünürdüm ben alirken bunlar yoktu
(1,096 puan) tarafından
Benimde oğlum yaşında senin kullanıyorum dediğin çantayı aldım 3 yıldır kullanıyorum bir söküğü bile olmadı. Çok şükür bütçem iyi ama aynı işlevi gören eşyaları uygunu varken neden pahalı alayım mantığım var
(2,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım tercih meselesi yani bir şeyi üç yıl kullanıyorsun bak kendinde diyorsun üç yıl ,kimi der uygun olsun ne gerek var hemen atarım nasılsa uyguna aldım der   ,kimisi der deri daha şık gözüme güzel gelen olsun şık birşey alayım der ,deriler gözüme daha şık geliyor , ben şöyle düşünüyorum üç yılda zaten parasını çıkaracak ,hani ben eşyaya kaliteli birşey aldıktan sonra bir tane alayım diyen biriyim, ha uyguna alırsın güzel çıkar yillarca kullanırsın , oda şans meselesi ama ,ayakkabı çanta takıntım var benim ,genelde markalı kaliteli çanta  ayakkabı alırım ,eşimde benim gibidir ,bir tane olsun , o eskir öyle ikinciyi alırım bir tane olsun kaliteli olsun markalı olsun , belkide o yüzden ,bebek cantasinda da o zaman derileri  görsem  paraya acımazdim diyorum, ha benim aldığım çantada vaktinde çok ucuz değildi diğerlerine benziyor ama powerbank USB girişi var smart bağ diye geçiyordu su geçirmezdi ve  kadife diye gene baya vermiştim o zaman için şimdi stoku  yokmuş baktım fiyatında üretimden kalkmış
(2,006 puan) tarafından
Aslında birde şöyle birşey var canım aslında konu parasini geç hadi ,şimdi herkesin kişiliği farklı  ben giyinmeyi makyajı süsü vs seven biriyim çanta ayakkabı benim için çok önemli kıyafeti gösteren şeyler bana göre , belkide bana ondan normal geliyordur normal çantalarımida  ben ya Derimod dan,  ya pier Cardin den alırım genelde indirim beklerim , insanların kişilikleri değişebiliyor , markete bile bebeğimle makyajsız inmeyen biriyim , belki senin yapın da , böyle şeyleri sevmeyen hani çanta ayakkabi kıyafet takmayan birisindir , o yüzden sana saçma geliyorda  olabilir yani belki bütçen benden çoktur ama kişilikle de alakalı bazı şeyler canım oda var yani
(1,096 puan) tarafından
Haklısın ayakkabıya önem veririm ama çanta kullanmayi sevmem belki de ondan bu kadar çok para vermek bana tuhaf geliyor
(2,006 puan) tarafından
İşte ben seviyorum ,eşimde güler hatta çantalarımı kutu gibi taşırım , hemen eve gelince kaldırırım dolaba , unutursam vestiyer de falan üzerine biri bir eşya koysun yamulsun falan  yada çizilsin cinnet sebebi benim için eşimde bilir bu hassasiyetimi üzerine falan eşya koymazlar kaldırır eşimde hemen yerine , çok güler bana bu yuzden, dikkatli kullanırım yani severim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 143 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beyzanurw (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 365 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 617 göst.
5 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sonsuzum (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
28 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu

385,699 soru

11,532,194 cevap

35,203 kullanıcı

...